![]() |
E46 - coupe
6 Attachment(s)
Salutare tuturor..vreau sa va prezint noua mea masina de suflet..este un 328ci din 2000..optiunile si modificarile le vedeti in poze...astept pareri chiar daca sunt bune sau rele sunt bine primite :rolleyes2
|
Re: E46 coupe
Desi e46-le imi pare o masina banala asta arata :shock::shock::shock::shock: Jantele fac toti banii mai ales ca este coupe :twisted: Foarte frumoasa masinuta !!
BAFTA ! |
Re: E46 - coupe
mersi !
|
Re: E46 - coupe
Frumoasa masina ...imi place la nebunie
Jantele sunt pe 18 sau 19 ? |
Re: E46 - coupe
mersi.jantele sunt originale de de m5 e60 pe 19. 8,5 cu 9,5j
|
Re: E46 - coupe
Doamne cat de bine poate sa arate:shock::shock: ! :D Printre putinele E46 care imi place !
Frate sa o folosesti sanatos si sa ai grija de ea ! Respect! |
Re: E46 - coupe
Mersi,o sa am grija de ea cum am si de e36 :!:
|
Re: E46 - coupe
mama cum arata ! :) :) super frumoasa ....
|
Re: E46 - coupe
Quote:
|
Re: E46 - coupe
Mersi :oops:
|
Re: E46 - coupe
Superba:D baga si cu interiorul.
|
Re: E46 - coupe
4 Attachment(s)
mersi
|
Re: E46 - coupe
.. superba ! Bijuterie !!!
(tot ce pot sa sper, ca o sa arate si a mea, candva, ca si a ta .. eu mi-am luat-o de o luna, un E46 320 ci) |
Re: E46 - coupe
Mersi.succes la modificari si..Doamne Ajuta :!:
|
Re: E46 - coupe
Foarte frumos , poti spune pretul masinii ? Aici sau PM . Mersi .
|
Re: E46 - coupe
masina nu are pret ca nu`i de vanzare...nu am cumparato asa cum arata acum.era un e46 coupe simplu.
|
Re: E46 - coupe
Quote:
|
Re: E46 - coupe
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E46 - coupe
mersi.si al tau e f frumos si ingrijit..succes la modificari :twisted:
|
Re: E46 - coupe
jantele si suspensia fac totul
+1 pentru jante superbe |
Re: E46 - coupe
ARATA FOARTE BINE,ARE SI UN MOTOR FOARTE POTENT,.....CE SA MAI ZIC...
CU SIGURANTA O SA O VAD PRIN ORAS;) |
Re: E46 - coupe
multumesc frumos baieti
|
Re: E46 - coupe
Ce sa zic fraticule? Se ridica la standardul pisicii! Sa ai grija de amundoua si sa le rasfeti asa cum trebuie!
Chiar ma uitam la ea in plantelor cand ne-am gasit si n-am stiut ca e a ta pana nu te-am vazut la volan! |
Re: E46 - coupe
Mersi fratioare..am grija de aman2 si tu ai grija de vento ca am vazut ca ai schimbat jantele si i-ai mai adus cateva modificari..sa treaca vremea asta si ne gasim mai stam de vb..
|
Re: E46 - coupe
5 Attachment(s)
cateva poze noi..
|
Re: E46 - coupe
3 Attachment(s)
mai punem niste poze sa nu ramanem in urma..:rolleyes2
|
Re: E46 - coupe
S.U.P.E.R.B.A
|
Re: E46 - coupe
Mersi :!:
|
Re: E46 - coupe
Foarte frumoasa ''Bestia''jantele si suspensia scoate masina in evidenta din orice pozitie..Multa bafta
|
Re: E46 - coupe
Ms :oops:
|
Re: E46 - coupe
Quote:
|
Re: E46 - coupe
ARE STIL! eu am sora geamana, daca intri pe 4tuning la sectiunea masina mea e un singur 328ci.. sigur sunt surori! succes in continuare cu modificarile ;;)) am sa urmaresc cu siguranta postul tau. Numai bine!
|
Re: E46 - coupe
va multumesc frumos..pe viitor mai am de pus navigatie si poate un interior de m3 e46 sau recaro
|
Re: E46 - coupe
Quote:
|
Re: E46 - coupe
dynavin o sa pun,dar mai astept nu`i graba
|
Re: E46 - coupe
a venit iepurasu mai devreme la coupe,cu un int sport alcantara ! :oops:
|
Re: E46 - coupe
hai cu poze :))
|
Re: E46 - coupe
maine o sa il montez si revin cu poze :D
|
Re: E46 - coupe
bun asa, te misti repede :D
|
Re: E46 - coupe
2 Attachment(s)
cateva poze cu interiorul..mai trebuie sa pun manerele din carbon si sa il curat cum trebuie
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:23. |
- Copyright 2026 4Tuning