Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/363773-e46-coupe.html)

P@tic_sefu 04-03-13 22:34

E46 - coupe
 
6 Attachment(s)
Salutare tuturor..vreau sa va prezint noua mea masina de suflet..este un 328ci din 2000..optiunile si modificarile le vedeti in poze...astept pareri chiar daca sunt bune sau rele sunt bine primite :rolleyes2

alin-007 04-03-13 23:55

Re: E46 coupe
 
Desi e46-le imi pare o masina banala asta arata :shock::shock::shock::shock: Jantele fac toti banii mai ales ca este coupe :twisted: Foarte frumoasa masinuta !!

BAFTA !

P@tic_sefu 05-03-13 11:24

Re: E46 - coupe
 
mersi !

Swamp Boy 05-03-13 14:40

Re: E46 - coupe
 
Frumoasa masina ...imi place la nebunie
Jantele sunt pe 18 sau 19 ?

P@tic_sefu 05-03-13 14:42

Re: E46 - coupe
 
mersi.jantele sunt originale de de m5 e60 pe 19. 8,5 cu 9,5j

Andr3ii 05-03-13 19:57

Re: E46 - coupe
 
Doamne cat de bine poate sa arate:shock::shock: ! :D Printre putinele E46 care imi place !
Frate sa o folosesti sanatos si sa ai grija de ea ! Respect!

P@tic_sefu 05-03-13 20:17

Re: E46 - coupe
 
Mersi,o sa am grija de ea cum am si de e36 :!:

gaby17 05-03-13 20:51

Re: E46 - coupe
 
mama cum arata ! :) :) super frumoasa ....

robert11111 05-03-13 22:04

Re: E46 - coupe
 
Quote:

Originally Posted by gaby17 (Post 5388621)
mama cum arata ! :) :) super frumoasa ....

foarte frumoasa masina sa o stapanesti sanatos

P@tic_sefu 05-03-13 22:43

Re: E46 - coupe
 
Mersi :oops:

golf.tuning 06-03-13 12:21

Re: E46 - coupe
 
Superba:D baga si cu interiorul.

P@tic_sefu 06-03-13 12:28

Re: E46 - coupe
 
4 Attachment(s)
mersi

abby3325 06-03-13 13:07

Re: E46 - coupe
 
.. superba ! Bijuterie !!!

(tot ce pot sa sper, ca o sa arate si a mea, candva, ca si a ta .. eu mi-am luat-o de o luna, un E46 320 ci)

P@tic_sefu 06-03-13 13:19

Re: E46 - coupe
 
Mersi.succes la modificari si..Doamne Ajuta :!:

sYdanyel 06-03-13 13:26

Re: E46 - coupe
 
Foarte frumos , poti spune pretul masinii ? Aici sau PM . Mersi .

P@tic_sefu 06-03-13 13:29

Re: E46 - coupe
 
masina nu are pret ca nu`i de vanzare...nu am cumparato asa cum arata acum.era un e46 coupe simplu.

cretu.viorel22 09-03-13 11:46

Re: E46 - coupe
 
Quote:

Originally Posted by sYdanyel (Post 5389362)
Foarte frumos , poti spune pretul masinii ? Aici sau PM . Mersi .

frumos bv

cretu.viorel22 09-03-13 11:49

Re: E46 - coupe
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cretu.viorel22 (Post 5392831)
frumos bv

al meu arata deocamdata asa.

P@tic_sefu 09-03-13 13:23

Re: E46 - coupe
 
mersi.si al tau e f frumos si ingrijit..succes la modificari :twisted:

golfgti838 11-03-13 19:11

Re: E46 - coupe
 
jantele si suspensia fac totul
+1 pentru jante
superbe

nanuiuli08 14-03-13 20:18

Re: E46 - coupe
 
ARATA FOARTE BINE,ARE SI UN MOTOR FOARTE POTENT,.....CE SA MAI ZIC...
CU SIGURANTA O SA O VAD PRIN ORAS;)

P@tic_sefu 14-03-13 20:20

Re: E46 - coupe
 
multumesc frumos baieti

geo_gee2005_xxx 14-03-13 20:23

Re: E46 - coupe
 
Ce sa zic fraticule? Se ridica la standardul pisicii! Sa ai grija de amundoua si sa le rasfeti asa cum trebuie!
Chiar ma uitam la ea in plantelor cand ne-am gasit si n-am stiut ca e a ta pana nu te-am vazut la volan!

P@tic_sefu 14-03-13 20:27

Re: E46 - coupe
 
Mersi fratioare..am grija de aman2 si tu ai grija de vento ca am vazut ca ai schimbat jantele si i-ai mai adus cateva modificari..sa treaca vremea asta si ne gasim mai stam de vb..

P@tic_sefu 17-03-13 15:06

Re: E46 - coupe
 
5 Attachment(s)
cateva poze noi..

P@tic_sefu 01-04-13 16:54

Re: E46 - coupe
 
3 Attachment(s)
mai punem niste poze sa nu ramanem in urma..:rolleyes2

golf.tuning 01-04-13 21:03

Re: E46 - coupe
 
S.U.P.E.R.B.A

P@tic_sefu 01-04-13 21:05

Re: E46 - coupe
 
Mersi :!:

robert_bobik 01-04-13 23:25

Re: E46 - coupe
 
Foarte frumoasa ''Bestia''jantele si suspensia scoate masina in evidenta din orice pozitie..Multa bafta

P@tic_sefu 02-04-13 12:44

Re: E46 - coupe
 
Ms :oops:

ciprian.s 02-04-13 13:07

Re: E46 - coupe
 
Quote:

Originally Posted by P@tic_sefu (Post 5423126)
mai punem niste poze sa nu ramanem in urma..:rolleyes2

frumos rau de tot:shock::shock::shock:

me.stevie 09-04-13 21:06

Re: E46 - coupe
 
ARE STIL! eu am sora geamana, daca intri pe 4tuning la sectiunea masina mea e un singur 328ci.. sigur sunt surori! succes in continuare cu modificarile ;;)) am sa urmaresc cu siguranta postul tau. Numai bine!

P@tic_sefu 09-04-13 21:09

Re: E46 - coupe
 
va multumesc frumos..pe viitor mai am de pus navigatie si poate un interior de m3 e46 sau recaro

vali vtk 09-04-13 21:44

Re: E46 - coupe
 
Quote:

Originally Posted by P@tic_sefu (Post 5434012)
va multumesc frumos..pe viitor mai am de pus navigatie si poate un interior de m3 e46 sau recaro

La navigatie ce ai vrea un Dynavin sau OEM ? ca si eu sunt in dilema . Momentan am BMW business dar nu suporta sa ii pun auxiliar si am vazut ca Dynavin-ul la montaj nu iti da mari batai de cap fata de OEM.Parca navigatia OEM citeste hartile de pe CD .

P@tic_sefu 09-04-13 21:46

Re: E46 - coupe
 
dynavin o sa pun,dar mai astept nu`i graba

P@tic_sefu 10-04-13 23:16

Re: E46 - coupe
 
a venit iepurasu mai devreme la coupe,cu un int sport alcantara ! :oops:

me.stevie 10-04-13 23:17

Re: E46 - coupe
 
hai cu poze :))

P@tic_sefu 10-04-13 23:18

Re: E46 - coupe
 
maine o sa il montez si revin cu poze :D

me.stevie 10-04-13 23:19

Re: E46 - coupe
 
bun asa, te misti repede :D

P@tic_sefu 11-04-13 13:37

Re: E46 - coupe
 
2 Attachment(s)
cateva poze cu interiorul..mai trebuie sa pun manerele din carbon si sa il curat cum trebuie


All times are GMT +2. The time now is 22:23.

- Copyright 2026 4Tuning