Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Exista veun club prin partzile moldovei? (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/3628-exista-veun-club-partzile-moldovei.html)

gcodin 10-02-05 20:08

Exista veun club prin partzile moldovei?
 
Ma intereseaza daca exista vreun club de impatimitzi ai tuning-ului prin partzile moldovei (bacau,piatra-neamtz....etc)?Daca nu exista ce trebuie sa fac ca sa existe unul?SUNT NOU PE AICI!SUNT MEMBRU DE ASTAZI!SORRY DACA VI SE PARE SIMPLA INTREBAREA!Sau macar nishte indicatzii unde sa caut shi cu cine sa vorbesc!Va multzumesc anticipat! :roll:

TND--TEAM 11-02-05 23:35

eu sunt din moldova si pe aici pe la Bt nu cred ca exista vreun club

gcodin 13-02-05 09:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TND--TEAM\"
eu sunt din moldova si pe aici pe la Bt nu cred ca exista vreun club

Nu vrei sa te bagi intr-un club de prin moldova,iashi de exemplu?Ma bate shi pe mine gandul....daca te intereseaza sa join us da-mi un mesaj.Ciao

gcodin 04-03-05 22:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TND--TEAM\"
eu sunt din moldova si pe aici pe la Bt nu cred ca exista vreun club

Sau daca vrei sa infiintzam un club in Bacau,suntem mai multzi,da-mi un mesaj shi mai vorbim!

IS 18 BOG 04-03-05 22:29

la iasi SAMBATA 12 MARTIE ora 17.00 la PALATUL CULTURII intalnire auto .. daca binevoiti sa veniti ... ;)

gcodin 04-03-05 22:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"IS 18 BOG\"
la iasi SAMBATA 12 MARTIE ora 17.00 la PALATUL CULTURII intalnire auto .. daca binevoiti sa veniti ... ;)

Merci mane de invitatzie,sa mai vedem daca putem ajunge.Have fun oricum!

Singurelu 04-03-05 23:06

:arrow: Exista.. No Speed Limit Iashi....suntem la inceput(filiala Iashi)...dar.... n`ar strica!

TND--TEAM 06-03-05 02:12

gcodin bineinteles ca vreau sa ma bau si eu intru-un club din moldova
dar ne trebuie un nume ceva stiue eu
tu ce stiii ce trebuie ? :wink:

Singurelu 07-03-05 10:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"gcodin\"
Quote:

Originally Posted by \"IS 18 BOG\"
la iasi SAMBATA 12 MARTIE ora 17.00 la PALATUL CULTURII intalnire auto .. daca binevoiti sa veniti ... ;)

Merci mane de invitatzie,sa mai vedem daca putem ajunge.Have fun oricum!

:arrow: S`a schimbat...e Sambata pe 12 la ora 17.00.....Va astept!

gcodin 07-03-05 11:20

RE
 
Mama frate,am citit shi eu istoria mashinii tale,eshti nebun :) Prin cate motoare a trecut...bravo ca ai avut rabdarea sa o faci,e de admirat!De curiozitate,cu cat vrei sa o dai (eu am mashina dar sunt curios).Pacat ca o vinzi,eram curios cu ce mai continuai la ea.Respect!

Singurelu 07-03-05 17:19

Thx a lot ;)...ehhh acuma depinde de multe chestii....daca o vand sau nu....in fine :P pretzul e infim...zic eu.... :p dar mai multe.....ne intalnim Sambata daca vii ;)!

gcodin 07-03-05 17:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Singurelu\"
Thx a lot ;)...ehhh acuma depinde de multe chestii....daca o vand sau nu....in fine :P pretzul e infim...zic eu.... :p dar mai multe.....ne intalnim Sambata daca vii ;)!

Personal nu pot sa ajung sambata la intalnire dar poate vor veni nishte prieteni de-ai mei din bacau.Vorbesc cu ei maine sa vad daca au cum.Salutari shi have fun sambata!

SV-05-YBG 18-04-05 15:37

Noi incercam sa ne organizam la Suceava sub sigla Midnight Racing Club.
Insa sunt ceva probleme cu comunicarea cu MR bucuresti.
Daca sunteti interesati sunteti bineveniti.

Daca vreti cautati-ma pe Yahoo mesenger pe [email protected].

sau pm.

golf II 11-06-05 18:39

club nou ce se va infiinta in suceava!!!!!!!mai multe info urmariti la comunitati suceava

IS 18 BOG 11-06-05 21:20

depinde acuma .......
in iasi avem un club auto .. sau mai bine si mai corect spus o gasca !!!!
ne adunam mai stikarim cate o masina .. ne mai si promovam la curse .. dar nu e vb de acte sau ceva de genul asta ....

in iasi avem o singura gasca si suntem uniti ... si se recomanda astfel de gasti prin toate orasele ...... de la gasti pleaca si cluburile .....

in iasi cam peste o luna spre sa facem o intalnire auto .. fara curse chestii din astea .. incercam sa ne adunam la un loc cu totii si sa palavragim despre masini/femei/bautura si tot ce mai pot vorbi barbatii :P


cand va fi urm intalnire in iasi ... am sa va anunt pe toti si care e pe-a proape poate veni .......

sper ca intr-o luna sa facem intalnirea .. sa se termine cu bacul si cu sesiunea ;)

hai bafta ;)

ZET-EVO 23-02-06 18:16

Eu unu va astept in PoweredBYRacers Botosani! :D Cine este interesat... 0743277282 Team Leader Botosani. PoweredBYRacers este sub autoritatea PoweredBYRacers COnstanta.


All times are GMT +2. The time now is 14:52.

- Copyright 2026 4Tuning