Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   DEZMEMBREZ E30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/361086-dezmembrez-e30.html)

S.Razvan.C 18-02-13 18:42

DEZMEMBREZ E30
 
dezmembrez bmw e30 324 td 1990

pt poze cu masina [email protected] iar pt detalii 0767238837

coco_stancu 18-02-13 21:50

Re: DEZMEMBREZ E30
 
Aripa dreapta fata cum arata? Are semnal pe ea sau nu?

S.Razvan.C 18-02-13 22:38

Re: DEZMEMBREZ E30
 
e ok nu are mari probleme cu rugina,mai deloc,da are semnal pe ea

S.Razvan.C 19-02-13 09:30

Re: DEZMEMBREZ E30
 
up,preturi negociabile !

S.Razvan.C 19-02-13 09:30

Re: DEZMEMBREZ E30
 
up,preturi negociabile !

coco_stancu 19-02-13 14:10

Re: DEZMEMBREZ E30
 
O poza si un pret se poate? Eventual pt ambele, ca eu am aripa fara semnal si in conditiile astea imi trebuiesc ambele. Deci poze si pret :) merci!

b318ear 19-02-13 17:48

Re: DEZMEMBREZ E30
 
insonorizarea capota motor ?

S.Razvan.C 19-02-13 20:38

Re: DEZMEMBREZ E30
 
poze cu aripile
300 lei neg ambele
https://img69.imageshack.us/img69/218...5565408398.jpg

https://img267.imageshack.us/img267/3...8987414152.jpg

coco_stancu 21-02-13 13:00

Re: DEZMEMBREZ E30
 
Arata bine, dar mi se par cam scumpe, daca te hotarasti la 200 sa ma anunti. Merci!

S.Razvan.C 21-02-13 17:05

Re: DEZMEMBREZ E30
 
220 lei ultimul pret ok?

S.Razvan.C 21-02-13 17:25

Re: DEZMEMBREZ E30
 
up preturi promotionale

S.Razvan.C 21-02-13 21:32

Re: DEZMEMBREZ E30
 
poze cu masina !!!

http://imageshack.us/v_images.php

S.Razvan.C 23-02-13 01:41

Re: DEZMEMBREZ E30
 
up cu piesele

S.Razvan.C 25-02-13 14:36

Re: DEZMEMBREZ E30
 
Momentan sunt in bucuresti cu urmatoarele piese :

capacul de carton de sub volan -40 lei
capitonaj capota - 30 lei
ceasuri pt urs diesel - 40 lei
check control cu tot cu mufa si suport parasolare - 55 lei
tampoane bara fata -30 lei
fusta plus bara fata (mtech2) - 80 lei
pompa frana - 50 lei
ambele aripi cu putina rugina in partea de jos - 90 lei
scaune M de coupe rabatabile - 120 lei
yala portbagaj cu butuc fara cheie - 30 lei

pt poze [email protected] , TEL: 0767238837 , 0747574181

S.Razvan.C 25-02-13 15:15

Re: DEZMEMBREZ E30
 
vand si actele 200 euro fix

S.Razvan.C 25-02-13 17:51

Re: DEZMEMBREZ E30
 
up cu piesele

brucellee 28-02-13 15:01

Re: DEZMEMBREZ E30
 
poti sa pui poze cu fusta fata si bara (m tech 2)?ms

S.Razvan.C 01-03-13 00:06

Re: DEZMEMBREZ E30
 
s-au dat , sus cu piesele

S.Razvan.C 03-03-13 01:10

Re: DEZMEMBREZ E30
 
upppppppppppp

S.Razvan.C 10-03-13 21:48

Re: DEZMEMBREZ E30
 
uppppppppppp

S.Razvan.C 27-03-13 16:15

Re: DEZMEMBREZ E30
 
cutie viteze de pisica in perfecta stare 200 ron

fusta spate cu tot cu stopuri late 130 ron

S.Razvan.C 28-03-13 23:15

Re: DEZMEMBREZ E30
 
vand acte bmw 324 td 200 E

VISAN 14-12-13 18:53

Re: DEZMEMBREZ E30
 
poza cu scaunele?


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning