![]() |
DEZMEMBREZ E30
|
Re: DEZMEMBREZ E30
Aripa dreapta fata cum arata? Are semnal pe ea sau nu?
|
Re: DEZMEMBREZ E30
e ok nu are mari probleme cu rugina,mai deloc,da are semnal pe ea
|
Re: DEZMEMBREZ E30
up,preturi negociabile !
|
Re: DEZMEMBREZ E30
up,preturi negociabile !
|
Re: DEZMEMBREZ E30
O poza si un pret se poate? Eventual pt ambele, ca eu am aripa fara semnal si in conditiile astea imi trebuiesc ambele. Deci poze si pret :) merci!
|
Re: DEZMEMBREZ E30
insonorizarea capota motor ?
|
Re: DEZMEMBREZ E30
poze cu aripile
300 lei neg ambele https://img69.imageshack.us/img69/218...5565408398.jpg https://img267.imageshack.us/img267/3...8987414152.jpg |
Re: DEZMEMBREZ E30
Arata bine, dar mi se par cam scumpe, daca te hotarasti la 200 sa ma anunti. Merci!
|
Re: DEZMEMBREZ E30
220 lei ultimul pret ok?
|
Re: DEZMEMBREZ E30
up preturi promotionale
|
Re: DEZMEMBREZ E30
|
Re: DEZMEMBREZ E30
up cu piesele
|
Re: DEZMEMBREZ E30
Momentan sunt in bucuresti cu urmatoarele piese :
capacul de carton de sub volan -40 lei capitonaj capota - 30 lei ceasuri pt urs diesel - 40 lei check control cu tot cu mufa si suport parasolare - 55 lei tampoane bara fata -30 lei fusta plus bara fata (mtech2) - 80 lei pompa frana - 50 lei ambele aripi cu putina rugina in partea de jos - 90 lei scaune M de coupe rabatabile - 120 lei yala portbagaj cu butuc fara cheie - 30 lei pt poze [email protected] , TEL: 0767238837 , 0747574181 |
Re: DEZMEMBREZ E30
vand si actele 200 euro fix
|
Re: DEZMEMBREZ E30
up cu piesele
|
Re: DEZMEMBREZ E30
poti sa pui poze cu fusta fata si bara (m tech 2)?ms
|
Re: DEZMEMBREZ E30
s-au dat , sus cu piesele
|
Re: DEZMEMBREZ E30
upppppppppppp
|
Re: DEZMEMBREZ E30
uppppppppppp
|
Re: DEZMEMBREZ E30
cutie viteze de pisica in perfecta stare 200 ron
fusta spate cu tot cu stopuri late 130 ron |
Re: DEZMEMBREZ E30
vand acte bmw 324 td 200 E
|
Re: DEZMEMBREZ E30
poza cu scaunele?
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:00. |
- Copyright 2026 4Tuning