Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Alte hobby-uri in afara de masini (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/360-hobby-uri-afara-masini.html)

bogdan 21-01-04 14:54

Alte hobby-uri in afara de masini
 
Incep eu pentru ca vad ca mai sunt si alte hobby-uri in afara de masini.mie i-mi plac la nebuni cainii interzisi sa zicem asa ,ca sa ramanem in sfera ilegalului ,voi?

Gabi 21-01-04 15:04

Cainii \"ilegali\" imi plac si mie, de aceea am si un asemenea cutzu' :) Dobermannii sunt interzisi pe jumatate, adica sunt introdusi in cateforia cainilor periculosi, apoi urmeaza cei deosebit de periculosi...

Alte hobby-uri... netu', iar un ex hobby practicat 5 ani, basketul.

bogdan 21-01-04 15:10

eu sunt fericitul detinator al unui ilegal care este foarte bland (deocamdata)

Gabi 21-01-04 15:13

Si al meu e bland, cand vrea :twisted:

mpa 21-01-04 15:16

DA am si eu un motan si il duc la ilegale :)
ps fuge mai repede ca cainii
LOL

Gabi 21-01-04 15:18

:lol:
Pune un caine si-o matza sa o arda la liniutza. Pariez pe matza, ca trisaza si ia curba :)

mpa 21-01-04 15:22

Aici ai dreptate ca se crede la drift da hai sai punem la 100 de metri garduri!!! LOL

bogdan 21-01-04 15:23

daca apuca si nu \"da coltul\"!:))))) inainte

mpa 21-01-04 15:29

Si asta se poate dar la maidanezi se pricepe!!!
Procedeul puii de crevedia:: Ghiarele fata in ochi si cele spate in burta!!!!

X-Ray-Eyes 21-01-04 18:01

Eu am acasa un Exemplar superb din rasa Jmecher de Cartier adus din Brazilia ...
Rupe tot ce prinde ... sare la om , da cu capu' ... te rupe in 2 ... rupe cainii de pe strada , pisicile le face gratar , sobolanii ii biruie in gura din 2 lovituri ...
Ce mai .. este super periculos ...
AAAAAA
Am uitat sa va spun ...
Este cocosh !
:twisted:

Gabi 21-01-04 19:53

:lol: Cand il facem ciorba ?! :D

pimp_lex 21-01-04 20:56

mie nu-mi plac cainii , in general......

ca si alte hobby-uri, sunt muzica(hip-hop) si cinema-ul(mer foarte des)..........ca si sporturi pe langa cursele de masini imi place badminton si tenis de masa, inotul........si un hobby mare sunt forumurile de masini mai ales 4tuning si montrealracing :)

X-Ray-Eyes 21-01-04 21:11

Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
:lol: Cand il facem ciorba ?! :D

Te batzi tu cu el ??

Gabi 21-01-04 21:15

Grrrr... deja devenim violenti, iar eu e foarte sensibilos la asa ceva :)

Amytal 21-01-04 21:18

Hehe marfa tare topicul...
MIe imi placa cainii, de fapt chiar trebuia sa am unul. Un American Staffordshire Terrier. (Amstaff) Insa nu m-a lasat mama. :oops: :oops: :cry: :cry: Asta e ..
Alte hobbyuri : Baschetul (joc in prostie), artele martiale ( Qwan Ki Do ) si muzica (normal nu ? ).

X-Ray-Eyes 21-01-04 21:23

Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Grrrr... deja devenim violenti, iar eu e foarte sensibilos la asa ceva :)

Lasa ca nu ar fi o problema ... potzi sa iti suni un prieten ... ca fifty-fifty nu prea merge iar publicul cred ca nu o sa se bage !
:lol:

mpa 22-01-04 06:31

Mah vad ca trebuie sami iau un caine ca sunt in inferioritate!!!
Am gasit niste anunturi cica vinde unu un soricar feroce!!!!

bogdan 22-01-04 08:55

vezi tu Pimp cand ai o masina destul de aratoasa nici nu i-ti imaginezi ce bine sta un animal de caine pe bancheta sau pe scaunul din dreapta mai ales ca al meu este alb iar marina este un argintiu metalizat :))

B12ZMD 22-01-04 09:46

mie imi plac cainii, pisicile, cocosii, gainile si alte animale doar cand sar la hoti si le rup picioarele
eu am avut 2 pitbuli (fata si baiat) care doar daca observau ca cineva punea mana pe clanta de la poarta (ca daca intra, iesea doar in cutia aia speciala de lemn) faceau mega-show.
fata era mai \"cuminte\" dar EL, daca nu-l hraneam 1 zi se apuca frumos si isi rodea coada..ca sa nu mai zic ca era legat cu ditai lantu de fier pe care l-a rupt de 2 ori si o data am ras 30min ca si-a rasturnat singur cotetzu ce mai .. tazmania original :twisted: :twisted:

B12ZMD 22-01-04 09:49

iar iarna era super misto ca ii legam pe amandoi la sanie si da-i si plimba-te !!! daca aratam spre unu si ziceam HOTZU' ! prindeam 30 la ora lejer! :D :D :D

bogdan 22-01-04 09:54

eu iarna ii pun la sanie iar vara la role prin parc sa vezi liniute cu cainii in parcul carol supe misto

GSi 22-01-04 10:29

Re: Alte hobby-uri in afara de masini
 
Quote:

Originally Posted by \"bogdan\"
Incep eu pentru ca vad ca mai sunt si alte hobby-uri in afara de masini...

calculatoare, electronica...

BigMac 22-01-04 16:48

2 Attachment(s)
Eu trag la tzinta. Cat se poate de legal 8)

mpa 22-01-04 17:16

Mah tu sa nu vii la curse ca daca te suparam e de rau
LOL

Morro 23-01-04 09:43

Quote:

Originally Posted by \"Amytal\"
Hehe marfa tare topicul...
MIe imi placa cainii, de fapt chiar trebuia sa am unul. Un American Staffordshire Terrier. (Amstaff) Insa nu m-a lasat mama. :oops: :oops: :cry: :cry: Asta e ..
Alte hobbyuri : Baschetul (joc in prostie), artele martiale ( Qwan Ki Do ) si muzica (normal nu ? ).

Hehe ... cumnatul meu are Amstaffi ... Am avut la un moment dat 2 prin casa. Simpatici foc cainii.
Quan Ki Do am facut si eu ... cum il cheama pe nenea ala de la tine la sala de va arata cum si ce sa faceti :wink: ?

Mie imi plac : Calculatoarele , artele martiale (am centura neagra deci sa nu ma suparati prea tare :lol: ), si sa ma uit la filme porno :lol: :lol: (glumesc ... m-am lasat de aprox. 1 an)

mpa 23-01-04 09:45

HELP !!!
AM vazut un pitbull cu 4 picioare si o mana care se intorcea de la joaca!!!

aicad 23-01-04 16:38

Hmm eu am multe hobbyuri dar cel mai mult imi place se ma plimb cu bicicleta sa ascult muzica si sa ma relaxez cu muzica buna dupa o partida de sex la fel de buna!

A si inca ceva ce imi place sa fac destul de mult este \"sa ma jok\" cu Linux-ul. Si ar mai fi cateva:
drumetiile la munte, inotul, snowboardingul, pescuitul, rolele, sa ma uit la tv la competitii de sporturi extreme si inca cateva care nu merita mentionate.

Cam atat! :) care sa trage cu mine cu bicileta pe 1000m ?

mpa 23-01-04 16:39

io da vin cu masina!!!

catalin rs4 23-01-04 18:11

da la nimeni nui place fotbalul dintre voi?? :) mie imi place sa joc fotbal am jucat 3 ani la un club aici dar mam last din lipsa de timp... :cry: ce sa zic cemi mai place sa merg la cinema merg in fiecare saptamana de tras cu pusca trag si eu am 3 pusti acasa in romania :lol: ar mai fi ceva dar ajunge cat am zis.... :wink:

augustin 23-01-04 23:33

cel mai sanatos hobby este ... femeia !!!

catalin rs4 24-01-04 00:02

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aproape cel mai fain dupa masini :lol: :lol: :)

augustin 24-01-04 00:17

\"aproape\" ?????? :?:

b99sha 24-01-04 06:28

Quote:

Originally Posted by \"bogdan\"
vezi tu Pimp cand ai o masina destul de aratoasa nici nu i-ti imaginezi ce bine sta un animal de caine pe bancheta sau pe scaunul din dreapta mai ales ca al meu este alb iar marina este un argintiu metalizat :))

Ii sta super-bine, mai ales atunci cand balele lui se \"scurg\" exact pe noul tau scaun \"Recaro\" achizitionat dupa luni de truda si constrangeri...

b99sha 24-01-04 06:41

Bai din ce ce-am citit si eu p-aici stiu de cine sa ma las invins la vreo eventuala cursa: BigMac, CataRS4 ar fi primii k le au cu armele de foc...Urmatorul ar fi Morro dar cred k de frica as fugi mai repede ca el asa k e cu o treapta mai joi. Urmatorii sunteti voi, cei cu ANIMALE :? - \"urmatorii\" pt. k sper k nu veniti cu fiarele dupa voi. Si fiara este si cocosul lui X-Ray ca si eventualele alte animale domestice: vacile, caii, porcii - mi-e tarsa de astea :? - sper ca nu veniti cu asa ceva la vreo intalnire :roll:

Hobby-uri: (vara, marea) inotul, pc-urile si altele ce nu pot fi mentionate aici. Am jucat si eu basket in \"tinerete\"-profa de engleza striga catalogul: \"Bogdan!\", \"unde e?\", se uita pe fereastra: \"a, uite-l, joaca basket\".

Animal - am o matza, cocitura de siameza parca...o lenesa si jumatate-zici k-s eu :wink: - imi place!

Amytal 24-01-04 11:24

Morro : Vo Su Mihai Constantinescu, student al lui Carol Derl ( acum e in Canada ). Frate-miu este vice campion national la lupta competitionala... :lol: :twisted:
Eu n-am apucat sa merg la concurs. M-am antrenat pt competitie insa am avut de ales intre Atletism - faza nationlala si Campionatul de QWD. Si am mers pe atletism, locu 6 p Tara ...

mpa 24-01-04 11:54

Femeia nu e un hobby

augustin 24-01-04 12:24

mpa dar ce e femeia? un mod de viata ?? :evil:

catalin rs4 24-01-04 23:57

loool sha :lol: :lol: :lol: daca femeia nu este un hobbby atunci ma intreb ce o fi?? :lol: :lol: :lol:

mpa 25-01-04 10:21

There are 256 bones in your body! Would u like another?
 
Sex is a sensation. It's about a man's temptation, putting his location in a woman's destination. Do you understand the explanation or do you need a demonstration?

aicad 25-01-04 11:14

e rasuflata mpa!
Sexul poate sa fie un hobby! ;)


All times are GMT +2. The time now is 11:05.

- Copyright 2026 4Tuning