![]() |
Alte hobby-uri in afara de masini
Incep eu pentru ca vad ca mai sunt si alte hobby-uri in afara de masini.mie i-mi plac la nebuni cainii interzisi sa zicem asa ,ca sa ramanem in sfera ilegalului ,voi?
|
Cainii \"ilegali\" imi plac si mie, de aceea am si un asemenea cutzu' :) Dobermannii sunt interzisi pe jumatate, adica sunt introdusi in cateforia cainilor periculosi, apoi urmeaza cei deosebit de periculosi...
Alte hobby-uri... netu', iar un ex hobby practicat 5 ani, basketul. |
eu sunt fericitul detinator al unui ilegal care este foarte bland (deocamdata)
|
Si al meu e bland, cand vrea :twisted:
|
DA am si eu un motan si il duc la ilegale :)
ps fuge mai repede ca cainii LOL |
:lol:
Pune un caine si-o matza sa o arda la liniutza. Pariez pe matza, ca trisaza si ia curba :) |
Aici ai dreptate ca se crede la drift da hai sai punem la 100 de metri garduri!!! LOL
|
daca apuca si nu \"da coltul\"!:))))) inainte
|
Si asta se poate dar la maidanezi se pricepe!!!
Procedeul puii de crevedia:: Ghiarele fata in ochi si cele spate in burta!!!! |
Eu am acasa un Exemplar superb din rasa Jmecher de Cartier adus din Brazilia ...
Rupe tot ce prinde ... sare la om , da cu capu' ... te rupe in 2 ... rupe cainii de pe strada , pisicile le face gratar , sobolanii ii biruie in gura din 2 lovituri ... Ce mai .. este super periculos ... AAAAAA Am uitat sa va spun ... Este cocosh ! :twisted: |
:lol: Cand il facem ciorba ?! :D
|
mie nu-mi plac cainii , in general......
ca si alte hobby-uri, sunt muzica(hip-hop) si cinema-ul(mer foarte des)..........ca si sporturi pe langa cursele de masini imi place badminton si tenis de masa, inotul........si un hobby mare sunt forumurile de masini mai ales 4tuning si montrealracing :) |
Quote:
|
Grrrr... deja devenim violenti, iar eu e foarte sensibilos la asa ceva :)
|
Hehe marfa tare topicul...
MIe imi placa cainii, de fapt chiar trebuia sa am unul. Un American Staffordshire Terrier. (Amstaff) Insa nu m-a lasat mama. :oops: :oops: :cry: :cry: Asta e .. Alte hobbyuri : Baschetul (joc in prostie), artele martiale ( Qwan Ki Do ) si muzica (normal nu ? ). |
Quote:
:lol: |
Mah vad ca trebuie sami iau un caine ca sunt in inferioritate!!!
Am gasit niste anunturi cica vinde unu un soricar feroce!!!! |
vezi tu Pimp cand ai o masina destul de aratoasa nici nu i-ti imaginezi ce bine sta un animal de caine pe bancheta sau pe scaunul din dreapta mai ales ca al meu este alb iar marina este un argintiu metalizat :))
|
mie imi plac cainii, pisicile, cocosii, gainile si alte animale doar cand sar la hoti si le rup picioarele
eu am avut 2 pitbuli (fata si baiat) care doar daca observau ca cineva punea mana pe clanta de la poarta (ca daca intra, iesea doar in cutia aia speciala de lemn) faceau mega-show. fata era mai \"cuminte\" dar EL, daca nu-l hraneam 1 zi se apuca frumos si isi rodea coada..ca sa nu mai zic ca era legat cu ditai lantu de fier pe care l-a rupt de 2 ori si o data am ras 30min ca si-a rasturnat singur cotetzu ce mai .. tazmania original :twisted: :twisted: |
iar iarna era super misto ca ii legam pe amandoi la sanie si da-i si plimba-te !!! daca aratam spre unu si ziceam HOTZU' ! prindeam 30 la ora lejer! :D :D :D
|
eu iarna ii pun la sanie iar vara la role prin parc sa vezi liniute cu cainii in parcul carol supe misto
|
Re: Alte hobby-uri in afara de masini
Quote:
|
2 Attachment(s)
Eu trag la tzinta. Cat se poate de legal 8)
|
Mah tu sa nu vii la curse ca daca te suparam e de rau
LOL |
Quote:
Quan Ki Do am facut si eu ... cum il cheama pe nenea ala de la tine la sala de va arata cum si ce sa faceti :wink: ? Mie imi plac : Calculatoarele , artele martiale (am centura neagra deci sa nu ma suparati prea tare :lol: ), si sa ma uit la filme porno :lol: :lol: (glumesc ... m-am lasat de aprox. 1 an) |
HELP !!!
AM vazut un pitbull cu 4 picioare si o mana care se intorcea de la joaca!!! |
Hmm eu am multe hobbyuri dar cel mai mult imi place se ma plimb cu bicicleta sa ascult muzica si sa ma relaxez cu muzica buna dupa o partida de sex la fel de buna!
A si inca ceva ce imi place sa fac destul de mult este \"sa ma jok\" cu Linux-ul. Si ar mai fi cateva: drumetiile la munte, inotul, snowboardingul, pescuitul, rolele, sa ma uit la tv la competitii de sporturi extreme si inca cateva care nu merita mentionate. Cam atat! :) care sa trage cu mine cu bicileta pe 1000m ? |
io da vin cu masina!!!
|
da la nimeni nui place fotbalul dintre voi?? :) mie imi place sa joc fotbal am jucat 3 ani la un club aici dar mam last din lipsa de timp... :cry: ce sa zic cemi mai place sa merg la cinema merg in fiecare saptamana de tras cu pusca trag si eu am 3 pusti acasa in romania :lol: ar mai fi ceva dar ajunge cat am zis.... :wink:
|
cel mai sanatos hobby este ... femeia !!!
|
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aproape cel mai fain dupa masini :lol: :lol: :)
|
\"aproape\" ?????? :?:
|
Quote:
|
Bai din ce ce-am citit si eu p-aici stiu de cine sa ma las invins la vreo eventuala cursa: BigMac, CataRS4 ar fi primii k le au cu armele de foc...Urmatorul ar fi Morro dar cred k de frica as fugi mai repede ca el asa k e cu o treapta mai joi. Urmatorii sunteti voi, cei cu ANIMALE :? - \"urmatorii\" pt. k sper k nu veniti cu fiarele dupa voi. Si fiara este si cocosul lui X-Ray ca si eventualele alte animale domestice: vacile, caii, porcii - mi-e tarsa de astea :? - sper ca nu veniti cu asa ceva la vreo intalnire :roll:
Hobby-uri: (vara, marea) inotul, pc-urile si altele ce nu pot fi mentionate aici. Am jucat si eu basket in \"tinerete\"-profa de engleza striga catalogul: \"Bogdan!\", \"unde e?\", se uita pe fereastra: \"a, uite-l, joaca basket\". Animal - am o matza, cocitura de siameza parca...o lenesa si jumatate-zici k-s eu :wink: - imi place! |
Morro : Vo Su Mihai Constantinescu, student al lui Carol Derl ( acum e in Canada ). Frate-miu este vice campion national la lupta competitionala... :lol: :twisted:
Eu n-am apucat sa merg la concurs. M-am antrenat pt competitie insa am avut de ales intre Atletism - faza nationlala si Campionatul de QWD. Si am mers pe atletism, locu 6 p Tara ... |
Femeia nu e un hobby
|
mpa dar ce e femeia? un mod de viata ?? :evil:
|
loool sha :lol: :lol: :lol: daca femeia nu este un hobbby atunci ma intreb ce o fi?? :lol: :lol: :lol:
|
There are 256 bones in your body! Would u like another?
Sex is a sensation. It's about a man's temptation, putting his location in a woman's destination. Do you understand the explanation or do you need a demonstration?
|
e rasuflata mpa!
Sexul poate sa fie un hobby! ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:05. |
- Copyright 2026 4Tuning