![]() |
Amplificator alpine
A fost cumparat de nou acum aproximativ 10 zile. L-am luat pentru ca intarzia f mult comanda la amplificatorul dorit si ramasesem fara muzica pe masina. Este vb. Alpine MRV T320 . A costat fix 360 ron (chiar daca pe net este 340 ron). Am bonul, garantia si toate accesorile. A stat pe masina fix 4 zile pentru ca azi s-a descoperit pe stoc amplificatorul dorit, pe care l-am si achizitionat.
Nu are nici o zgarietura, cu tipla pe "display". Este in cutie cu toate accesoriele, cartea tehnica si certificatul de testare. are garantie 2 ani fara 10 zile. Pretul este discutabil si avantajos pentru cei interesati. |
Re: Amplificator alpine
Up ... fara schimburi.
|
Re: Amplificator alpine
Nimeni interesat ? are 2x83W rms ... testat.
pun eu un pret: 320 ron urgent !!! |
Re: Amplificator alpine
si sus pe prima pagina ...
|
Re: Amplificator alpine
5 Attachment(s)
poze la amplificator:
110W x 2 rms @ 2ohm fac si schimburi cu produse pt insonorizare ... un doorkit ceva. |
Re: Amplificator alpine
300 ron URGENT ... ca ocupa loc degeaba in camera.
e o reducere de 60 ron pentru 10 zile de la cumparare si 4 zile de folosinta. |
Re: Amplificator alpine
up ... .
|
Re: Amplificator alpine
upppppppp !!!!!!!!!!!
|
Re: Amplificator alpine
inca o vizita spre prima pagina ...
|
Re: Amplificator alpine
daca ii pun sticker cu jbl se vinde mai repde ? kidding :)
pentru cine e cu adevarat interesat pretul se mai poate negocia in limita bunului simt. |
Re: Amplificator alpine
primu din lista :D
|
Re: Amplificator alpine
uppppppp !!!!!!!
|
Re: Amplificator alpine
2x84W rms @4ohm
2x110W rms @2ohm 1x210W rms @4ohm Acum a devenit super urgent. Astept oferte cu un pret bun ... |
Re: Amplificator alpine
tot nimeni ? need cash :( pentru insonorizare :(
|
Re: Amplificator alpine
La cat trebuie sa-l las ca sa plece ???
|
Re: Amplificator alpine
1.5 mil :))
|
Re: Amplificator alpine
loool. mai bine il dau moca :))
serios acu ... l-am luat de nou si a stat 4 zile ... si il dau la 40% din pret ... |
Re: Amplificator alpine
eu ofer 2 mil, acum nu am mai mult!
|
Re: Amplificator alpine
merci de oferta, dar prefer sa mai astept. am si bonu' de casa prin care pot sa dovedesc ca a fost 360 ron ...
|
Re: Amplificator alpine
uppp si bafta d la mine!
numa k e nou si tot face banii! |
Re: Amplificator alpine
merci frumos.
|
Re: Amplificator alpine
Rezervat intr-un fel pana luni. Daca ofera cineva 280 ron ... castiga "licitatia".
|
Re: Amplificator alpine
din nou pe prima pagina ... la 270 ron pana luni ...
|
Re: Amplificator alpine
s-a dat la frumoasa suma de 270 RON. se poate inchide
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:38. |
- Copyright 2026 4Tuning