![]() |
polish & ceara
unde se face cel mai bun polish & ceara in botosani si la ce preturi? multumesc
|
Re: polish & ceara
Ma simi nimik pe aici.???Eu unul am facut-o acasa(handmade)Cu polish de la magazin si scule(flex+pisla)din bazarul Suceava.Si am iesit foarte multumit.Am lucrat la ea 3 zile cate 2,3 ore pe zi.
|
Re: polish & ceara
imi deschid eu in maxim doua luni salon cosmetica auto shi .. care promitetzi ca macar incercatzi serviciile mele !?? :)) imi fac clienteala :P :-P
|
Re: polish & ceara
mersi cezar! lucyfer, eu promit sa fiu client fidel :))) am auzit ca pe bulevard la valy-serv sau ceva de genu fac treaba buna, am sa incerc acolo
|
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
bine ai venit LLL :D
|
Re: polish & ceara
m-ai recunoscut !!! :lol:
|
Re: polish & ceara
3 Attachment(s)
ultima spalatorie din bt la standarde europene eu am incercat va recomand !!
|
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
:)) misto !:D cat e interior exterior?! .. e pe baza de programare?
|
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
am si eu o rugaminte la voi imi puteti spune unde se face cel mai bun polish in botosani si la ce preturi? plzzzzz
|
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
se face cu un aparat eu la polo meu am zgariat capota de asta intreb
|
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
nici nu mi-am dat de cateva ori masina? parca ai face mamaliga?
=)))))))))) tare faza vlllad |
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
Quote se foloseste doar daca dai reply unui mesaj si dupa el a postat altcineva , pentru a preciza cu exactitate cui se adreseaza.
|
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
salut, am si eu o intrebare......polish-ul se poate folosi si pt a remedia zgarieturile de pe display-ul telefoanelor?..........multumesc
|
Re: polish & ceara
pt plastic foloseste asa ceva: SO305000 - Crema pentru inlaturarea zgarieturilor,il gasesti aici www.magazinpiese.ro
|
Re: polish & ceara
Daca doriti un tratament de detailing exterior,ce include si polish,va astept in Suceava , Calea Unirii nr 25 . telefon 0731.570.570
aici aveti cateva poze cu masini lucrate de noi :) https://forum.4tuning.ro/91-suceava/70397-auto-detailing.html |
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
Este impropriu spus abraziv si luciu, compound-urile abrazive se folosesc in ultima instanta,cand vopseaua este extrem de zgariata si matuita.La un tratament de detailing exterior se porneste intotdeauna cu cel mai fin polish si NU cu unul abraziv.Luciul vine de la sine,de la pasii de polish,apoi de la straturile de protectie (sealant ) . Pentru o masina de dimensiuni medii ( Passat,Seria 3,etc) un detailing exterior costa 370 ron,cu garantie 6 luni,si 420 ron cu garantie 1 an.Durata de lucru variaza de la minim 3 ore la 6 ore,in functie de uzura masinii.Pentru mai multe info sunati-ma la 0731.570.570
|
Re: polish & ceara
:?:si pana la urma se mai face undeva polish k-lumea in BOTOSANIUL asta?:)
Am o mica zgarietura..dusmanii astia cred:))...si m-ar interesa..si mai ales la ce preturi... Ms si mai da=ti si voi pe aici fratilor...ca forumul e varza..e gol si toata lumea ..nu scrie nimic pe el! |
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
1 Attachment(s)
la asta se mai poate face ceva?
|
Re: polish & ceara
Quote:
|
Re: polish & ceara
OK,se poate polisha..dar iese bine ...sau...doar asa...
Am auzit ca este nush ce creion...acum..exact la vopsea si s-ar duce asa elegant...dar nush exact despre ce e vb! Ms oricum.. Apropo cat m-ar ajunge polishul? |
in botosani dau si eu polish daca este cineva interesat
Quote:
apropo pentru polish...ca sa iasa ceva de calitate nu se folosesc pastele si cerurile de la arexons sau mai stiu eu ce pocnitori gasiti in benzinarii... |
Re: polish & ceara
1: Threadul asta era mort.
2: Exista edit. Foloseste-l ca sa nu scrii 3 posturi unul dupa altul. |
Re: polish & ceara
@grigorean: ce pret ai pt o alfa 147 ? toata caroseria, e in 3 portiere. polish+ceara. mersiii
|
Re: polish & ceara
Daca e zgariata pana la tabla nu cred ca ajuta doar un simplu polish.Cred ca ai nevoie intai si de un scrath remover.
Ma refeream la Loganul albastru al lui Bogdan, din poza asa se vede, cum ca aripa e zgariata serios.Poate nu am vazut eu bine. asa este, dupa analiza amanuntita a busonului de alimentare, e focusache, dar dupa poza focalizata pe problema e greu sa-ti dai seama din prima, my bad, sper ca nu se supara proprietarul ca i-am nationalizat masina. :lol: oricum eu cred ca polishul asta este cam 80% fitza, adica face masina sa straluceasca o scurta perioada de timp, asemeni pregatirii pentru nunta a unui pantof, cu creme si periat frumos iti vezi mecla in el si apoi iar trebuie sa mergi la doctor shine cu ea. :lol: |
Re: polish & ceara
Quote:
ii ford focus |
Re: polish & ceara
Ce parere aveti de asa ceva?
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:14. |
- Copyright 2026 4Tuning