Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   La Multi Ani DORU :D (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/35537-ani-doru.html)

GolfuletzS 11-03-07 17:46

La Multi Ani DORU :D
 
la multi ani dorule :d .. tot ce iti doresti alturi de cei dragi si sa ne vedem cu bine la bucuresti ;)

Pitu 11-03-07 18:36

Re: La Multi Ani DORU :D
 
la multi ani dorule!
sper ca ai completat bine profilul cu data nasterii:)

GolfuletzS 11-03-07 18:38

Re: La Multi Ani DORU :D
 
:P ... yo stiu direct de la el :D

andrey17 11-03-07 19:08

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La multi ani!!! Dorule.....Multa sanatate si fericire alturi de cei dragi...sa auzim numai de bine.....BAFTA!!!!

Slim29 11-03-07 20:17

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La multi ani Dorule! sa ai parte de bucurie , sanatate si fericire!

F_L_R 11-03-07 20:45

Re: La Multi Ani DORU :D
 
-Sper ca nu e gluma ...da>
-La Multi Ani, nene Dorule sa fi sanatos si fericit , o masina bengoasa si o femeie frumoasa.Asa sa ma auda Dumnezeu.

ionutdrg 11-03-07 20:50

Re: La Multi Ani DORU :D
 
LA MULTI ANI !!! :flower:
Sanatate si tot ce iti doresti.

MC Mate 11-03-07 21:55

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La multi ani si tot ce-ti doresti

NSL_KiwY 11-03-07 22:03

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La Multi Ani Si Ind Partea Mea Si Tot Ce Iti Doresti

LMX_Catalin 11-03-07 22:46

Re: La Multi Ani DORU :D
 
Iti doresc tot ce-ti doresti! Sanatatea e pe primul loc!

AlexM. 12-03-07 10:16

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La Multi Ani! Multa sanatate si tot ce iti doresti!

Sebastian-TOP 12-03-07 10:29

Re: La Multi Ani DORU :D
 
LA MULTI ANI!!!! Si multa sanatate si benzina in vene :)

Skma 12-03-07 12:22

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La multi ani DORU !

ema_sierra 12-03-07 13:11

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La Multi Ani Dorule tot ce iti doresti sa devina realitate.......masa si bautura la sarbatorit acasa...:-P

NSL_Doru 13-03-07 00:16

Re: La Multi Ani DORU :D
 
Multumesc din suflet ! Va multumesc tuturor ! Sunteti minuntati ...

Pup fratii mei si sa ne vedem cu bine la Bucuresti la Tuning Days !

Si tot ce imi doriti voi mie ... sa va dea Dumnezeu voua inzecit !

alias_gsi 20-03-07 19:42

Re: La Multi Ani DORU :D
 
hai sa ne traiesti bine OLTENE sa fi fericit,iubit si apreciat de cei dragi

NSL_Doru 21-03-07 00:00

Re: La Multi Ani DORU :D
 
Quote:

Originally Posted by alias_gsi (Post 808628)
hai sa ne traiesti bine OLTENE sa fi fericit,iubit si apreciat de cei dragi

Mersi mai bucurestene :) te pupa tata ! esti mare ! mersi frumos de tot ... si cum le-am spus si celorlalti, ce imi doresti tu mie sa ti se implineasca tie ... sa fii fericit, iubit (aici poate suntem...) si mai ales apreciati de cei dragi si cei din jurul nostru ! ;)

Va salut pe toti si va multumesc inca odata pentru urari !!!


All times are GMT +2. The time now is 08:55.

- Copyright 2026 4Tuning