![]() |
nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
pt clujeni.....de ce dak masina ta iese cat de putin in evidenta inseamna ca esti ars de politai......ee hai sa vb sa gasim o rezolvare.....:censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: ....m am saturat de tampeniile astea din cj...vreau putina libertate.....dar nui asa ca:2gun: sa auzim propuneri
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
ce vrei tu defapt aici ? :rolleyes2
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
personal-inapoi in cartodrom :))
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
clar ca acolo stau toti pe fundul lor;) si nu mai are nimeni treaba
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Prietene normal ca are treaba politia cu voi daca mergeti si faceti linii pe 50 m si va rupeti in figuri cu frana de mana si derapaje necontrolate.Daca ar fii stat toata lumea la povesti si nu ar fii aparut obositii cu masini pana intr-o suta de cai a lui tataso care sa dea frau liber adrenalinei probabil ca si acum lumea s-ar mai fii strans acolo fara nici o problema.Iar faptul ca politia se leaga de masini cu tuning e legata de faptul ca marea majoritate a masinilor care fac linii sunt tunate.Deci e simplu,faceti o pauza cu ruptul masinii si poate poate se linistesc apele!!
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
1 Attachment(s)
in mare parte vreau sa stau si io linistit dak vreau chiar la sal sporturilor.....sa port o conversatie si alte le...ai imipresia ca io imi rup masina acol de dragul de a ma vedea stiu io....altii...cu dube si dacii de 45 cp.....m am saturat sa fiu agresat...de cate ori gasesti cate un politai pe strade si ai ceva in plus pe masina se leaga de tine....voi santeti multumiti??...apropo mi ai vazt masina pe acol??
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
si de linii unde acol....fiii serios...ai cum...dak iti sare vreo un copil in fata ce faci....belelele....nu sant preconiyate peacol.....stiti si voi....
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
foarte tare masina
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
este unu cu un logan albastru...care se pare ca a jucat prea mult nfs...linii pe 50 de m etc....:P in fine...eu m-am lecuit de sala sporturilor...same old shit...copii, asa-zisi ~sjemecheri~ :P si impresii de supra si mx-7 cand are o dacie, fie ea si logan, sau un pasat tdi care isi ia zborul...copilarii...pacat...putea fi ceva frumos..dar stricat de aceasi oameni care au stricat si in cartodrom treaba...chiar nu puteti fi altceva decat romani tipici?...
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
hai ma sa fim seriosi ca nici tu n-ai pus nici un leu nici la clio nici la bora, asa ca sa nu incercam sa musamalizam unele aspecte sau sa facem dramatisme de telenovele. SS e de cacat.....ok? si? get a life
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
piry , vb pe mess..dar...nu am pus un leu????????? tu pe ce lume traiesti si totusi ce crezi despre mine????? baiat de bani gata? DACA NU STI, TACI SI NU VORBI AIUREA , poate chiar te crede cineva....si...inca ceva, ce daca mi-am spus si eu parerea?...incredibil
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
mah sincer eu la ss nu am facut niciodata nimik...dar sunt altii fraieri care fac! nu am nimik cu nime ca ala are dacie ala audi etc. vedeti-va de treaba nu inteleg ce rost are sa mai discutati dspre subiectu asta??!! se stie ca SS e de cacat...
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
ma acuma de ce toata lumea zice ca ss ii de cacat?
de ce n-ati zis aia cand o propus suciu mutarea locului din c la ss? eu cand am zis ca daca se face publica pe forum intentia lui suciu tot c se muta la ss si iasa aceeasi treaba. |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
poi da ala era pontu dar vestea se afla repede ...eu stiu cel putin 5 persoane care citesc forumul si n-au conturi facute. si alea 5 persoane merg de curiozitate , mai zic la altii si uite asa se raspandeste vestea.
dar daca locaria este aleatorie atunci nu mai stiu toti unde sa vina si sa se rupa in figuri. azi la ss maine in c poimaine in faget raspoimaine in gilau etc etc si atunci nu stiu toti jmecherii , nu se rup in figuri nu vine politia nu vine politia nu se dau amenzi si permise luate cu cat se stie mai putin cu atat mai bine (parerea mea) |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
mah dupa parerea mea asta e un subiect ce nu are rost sa fie discutat!
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
haideti sa facem mare tambalau.. si reclama.. sa punem o zi oare care.. si un loc oare care.. si facem reclama... multa reclama.. si sa nu mearga nimeni.. si le tragem o teapa la garcisti.. daca doriti eu ma ocpu de reclama.. dar si voi mai bate-ti din gura.. numa ca sa creada lumea ca s-o schimbat locul..
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
fratilor...politia va sti intotdeauna unde sunteti si ce faceti...nu sunt prosti si nu sunt degeaba...nu credeti ca e conspiratie impotriva voastra...voi sunteti impotriva lor...ce se intampla joia a sala sporturilor e un mare rahat si o cacialma...atata timp cat cei care "se dau" pe acolo vor mai merge, nu sunt sanse sa fie liniste si pace...nicaieri si nicicand...exista legi si ei le aplica...sunt de acord ca se fac abuzuri din partea militiei dar asta e...oameni estem toate :D Bafta Fixius in intentiile de a prosti militia !!! Cand reusesti, roaga vreun academician sa scrie o carte despre asta...gasesti p'aci pe forum...90% din soferii planetei ar citi-o sa invete si ei...s-ar vinde bine ;) |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
vladut, nu o data am dat tel.. ca se intampla ceva.. si stateam undeva ascus si radeam de numa.. cand veneau.. nu crede tu.. ca is asa de destepti.. iar cu cartea.. te las pe tine sa o scrii, si eu sa fiu un simplu cumparator..
iar cu schimbatul locului de intalnire.. s-ar putea face cum spune dacia wrc.. o saptamana intr-un loc si alta intr-alt loc.. si tot asa.. si iti garantez ca dupa vre-o luna.. de schimbari de genu.. sa se voteze cate e cel mai bun loc si acolo sa se mearga.. si bine inteles ca nu mai vint toti tembelii sa se dea cu masina de firma, duba, sau masina lu mama.. |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
ma deci ... nu suntem in seriile f&f nici in nfs nici nusj pe mai unde, suntem intr'o lume reala, cel putin unii din fericire ... nu ne jucam nici de'a raceru si de'a politistu, pontu ii ca nu tot timpu politia actioneaza cum ar trebui dar ei nu ne sunt dusmani, ei isji fac meseria ca oricare altul ... deci concluzia GET THE FUCK BACK TO REALITY!
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
oki....am deschis topicul asta pt a incerca....cumva...printr o minune sa aflu si eu parerile voastre.....cat despre locul de intalnire.....las asa cai bine......eu unu nu mai merg peacol......am fost am vazut.....nu prea am avut ce ..........si pana la urma am plecat......wherever
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
:drunk: :drunk: postul asta nu era impotriva politailor......era ......pt noi toti.......un schimb de sugestii merci fain
2all papa ma las:blahblah: :blahblah: :blahblah: :chainsaw: :chainsaw: |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
este in dezmir o parcare mare mare si nu-i pazita nu este nimeni
mai este aerodrom tot in dezmir si parerea mea ca nu-s fraieri aia care dau linii la sala sporturilor aia is cu adevarat pasionati de asa ceva... restu numa povesti ... |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
adica dc esti pasionat, iti risti masina in care ai bagat mii d euro...riiiight :p. like, get a life !
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
Si-n al 2lea rand, si eu ma duc (de cate ori pot) sa ma uit la liniutze, si nu pt ca n-am altceva de facut, ci pentru ca-mi chiar place ideea in sine. De participant nu (cu o singura exceptie), pt ca nu-mi plac riscurile implicate. |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
pai asta e ideea adrenalina...poate ti-ai facut ceva la masina si vrei sa o compari etc. mai nou la ss baietii de pe acolo fac ce fac doar pt a fi remarcati si atat! |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
Odata plecat de pe loc, sa schimbi vitezele la timp nu e mare lucru. Asa ca, hai sa zicem, 90% masina, 10% soferul. :) |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
merge... putin mai mult soferul;):))) dar nu aproape delok cum ai zis mai devreme
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Dupa cum a spus aldoadabass_wrs acesta este un topic pt opinii.Eu pana acuma seara cand am cititi aici pe forum nu am stiu k unora nu le convine k altii se dau acolo.Sincer si eu m-am dat de fiecare data cand am avut ocazia si nu numai la ss "ca sa ma dau mare" ci si la lona si pe muncii.Daca nu vreiti sa se dea lumea la ss...raspanditi vb cat de cat k sa se stie...parerea mea...
PS:cu ocazia asta nu am sa ma mai dau nici eu pe la ss..... |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
eee wherever unii nu inteleg ce inseamna opinii....in schimb stiu sa jigneasca.......ce conteaza....vorbe tari motoare mici povesti multe.......ee si recunosc....am fo joi...dar degeaba acuma m am convins ca nu i nimic acol.....m am lasat dus de val...m au dus vecinii...bla....bal...bal....stiu nu i o scuza
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
in loc sa va contraziceti aici pe forum de ce nu va urcati in masini sa mergeti sa va cautati o locatie mai buna, spre exemplu vre-o comuna inafara clujului unde-i numa un sef de post care poate fi mituit cumva pentru ca totusi sunteti in romania ,decat ca fugiti tot timpul de politia cluj , e mai simplu si mai eficace sa discutati doar cu un militian decat cu un intreg departament .
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
si l... este o comuna si de fiecare data este si companie de pol.... asa ca degeaba, trebuie gasit altceva |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
pai ba baieti daca stai bine sa te gandesti de cat sa dai bani pe amenzi si chesti de astea mai bine se face o cheta si peteciti unpic cartodromu si naveti probleme cu nimeni. nu?? parerea mea
:?: :?: :?: |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
Ai dreptate. Avind in vedere ca sunt atatia pasionati si au aparut cluburile acestea, ce-ar fi sa se ridice problema asta la primarie, politie, etc. Toata lumea ar sti ca totusi s-a incercat ceva. Cartodromul este al municipalitatii; este obligatia lor sa-l refaca |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
Sa faca municipalitatea cartodromul ca sa ce?? Sa se stranga lumea noaptea sa faca "liniutze"? |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Si in fond si la urma urmei pentru ce ii topicu asta???????? CA io chiar nu mai inteleg nimic. Foarte ciudat
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:21. |
- Copyright 2026 4Tuning