Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Spoilere pentru o Dacie din 2003? (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/35015-spoilere-dacie-2003-a.html)

ice_adryan 05-03-07 23:09

Spoilere pentru o Dacie din 2003?
 
3 Attachment(s)
Salut.Sunt nou pe aici..asa ca .. ajutati cu niste idei...pt un exterior reusit..plsss

Outta Control 06-03-07 15:52

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Salut! Eu sunt din Bacau si am vazut in targ niste prelungiri misto pt dacie ca a ta. Era 25 lei fata, 25 spatele, vreo 50 pragurile si in jur de 8-90 eleronul. Avea si spoilere gata facute, mai diferite, da parca nu mergeau asa de bine pe dacie, erau prea grosolane. L-am intrebat pe roman si a spus ca el le aduce de la suceava. Deci acolo sunt si mai ieftine

ice_adryan 06-03-07 16:00

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
salut... Am gasit prelungiri si in iasi...dar.. vreau spoilere... Am gasit un magazin de tuning..am sa trec maine si am sa vad ce scor au... ms oricum

24mig 06-03-07 16:27

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
ma astept sa vb pe mess ti-am trimis PM si nu ai vazut, IM=ISPAS_UL

cretzumihaialexandru 19-03-07 21:10

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
ym cretzumihaialexandru intra pe mine siti arat eu niste spoilere ieftine pret de producator

Bobby boss 21-03-07 23:36

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
poate aruncati si niste poze sa vd si noi oferte de spoilare eftine pentru dacie

cretzumihaialexandru 22-03-07 06:21

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
13 Attachment(s)
am pus cateva poze

70BlownCharger 14-04-07 17:56

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
mai ceva ca nfs :)) la astea se pot face si reglari de down force? :))

miscaistyle 18-04-07 02:09

Re: pt baiatul cu dacia de IS SPOILERE
 
;) salut eu sunt din suceava ji am vazut ca baiatu cu dacia de IS vrea ceva frumos pt ea un eleron orcum e reusita dacia frumos frumos arata bine sa trecem la subiect este in sv un baiat FRITZ poate ai auzit de el, el are nij eleroane ji spoilere de rup stilu poate te pot ajuta sa dai de el ca el cu asta se ocupa fritz4tuningdesign

meleboss4u 18-04-07 07:39

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Quote:

Originally Posted by cretzumihaialexandru (Post 811314)
am pus cateva poze

da lasa si u niste preturi ca sa stie lumea cum sa se orienteze;)

cretzumihaialexandru 18-04-07 14:27

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
preturile 250lei pe spoiler si 210lei pe set praguri

dooms 18-04-07 21:23

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
nu spun cu rautate, dar GTI????

Bogdan SM 30-04-07 21:08

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
am si eu.. o propunere... pt astea Zambetu lui Ili .. nu are cineva ceva spoilare gata puse sa vedem si noi.. cum arata... ca asha nu n dam seama...ms!

johhny 03-05-07 20:59

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
pentru ice adryan de unde ai luat grila aia din fata? sau ti-ai facut-o singur?

madicioco 10-05-07 19:06

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
2 Attachment(s)
ce ziceti astea va plac???

keemo 11-05-07 15:52

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Uite un link... de pe bazar ..4tuning.ro...cred k sunt asemanatoare cu cele de pe TAU...nush sigur..
https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...a_xx54882.html

ICE-M@N 14-05-07 20:59

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Quote:

Originally Posted by dooms (Post 858908)
nu spun cu rautate, dar GTI????

poate are motor de golf pe ea:)

ADDOstreet_racer 14-05-07 21:20

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
baiatu dak te mai interreseaza si dak vrei ceva unikat sa numai aiba nimeni dami un pm :D

GTXR 14-05-07 21:40

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
sau smekerit baieti ,emblema cu M e veche au trecut la Gti =))

keemo 14-05-07 21:44

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
e veche ..si aia cu GTI ..lumea a trecut la wrc...la RS...:))

GTXR 14-05-07 21:45

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
sti dacia rosie RS ? aia merita sa aiba scris pe ea RS pt ca e superba...

keemo 15-05-07 15:26

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
aia...da ..poate purta cu mandrie sigla RS...e perfecta masinuta...nu stiu ce motor are...stie careva???

GTXR 15-05-07 18:18

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
R5 alpine aspirat nu are mai mult de 100 cp(aproximativ)

GJ 33 KOS 07-06-07 21:11

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
si daca are un turbo sub capota? de unde stiti voi? :D

Rellw 09-06-07 15:37

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
1 Attachment(s)
e tare dar totushi poa itzi iese una k a lu` tau

keemo 10-06-07 14:29

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
3 Attachment(s)
4 milioane bari k a lu' tau ;) cautati la sec. bazar :)

tomita 10-06-07 14:38

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
intra pe adresa asta www.************ si gasesti tot ce vrei pt dacie

Bogdan SM 25-06-07 23:59

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
da pt zambetu lui ili.. are cineva ceva spoilare.. sa puna poze..plssss

Alex` 26-06-07 15:38

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Si eu am o dacia 1310 zambetul lui ili ! Pune-ti nijte poze cu spoilerre , praguri , eleroane .. !

Luigyy 30-06-07 10:55

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
vezi ca s-au pus pe prima pagina !

Bogdan SM 02-07-07 20:06

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
da dar ... nici unu din ele.. nu e pus p un zambet lui ili.. si.. nu prea merg.. p .. tipu ala d fatza... ash ca.. nu are nimeni??? asha sa faca poza???

Drake 06-07-07 18:30

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
spoiler de spate are cineva ????????????

Drake 06-07-07 18:36

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
:sad: spoiler de spate ai ??? pentru dacia mea!
ce parari aveti de spoilerul din fata ?????? sa schimb sau sa las ?????????

ICE-M@N 08-07-07 18:38

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
da oare de ce trebuie sa copiati tot , spoilare ca alu TAU , faceti voi ceva ce nu mai are nimeni, unicat nu copii duap altii, sau nu aveti imaginatie?

Drake 14-07-07 00:08

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Salut.Sunt nou pe aici.Ajutati cu niste idei??????????
:D

B-76-WOT 26-07-07 23:51

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Quote:

Originally Posted by Drake (Post 996603)
Salut.Sunt nou pe aici.Ajutati cu niste idei??????????
:D

1. Sigur ca da.
2. Nu aici.

FIGHET 26-07-07 23:53

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
cel mai bun ar fi cel stok

Dodo_998 27-07-07 00:32

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
cred ca v-ati jucat prea mult nfs de ati facut spoilerele alea... zic eu..

Drake 27-07-07 00:54

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
dar ce spoiler sa pun in spate???????
:D

Cypy... 27-07-07 02:59

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Sal !!! Lume sunt si eu nou p aici
K sa incep cu o intoducere mai cuprinsa cum ziceau ceailalti
Deci mai am 10 luni k sa implinesc 18 ani :oops: si am o dacie din `86 p care vreau sa tunez cate ceva p ea si la exterior si la interior si la motor,(dar am si o dacie din 2000 p care am so pun la avatarul meu care totusi e ceva tunat pe ea,la care ma pot lauda cu toba modifivata din galeria motorului):arrow:
Deci astept sugesti ceas putea sa modific la dacia aia din `86 la motor mar interesa ASTEPT SUGESTI
Am sa pun niste poze cu ea incurand ;)
Dar acuma am sa pun o poza cu dacia din 2000 (care e a lu fratemiu:oops: )


All times are GMT +2. The time now is 02:54.

- Copyright 2026 4Tuning