![]() |
Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
7 Attachment(s)
pro street tuning baia mare pregateste spectatorilor de la 4 tuning days un logan EXCLUSIVE proiectat si executat 100% conceptie pro street.se pare ca motorul de renault clio rs nu va reusi proprietarul sa il monteze pana la 4 tuning day dar interior exterior va fi terminata!!deocamdata postez doar cateva poze in constructie !cu respect pro street tuning baia mare!!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
un inceput bun .tineo tot asa
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
4 Attachment(s)
si mai pun cateva poze!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
sitam de el... pune si schitele sa se vada de unde se pleaca ;) ....bafta la proiect
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
da jantele....jantele sper ca nu raman alea....si pui niste jante mari pe bara mica.....in rest nu am ce zice....deja arata super...dapai cand ii gata
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
arata destul de bine... un pret ceva? cam la cat duce cu totul? manopera, etc...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Uaaauuuu!!! E prea tare...vreau si io...bravo baieti!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
imi place super mult bara fatza...cred ca cea mai misto din ce am vzt pana acum...sunt curios cum o sa iasa cea de pe spate...oricum bafta cu proiectul..daca se ppot da niste preturi..ptr kit?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
draceee..nu te-ai putut abtine;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
deja a inceput sa fie mai marfa ... sal vedem si terminat ;) bafta .
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
arata super bara fata...poze cu cea din spate nu ai?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
bara fata nu o sa aiba si suport pentru proiectoare?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Frumos proiectul
Modelul acela .. cu care ati astupat locul ptr stema din grila .. seamana cu unul de pe un Megane 2 pe care voi l-ati facut :) Bafta in continuare:) Terminati pana la 4Tuning Days ca mai e un pik si vine :) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
bravo baeti la mai mare
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
frumos ..spor la treaba ca mai sunt....10 zile. ne vedem acolo. si Team CSR vine cu un logan cat se poate de complet ..
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
bafta..e beton..frumos lucrat
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
1 Attachment(s)
poze cu bara de spate si schita din care am pornit
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
8 Attachment(s)
si pozele cu bara de spate. partea din mijloc va fi detasabila si vopsita in alta culoare ce va da aspect mai inedit va fi distanta intre deflector si bara propriuzisa de 7 mm astfel arata ca si cum nu ar fi prins de bara
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
si toba de esapamant pe unde va fi scoasa?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
arata foarte bine.In sfarsit ceva frumos pentru logan.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Ma da ce tare iese si ce imaginatie bogata aveti...BRAVO...ma gandeam sa fac si io modificari la spoilere da sigur vor iesi in "relief" ca valurile marii.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
2 Attachment(s)
Quote:
.......................................aratau mai bine pe megane ...dar o sa dea bine si pe logan...spor la treaba |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
E cel mai misto kit pe Logan! Sincer! Superb!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
sincer ... ? eu cred ca o ia devina o adevarata bomba pe roti.... iar cu masca din fata sa dispara stema ...f originala ideea...8) numai bine
mai asteptam poze ;) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
frumnos.asta inseamna custom.toate respectele
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Cel mai reusit kit de logan...se potriveste perfect cu masina ;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
3 Attachment(s)
montaj de bara de spate
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
prea tare....tinteti-o tot asa...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
frumoase barile....da pragurile lasa de dorit......sunt prea dintr-o bucata...urate chiar(parerea mea)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Eu nu ineleg ceva:D ... dc ati astupat o parte din sopuri ?:D oricum frumos ... tineti-o tot asa ... asteptam produsul finit :P
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
nu e astupat,e dat cu banda adeziva sa nu murdareasca masina cred ;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Cred ca este pusa banda adeziva ca sa nu se zgarie sau sa protejeze la vopsire.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
simpatic kitul exterior ...dar daca nu ii puneti suspensie sport nu ati facut nimik...ati muncit degeaba la ea;) nice take care!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
ai dreptate cristy (app ce mai faci??) dar eu ma intreb,dak o sa ii moteze motorul ala d clio rs,ma intreb ce fata o sa faca aia cu bmw-urile kre o sa ia bataie d la bestiutza asta :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:47. |
- Copyright 2026 4Tuning