Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/34904-dacia-logan-pro-tuning-exclusive-baia.html)

protuning 04-03-07 16:39

Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
7 Attachment(s)
pro street tuning baia mare pregateste spectatorilor de la 4 tuning days un logan EXCLUSIVE proiectat si executat 100% conceptie pro street.se pare ca motorul de renault clio rs nu va reusi proprietarul sa il monteze pana la 4 tuning day dar interior exterior va fi terminata!!deocamdata postez doar cateva poze in constructie !cu respect pro street tuning baia mare!!!

gabitu2007 04-03-07 16:47

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
un inceput bun .tineo tot asa

protuning 04-03-07 16:49

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
4 Attachment(s)
si mai pun cateva poze!!

Eugen_TL 04-03-07 16:57

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
sitam de el... pune si schitele sa se vada de unde se pleaca ;) ....bafta la proiect

Sebastian.C 04-03-07 17:09

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 780827)
si mai pun cateva poze!!

Baaa.... ai zis ca ramane surpriza pana la 4tuning days.... acuma.. :(

protuning 04-03-07 17:13

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by Sebastian.C (Post 780875)
Baaa.... ai zis ca ramane surpriza pana la 4tuning days.... acuma.. :(

las sa stie lumea ca pregatim ceva!!oricum finalul va fii mult peste ce se vede aici!si cu spatele nici nu voi posta poze !

vlad_VSV 05-03-07 06:06

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
da jantele....jantele sper ca nu raman alea....si pui niste jante mari pe bara mica.....in rest nu am ce zice....deja arata super...dapai cand ii gata

fuzzy 05-03-07 08:29

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
arata destul de bine... un pret ceva? cam la cat duce cu totul? manopera, etc...

Outta Control 05-03-07 09:15

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Uaaauuuu!!! E prea tare...vreau si io...bravo baieti!

laur200445 05-03-07 09:23

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
imi place super mult bara fatza...cred ca cea mai misto din ce am vzt pana acum...sunt curios cum o sa iasa cea de pe spate...oricum bafta cu proiectul..daca se ppot da niste preturi..ptr kit?

Yackone 05-03-07 20:16

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
draceee..nu te-ai putut abtine;)

Ciky 07-03-07 17:20

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 782903)
draceee..nu te-ai putut abtine;)

era mai bine,nu?:):):):)

MARI_NSL 07-03-07 17:37

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
deja a inceput sa fie mai marfa ... sal vedem si terminat ;) bafta .

giubau_v8 07-03-07 18:03

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
arata super bara fata...poze cu cea din spate nu ai?

laur200445 08-03-07 13:15

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
bara fata nu o sa aiba si suport pentru proiectoare?

Cristi_XP 08-03-07 20:48

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by fuzzy (Post 781867)
arata destul de bine... un pret ceva? cam la cat duce cu totul? manopera, etc...

Se invarte pe la 1000 euro ;)

Aaronnel^ 15-03-07 22:24

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Frumos proiectul

Modelul acela .. cu care ati astupat locul ptr stema din grila .. seamana cu unul de pe un Megane 2 pe care voi l-ati facut :)

Bafta in continuare:)
Terminati pana la 4Tuning Days ca mai e un pik si vine :)

Bobby boss 15-03-07 22:40

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
bravo baeti la mai mare

alexufo 18-03-07 02:56

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
frumos ..spor la treaba ca mai sunt....10 zile. ne vedem acolo. si Team CSR vine cu un logan cat se poate de complet ..

Ovae 18-03-07 05:03

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
bafta..e beton..frumos lucrat

protuning 18-03-07 18:31

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
1 Attachment(s)
poze cu bara de spate si schita din care am pornit

protuning 18-03-07 19:02

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
8 Attachment(s)
si pozele cu bara de spate. partea din mijloc va fi detasabila si vopsita in alta culoare ce va da aspect mai inedit va fi distanta intre deflector si bara propriuzisa de 7 mm astfel arata ca si cum nu ar fi prins de bara

laur200445 18-03-07 19:05

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
si toba de esapamant pe unde va fi scoasa?

protuning 18-03-07 19:07

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by laur200445 (Post 804732)
si toba de esapamant pe unde va fi scoasa?

se vede pe desen ideea!

mikkai 18-03-07 22:14

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
arata foarte bine.In sfarsit ceva frumos pentru logan.

Outta Control 19-03-07 09:44

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Ma da ce tare iese si ce imaginatie bogata aveti...BRAVO...ma gandeam sa fac si io modificari la spoilere da sigur vor iesi in "relief" ca valurile marii.

CRC'ul 19-03-07 21:01

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 780812)
pro street tuning baia mare pregateste spectatorilor de la 4 tuning days un logan EXCLUSIVE proiectat si executat 100% conceptie pro street


.......................................aratau mai bine pe megane ...dar o sa dea bine si pe logan...spor la treaba

cypher4laguna 20-03-07 00:02

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
E cel mai misto kit pe Logan! Sincer! Superb!

Adytzu_JerrY 20-03-07 21:06

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
sincer ... ? eu cred ca o ia devina o adevarata bomba pe roti.... iar cu masca din fata sa dispara stema ...f originala ideea...8) numai bine
mai asteptam poze ;)

alexufo 21-03-07 00:05

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
frumnos.asta inseamna custom.toate respectele

Cristi_XP 21-03-07 16:41

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Cel mai reusit kit de logan...se potriveste perfect cu masina ;)

protuning 22-03-07 00:25

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
3 Attachment(s)
montaj de bara de spate

Ovae 22-03-07 01:24

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
prea tare....tinteti-o tot asa...

giubau_v8 22-03-07 10:46

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
frumoase barile....da pragurile lasa de dorit......sunt prea dintr-o bucata...urate chiar(parerea mea)

® Al3cS ® 22-03-07 14:44

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Eu nu ineleg ceva:D ... dc ati astupat o parte din sopuri ?:D oricum frumos ... tineti-o tot asa ... asteptam produsul finit :P

PH86MIN 22-03-07 15:05

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
nu e astupat,e dat cu banda adeziva sa nu murdareasca masina cred ;)

Aadryan 22-03-07 15:13

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Cred ca este pusa banda adeziva ca sa nu se zgarie sau sa protejeze la vopsire.

cristy_4speed 22-03-07 17:21

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
simpatic kitul exterior ...dar daca nu ii puneti suspensie sport nu ati facut nimik...ati muncit degeaba la ea;) nice take care!

PH86MIN 22-03-07 17:58

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
ai dreptate cristy (app ce mai faci??) dar eu ma intreb,dak o sa ii moteze motorul ala d clio rs,ma intreb ce fata o sa faca aia cu bmw-urile kre o sa ia bataie d la bestiutza asta :D

protuning 22-03-07 18:12

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by cristy_4speed (Post 812135)
simpatic kitul exterior ...dar daca nu ii puneti suspensie sport nu ati facut nimik...ati muncit degeaba la ea;) nice take care!

suspensiile sunt deja comandate si credema ca nu lucram degeaba!poate i-ti vei da si tu seama.mai tarziu postez inca cateva poze!si in curand ii cautam si niste roti pe 17


All times are GMT +2. The time now is 17:47.

- Copyright 2026 4Tuning