![]() |
Opel Astra vs. orice masina 150 cp
opel astra 2000cm3 150 cp.... astept masina orice masina pana in 150 cp
|
un golf4 1.9 tdi 130cp te intereseaza ?
|
Si eu...si eu :lol:
Stii tu...Civic-ul ala de 1.6l :!: |
mai astra ! pai ce faci ? ai spus ca astepti rivali de 150 cp ...
sau pe noi nu ne bagi in seama cu 125 si 130 cp ???? |
150, 125 si 130cp cand o zbura porcu'... :lol: :lol: Ce sireti sunteti! :lol: Hai ca Aki n-a mai specificat decat cilindreea...
|
bogdan ... nu ti-am vazut locul la linia de start in intrecerea asta ...
mi-ai pus tu mie masina pe tester sa imi vezi puterea ? sau poti sa imi arati o persoana care mi-a facut mie la masina ceva mai mult de skimbat finala ? de ce vorbesti fara sa ai habar ce e sub capota mea ???????? |
Da, da, bine, bine... :lol: Good luck! Romanian people... :lol:
|
hai sa specific si eu...1.6l- 125hp + chip ( DimSport made by Ceky)
Cat am acum...nu stiu...poate-mi spuneti voi :lol: Cred ca in jur de 140hp :!: Astept... :pelvic_th |
vec punema si pe mine la socoteala..am un espero 2.0 sfi. La viitoarele legale...ne vedem
|
ok merge si cu sev si cu aky si cu espero chiar daca ai cumparat motorul de la andrei:)
|
motorul de pe astra e cel de calibra de 204 cai ? :) sau nu vorbim de van ?
|
Re:
Quote:
|
ma dau eu cu un opel kadett gsi cu tine asa ca de la opel la opel :D
|
Nu VEC nu l-am cumparat de la andrei.
|
Astra are 150 cai stock!
|
Inseamna ca nu o sa am probleme :mrgreen:
:wave: :wave: :wave: |
mario tu cu vrei sa te dai>>> :D cu rotile de iarna sau cu slicku-ri :wink: hahahahahaha
|
Re:
Quote:
daca ai in jur de 140 pe bune ma dau eu cu tine...me 110hp tdi +flash ala ceky :) tot 140 hp |
Re:
Quote:
UGA mi-a spus ca chip-ul ala nu mi-a dat mai mult de 13hp. Deci 125+13... OK, cum facem? :boogy: |
asteptati prima etapa legala :roll: :roll:
|
desigur :))
|
va spun eu ca...nu a asteptat :mrhappy:
|
va minte nu il credeti :lol:
|
Re: Opel Astra vs. orice masina 150 cp
Quote:
|
da Cataline(megan)spune tu cind vrei cu cit msi repede cu atit mai bine:)))
|
ba a-ti inebunit pina cind sa astept .................o cursa pina la vara .........hahahah
|
la care catalin te referi? :D la mine? :?: daca la mine merge pe o sticla de cola la 2 litri ok? :D
|
Te dai cu mine?Am 2000 16 valve.Pe 10 martie sunt la Bucuresti?
|
:D
Ce bine imi pare nu intelegetzi nimic vs Opel powa =))
|
Golf IV TDI + Filtru + Chip + Evacuare ~ 140 CP
Te intereseaza ??? |
bai cataline(RS4) cand inveti sa citesti baga-te si tu in seama, am scris catalin(megan), sau nu ai invatat sa citesti ?
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Nu vreau sa intru de la inceput in offtopic dar c-am asta e adevarul... |
:D
Potolitziva iar inceopetzi sa va certati iar mi se se face scarba de forumul asta 1-na 2-o plm taran nu sti sa citesti mie scarba de deja !
|
provocari
sa treaca odata zapada sa reusim si noi sa concretizam provocarile :wink:
|
gata zapada a trecut va asteptam ........ca de vorbe m-am saturat singurul care s-a tinut de cuvint a fost Aki......astept megamul ,espero si alfa147....... :D
|
VEC`ule :D
l-ai uitat pe slym Golf 4 - \"140\" de cp :D |
Cine a castigat, Honda sau Opel?
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:07. |
- Copyright 2026 4Tuning