![]() |
Vand Nokia N70
Vand Nokia N70, second hand, luat de nou,nu este blocat in retea, telefonul are toate accesoriile, cutie, manuale.... :shock: 650 RON :shock: Victor - 0741546469 |
Re: Vand Nokia N70
Dak telefonul se prezinta in stare impecabil (estetic vorbind) , ofer la schimb un Nokia 6234 sigilat , pachet full.Dak prezinta mici urme de uzura ofer la schimb Cect u8800 !!
Uite si linkurile cu telefoanele https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/33926-nokia-6234-sigilat-full.html#post776847 si https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/34580-replica-nokia-8800-identic-realul-nokia-8800-a.html#post776771 :-) Astept Pm dak esti interesat |
Re: Vand Nokia N70
ma intereseaza un E50!!1
altceva nu ! :D |
Re: Vand Nokia N70
:!: :!: ----->up<----- :!: :!:
|
Re: Vand Nokia N70
S-ar putea sa fac eu rost de un E50 sapt viitoare.Daca nu il dai pana atunci tinem legatura.
|
Re: Vand Nokia N70
:-) ok.....:)
|
Re: Vand Nokia N70
-----> :idea: up!! :idea: <------
|
Re: Vand Nokia N70
te intereseaza un w810i pachet full garantie un an la orange card de 512??
cauta-ma pe dumbrava_robert |
Re: Vand Nokia N70
tzoo .. pana la urma ai dat telefonu' sau inca mai este valabila oferta?
|
Re: Vand Nokia N70
Inca mai este...:) ......poate o rezolovam cumva:))
boey daca te intereseaza, ne putem intalni sa vezi despre ce e vorba..:: |
Re: Vand Nokia N70
Ai un id de mess?
|
Re: Vand Nokia N70
ti.am dat pm:!:
|
Re: Vand Nokia N70
:idea: ------> up <------- :idea:
|
Re: Vand Nokia N70
Vand Nokia N70, second hand, luat de nou,nu este blocat in retea, telefonul are toate accesoriile, cutie, manuale.... 650 RON VICTOR 0741546469 |
Re: Vand Nokia N70
1 Attachment(s)
un samsung z150 se poate????
|
Re: Vand Nokia N70
Boey nu ma tenteaza! Vreau E50 nou! :D
|
Re: Vand Nokia N70
Vand Nokia N70, second hand, luat de nou,nu este blocat in retea, telefonul are toate accesoriile, cutie, manuale.... 650 RON VICTOR 0741546469 __________________ |
Re: Vand Nokia N70
te intereseaza un schimb n70 pe care il ai second cu un 6630 second, cu tot pachetul de la vodafone, inclusiv cu pachetul pt8 (camera de birou pt 3g)
daca da, care ar mai fi diferenta de pretr sa o achit? 0722878725 |
Re: Vand Nokia N70
Nu ma intereseaza schimburi pentru ca am deja alt telefon!:sad:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:08. |
- Copyright 2026 4Tuning