Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia N70 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/34645-vand-nokia-n70.html)

tzoo 28-02-07 23:59

Vand Nokia N70
 
Vand Nokia N70, second hand, luat de nou,nu este blocat in retea, telefonul are toate accesoriile, cutie, manuale....
:shock:
650 RON
:shock:
Victor - 0741546469

BrazyLyaNu 01-03-07 18:02

Re: Vand Nokia N70
 
Dak telefonul se prezinta in stare impecabil (estetic vorbind) , ofer la schimb un Nokia 6234 sigilat , pachet full.Dak prezinta mici urme de uzura ofer la schimb Cect u8800 !!
Uite si linkurile cu telefoanele https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/33926-nokia-6234-sigilat-full.html#post776847 si https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/34580-replica-nokia-8800-identic-realul-nokia-8800-a.html#post776771 :-) Astept Pm dak esti interesat

tzoo 02-03-07 12:47

Re: Vand Nokia N70
 
ma intereseaza un E50!!1
altceva nu !
:D

tzoo 02-03-07 20:18

Re: Vand Nokia N70
 
:!: :!: ----->up<----- :!: :!:

Andrei Suzuki 02-03-07 20:26

Re: Vand Nokia N70
 
S-ar putea sa fac eu rost de un E50 sapt viitoare.Daca nu il dai pana atunci tinem legatura.

tzoo 04-03-07 23:26

Re: Vand Nokia N70
 
:-) ok.....:)

tzoo 05-03-07 15:29

Re: Vand Nokia N70
 
-----> :idea: up!! :idea: <------

sw3naru 06-03-07 15:38

Re: Vand Nokia N70
 
te intereseaza un w810i pachet full garantie un an la orange card de 512??
cauta-ma pe dumbrava_robert

Andrei Suzuki 07-03-07 10:17

Re: Vand Nokia N70
 
tzoo .. pana la urma ai dat telefonu' sau inca mai este valabila oferta?

tzoo 07-03-07 13:05

Re: Vand Nokia N70
 
Inca mai este...:) ......poate o rezolovam cumva:))
boey daca te intereseaza, ne putem intalni sa vezi despre ce e vorba..::

Andrei Suzuki 07-03-07 13:12

Re: Vand Nokia N70
 
Ai un id de mess?

tzoo 07-03-07 13:13

Re: Vand Nokia N70
 
ti.am dat pm:!:

tzoo 07-03-07 13:23

Re: Vand Nokia N70
 
:idea: ------> up <------- :idea:

tzoo 08-03-07 09:56

Re: Vand Nokia N70
 
Vand Nokia N70, second hand, luat de nou,nu este blocat in retea, telefonul are toate accesoriile, cutie, manuale....
650 RON

VICTOR 0741546469

turbonetta© 08-03-07 20:25

Re: Vand Nokia N70
 
1 Attachment(s)
un samsung z150 se poate????

tzoo 09-03-07 15:23

Re: Vand Nokia N70
 
Boey nu ma tenteaza! Vreau E50 nou! :D

tzoo 10-03-07 10:42

Re: Vand Nokia N70
 
Vand Nokia N70, second hand, luat de nou,nu este blocat in retea, telefonul are toate accesoriile, cutie, manuale....
650 RON

VICTOR 0741546469
__________________

ionradan 20-03-07 17:56

Re: Vand Nokia N70
 
te intereseaza un schimb n70 pe care il ai second cu un 6630 second, cu tot pachetul de la vodafone, inclusiv cu pachetul pt8 (camera de birou pt 3g)
daca da, care ar mai fi diferenta de pretr sa o achit?
0722878725

tzoo 31-03-07 10:16

Re: Vand Nokia N70
 
Nu ma intereseaza schimburi pentru ca am deja alt telefon!:sad:


All times are GMT +2. The time now is 17:08.

- Copyright 2026 4Tuning