![]() |
dezmembrez e30
6 Attachment(s)
se dezmembreaza e30 dar numai la o comanda mai mare ,mai e cutie viteze automata m40 ,cardane 2,5 1,8,4 ecu m20,1 motor m40b18,plus mai multe maruntisuri chedere plastice0741122884
|
Re: dezmembrez e30
Un vascocuplaj de m40 nu ai pe acolo??
|
Re: dezmembrez e30
Quote:
|
Re: dezmembrez e30
salut ma intereseaza usile spate,,,daca masina care o descompletezi e cea neagra pretz?ceasurile,pretz?si imi poti da si un pretz la usile fatza daca au geamuri el?ms te-am si sunat dar nu raspunzi
|
Re: dezmembrez e30
Quote:
|
Re: dezmembrez e30
10 Attachment(s)
poze noi
|
Re: dezmembrez e30
Pret fusta fata .... (spate vad ca nu ai ) si daca vinzi evacuarea fara serpi..
|
Re: dezmembrez e30
Quote:
|
Re: dezmembrez e30
evacoarea 300 lei e borla ful inox e de 6 cilindri cu 2 intrari
|
Re: dezmembrez e30
uppp!!!!!!
|
Re: dezmembrez e30
upp!!multe piese valabile
|
Re: dezmembrez e30
m-am sucit vand si fusta de m impreuna cu pragurile si bara spate se mai adauga si volanul de m-tech 1 imbracat in piele profesional arata ca nou
|
Re: dezmembrez e30
Cat e fusta?
|
Re: dezmembrez e30
300 de lei sau 200 de euro toate la pachet
|
Re: dezmembrez e30
Quote:
|
Re: dezmembrez e30
azi o sa mai demontez de pe ia si o sa mai pun poze
|
Re: dezmembrez e30
6 Attachment(s)
poze!!piese disponibile ieftine!!
|
Re: dezmembrez e30
valabil multe piese disponibile!!
|
Re: dezmembrez e30
3 Attachment(s)
piesele impecabile de la acest cetatzean!cu limbile ceasurilor vopsite si prezentate ca fiind de m si sparte + inca ceva piese tot prezentate a fi tzipla si de fapt,,,
|
Re: dezmembrez e30
ti-am zis ca ti-leam pus in regula nu e vina mea ca cred ca de l-a transport s-a intamplat ceva cu ele iar cu limbile ti-am zis ca sunt rosi si eu nu le-am vopsit ca asa erau .nu iteleg de ce faci atata gura si tam tam pt ca ti-am zis ca nu sunt tigan si sa imi inapoiezi cesurile si eu iti inapoiez bani scurt .cine a mai facut afaceri cu mine stie ca sunt un om corect.ti-am zis de la inceput sa iti pun poze de la inceput cu ce iti trimit si ai zis ca nu e nevoie.nu vreau sa ma cert si sa am discuti inutile
|
Re: dezmembrez e30
si sa nu mai zic ca ti-le am dat pe 2 bani si te-ai tiganit cu mine 5 min pt 50 de lei
|
Re: dezmembrez e30
daca 350 ron + 150ron transport ti se par 2 lei te invit sa iti iei piesele inapoi...la mine nu e vorba de bani e vorba ca asa ceva nu as pune pe masina mea si atat! am postat pozele pt ca de azi dimineatza asteptam un sms cu datele tale dar nu a venit,,si sa stie lumea cu cine are de-a face,,nu iti fac reclama proasta cine te cunoaste poate cumpara incontinuare,,cine nu la fel,,,eu doar am aratat ce am primit de la tine,,,
|
Re: dezmembrez e30
nu am avut timp sa iti trimit datele in 10 min eram la servici dar ai primit datele intrun final cum am vorbit .si gata cu discutia asta inutila o sa iti primesti bani pe ele inapoi cum am vorbit pt ca cum am mai zis nu sunt tzepar sau cum crezi tu
|
Re: dezmembrez e30
deci azi am primit ceasurile inapoi de la acest om si i-am inapoiat inapoi bani pe ele dar cand am desfacut cutia surpriza acul de la ceasul de benzina in cutie si cu varful care se prinde in ceas rupt in el iar in bord ceasul de benzina cu varful intact,concluzia :omul si-a schimbat ceasul de benzina cu cel bun mi-la pus pe cel rau inapoi si sa gandit sa faca un pic de tam tam ca sa il trimita inapoi. maine voi face poze cu un aparat profesional sa va dovedesc ce fel de oameni sunt uni .asa ca dragi mei care trimiteti piese aveti grija la cine trimiteti sa nu vi-o luati sus ca mine
|
Re: dezmembrez e30
Quote:
|
Re: dezmembrez e30
nu stiu ce tepar iti trimite bani inapoi si vezi ce vb ca nu te-am facut nici nesimtit nici cacat
|
Re: dezmembrez e30
uite si ce usa mi-ai trimis in fine am luat alta,,si da am primit banii pe care sincer nu ma asteptam sa-i mai primesc si altadata sa numai fie neintelegeri da detalii despre piese ca asa este normal
|
Re: dezmembrez e30
3 Attachment(s)
.....
|
Re: dezmembrez e30
uppp!!!!
|
Re: dezmembrez e30
fusta fata mai e ?
|
Re: dezmembrez e30
Dar asta o mai ai? https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1352023098
Se poate un pret te rog? |
Re: dezmembrez e30
Quote:
|
Re: dezmembrez e30
Quote:
|
Re: dezmembrez e30
admisie cu clapeta-100 ron
electromotor -100 ron alternator-100 ron ecu de motronic si de jetronic-80-100 ron chiloasa-300ron fise lungi de jetronic-100 ron ca noi delcou complect de jetronic cu tot cu capac-100ron baie sudata plus sorb -200 ron rampa injectoare 80 de ron bobina-80 ron plus mai multe maruntisuri preturi negociabile 0741122884 caseta servo-200ron pompa servo complecta cu vas furtune si suport pt m20-200ron raddiator m40cu vas de racire ulei cutie automata-200ron ambreaj complect m20 masa dubla 1000 km -600 ron grup carcasa mare nu stiu ce raport 150 euro vas spritiera plus motoras 80 ron cutie m20-350ron cutie automata m40-300 ron pompa servo frana cu tulumba m40-150 ron motor m40 complect 150eur aripi fata150ron capota-100 ron luneta plus cheder-80ron calorifer incalzire 80 ron sau aeroterma complecta-150ron punte spate cu discuri 300ron jambe groase complecte cu discuri si etrieri 300ron ambele butoane 30ron buc bord 60 ron are o gaura de la un surub pe mijloc cardane 50ron buc |
Re: dezmembrez e30
upp!!!!!!!
|
Re: dezmembrez e30
up!!!!!
|
Re: dezmembrez e30
upp!!!!!!
|
Re: dezmembrez e30
upp piese ieftine
|
Re: dezmembrez e30
up!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:08. |
- Copyright 2026 4Tuning