![]() |
N2a 789
4 Attachment(s)
N2A 789 789 construit de N2A Motors, imbina elemente de design prezente pe modelele Chevrolet din anii 1957, 1958 and 1959 (ultimele cifre ale acestor ani dau numele de 789.) |
Re: N2a 789
wow. imi plac mult stopurile . f mijto un low rider kre toti si l-ar dory:D
|
Re: N2a 789
spatele nu prea imi place dar in rest e criminala :shock:
|
Re: N2a 789
c-am aiurea forma dar merge :D
|
Re: N2a 789
culoarea se potriveste perfect ;)
|
Re: N2a 789
mda... marfa masina... dar la banii astia imi iau un gallardo de moare lumea :D
|
Re: N2a 789
tare masina da cam scumpa
|
Re: N2a 789
Old style...scumpa dar merita...nush de ce vor ei sa scoata mai multe modele...unul de colectie eu zic ca e suficient.
|
Re: N2a 789
Superb arata spatele ala...
|
Re: N2a 789
arata bine masina!combinatie de trecut si viitor!
|
Re: N2a 789
Arata retro, ce sa mai zici masina are STILL si gata si pretu ii pe masura !:D
|
Re: N2a 789
Masina cu mult stil si care este adresata unor oameni cu bani ,frumoasa lucrarea
|
Re: N2a 789
clasic.. :shock:
|
Re: N2a 789
se vede k e un corvette C6 sub ea dupa pozitzia evacuarii.....is de parere k numai aia scoate masina din stilul retro in care a fost conceputa. parca e prea sport pusa acol pe mijloc si asha groasa. oricum masina e superba. la cata munca sa depus pt a o construii, zic k merita fiecare banutz :)
|
Re: N2a 789
Quote:
|
Re: N2a 789
Quote:
|
Re: N2a 789
asat intradevar este o jmecherie frumos piesa
|
Re: N2a 789
motor si caroserie tipic americanilor, vopseaua si interiorul sunt unicat, in concluzie o super-masina.
|
Re: N2a 789
Da ce bine arata masina!!!
|
Re: N2a 789
arata.....interesant:rolleyes2
|
Re: N2a 789
O bijuterie pe roti.
|
Re: N2a 789
beton masina ,dar prea multi bani.pt milionarii care vor fitze e perfecta
|
Re: N2a 789
Quote:
|
Re: N2a 789
superba :D
|
Re: N2a 789
n-as da banii astia pe ea...dar e o masina care are priviri cu siguranta ! are ceva al ei
|
Re: N2a 789
e cam ciudata masina asta si e f scumpa
|
Re: N2a 789
hehe:) simpatica mashina,old style...nu cred car deranja p nimeni sa aibe o astfel de mashina:-P
|
Re: N2a 789
La banii astiaa,prefer un S-classe,A8 sau un seria7 lejer!!!....exagerat de mult pt. o vechitura americana :))))
|
Re: N2a 789
Partea spate.,..jos palaria...
Lucrata frumos....CLASSIC... |
Re: N2a 789
3 Attachment(s)
niste poze :arrow: :arrow: :arrow:
|
Re: N2a 789
frumos bolid cred ca imi comand si eu vreo 4:D .dar oricum cu strazile din romania nu se renteza
|
sal
tare masinutza! sa ii dai rusine cu una deasta lu unu cu Porsche sau BMW etc!totusi prea scumpa!nu as da niciodata atatia bani pe o masina ca asta!mai bne imi cumpar BMW M3 sau M5
|
Re: N2a 789
wow...pimpin...bling-bling...
cu o asa masina ai agata la bighidoaice... |
Re: N2a 789
Trebuia sa puneti niste poze cu capota ridicata. SUPER!!!:shock:
|
Re: N2a 789
Pt cunoscatori face toti bani pt noi e scumpa si nu prea avem ce face cu ea poate un burnout
|
Re: N2a 789
superba masina ... :X
|
Re: N2a 789
Stilul American De C***t Din Ani 60 Redesenat Putin Pentru Zilele Noastre. Uratenie.
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:16. |
- Copyright 2026 4Tuning