Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   N2a 789 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/34203-n2a-789-a.html)

RoSonic 23-02-07 10:19

N2a 789
 
4 Attachment(s)
N2A 789
789 construit de N2A Motors, imbina elemente de design prezente pe modelele Chevrolet din anii 1957, 1958 and 1959 (ultimele cifre ale acestor ani dau numele de 789.)
La baza lui 789 sta un sasiu de Corvette C6 (2005) si are un motor V8 de 400 de cai putere.
Pretul anuntat pentru N2A 789 este de $135000 si fiecare exemplar va fi unic din punct de vedere al paintingului si al culorilor din interior.

BaBaOs 23-02-07 10:41

Re: N2a 789
 
wow. imi plac mult stopurile . f mijto un low rider kre toti si l-ar dory:D

Razvan-CT 23-02-07 10:43

Re: N2a 789
 
spatele nu prea imi place dar in rest e criminala :shock:

Cristy@n0_crs 23-02-07 10:58

Re: N2a 789
 
c-am aiurea forma dar merge :D

Cristy@n0_crs 23-02-07 10:59

Re: N2a 789
 
culoarea se potriveste perfect ;)

-Caz- 23-02-07 11:14

Re: N2a 789
 
mda... marfa masina... dar la banii astia imi iau un gallardo de moare lumea :D

Luigyy 23-02-07 11:36

Re: N2a 789
 
tare masina da cam scumpa

Tzus 23-02-07 12:33

Re: N2a 789
 
Old style...scumpa dar merita...nush de ce vor ei sa scoata mai multe modele...unul de colectie eu zic ca e suficient.

Sonny 23-02-07 12:49

Re: N2a 789
 
Superb arata spatele ala...

PANDA1984 23-02-07 13:19

Re: N2a 789
 
arata bine masina!combinatie de trecut si viitor!

z3r0m3CSL 23-02-07 14:03

Re: N2a 789
 
Arata retro, ce sa mai zici masina are STILL si gata si pretu ii pe masura !:D

Nitrous 23-02-07 14:16

Re: N2a 789
 
Masina cu mult stil si care este adresata unor oameni cu bani ,frumoasa lucrarea

boy_wonder 23-02-07 14:23

Re: N2a 789
 
clasic.. :shock:

Todorutz 23-02-07 14:38

Re: N2a 789
 
se vede k e un corvette C6 sub ea dupa pozitzia evacuarii.....is de parere k numai aia scoate masina din stilul retro in care a fost conceputa. parca e prea sport pusa acol pe mijloc si asha groasa. oricum masina e superba. la cata munca sa depus pt a o construii, zic k merita fiecare banutz :)

ROSSI 46 23-02-07 15:09

Re: N2a 789
 
Quote:

Originally Posted by Cristy@n0_crs (Post 766572)
culoarea se potriveste perfect ;)

bina mah iatzi tu gallardo.....100% mai multe capatzani rupi cu asta decat cu lambo'...lambo au vazut totzi dar asta ma indoiesc....parerea mea

ROSSI 46 23-02-07 15:13

Re: N2a 789
 
Quote:

Originally Posted by Todorutz (Post 766875)
se vede k e un corvette C6 sub ea dupa pozitzia evacuarii.....is de parere k numai aia scoate masina din stilul retro in care a fost conceputa. parca e prea sport pusa acol pe mijloc si asha groasa. oricum masina e superba. la cata munca sa depus pt a o construii, zic k merita fiecare banutz :)

sunt de acord cu ce spui tu k evacuarea e cam mare shi parerea mea e k arata mult mult mai bine cu ea pozitzionata in praguri....cat despre faptul k e un vatte' dedesubt sunt curios de unde tziai dat tu seama...dak nu zicea rosonic ma indoiesc k ai fi shtiut....parerea mea....

Bobby boss 23-02-07 17:59

Re: N2a 789
 
asat intradevar este o jmecherie frumos piesa

caroletho 23-02-07 20:19

Re: N2a 789
 
motor si caroserie tipic americanilor, vopseaua si interiorul sunt unicat, in concluzie o super-masina.

Mihaitza_tdi 23-02-07 21:16

Re: N2a 789
 
Da ce bine arata masina!!!

bogg 23-02-07 22:42

Re: N2a 789
 
arata.....interesant:rolleyes2

Donnyro 23-02-07 23:18

Re: N2a 789
 
O bijuterie pe roti.

Seat_TDI 24-02-07 03:30

Re: N2a 789
 
beton masina ,dar prea multi bani.pt milionarii care vor fitze e perfecta

Todorutz 24-02-07 13:30

Re: N2a 789
 
Quote:

Originally Posted by ROSSI 46 (Post 766937)
sunt de acord cu ce spui tu k evacuarea e cam mare shi parerea mea e k arata mult mult mai bine cu ea pozitzionata in praguri....cat despre faptul k e un vatte' dedesubt sunt curios de unde tziai dat tu seama...dak nu zicea rosonic ma indoiesc k ai fi shtiut....parerea mea....

normal k nu mi-as fi dat seama dak nu zicea el....dar pozitzia evacuarii este singurul lucru care a mai ramas vizibil din exterior de la C6....deaia am zis aia :). pacat k nu se imbina cu restul masinii :)

STREET 24-02-07 20:09

Re: N2a 789
 
superba :D

Eugen_TL 24-02-07 22:40

Re: N2a 789
 
n-as da banii astia pe ea...dar e o masina care are priviri cu siguranta ! are ceva al ei

Cobra_razvy7 25-02-07 17:56

Re: N2a 789
 
e cam ciudata masina asta si e f scumpa

SephirothO.o 25-02-07 19:35

Re: N2a 789
 
hehe:) simpatica mashina,old style...nu cred car deranja p nimeni sa aibe o astfel de mashina:-P

THX-1 26-02-07 00:01

Re: N2a 789
 
La banii astiaa,prefer un S-classe,A8 sau un seria7 lejer!!!....exagerat de mult pt. o vechitura americana :))))

alex-mishu 26-02-07 17:05

Re: N2a 789
 
Partea spate.,..jos palaria...
Lucrata frumos....CLASSIC...

boy_wonder 26-02-07 19:49

Re: N2a 789
 
3 Attachment(s)
niste poze :arrow: :arrow: :arrow:

msnufaru 27-02-07 13:55

Re: N2a 789
 
frumos bolid cred ca imi comand si eu vreo 4:D .dar oricum cu strazile din romania nu se renteza

marin_m_alex 01-03-07 10:46

sal
 
tare masinutza! sa ii dai rusine cu una deasta lu unu cu Porsche sau BMW etc!totusi prea scumpa!nu as da niciodata atatia bani pe o masina ca asta!mai bne imi cumpar BMW M3 sau M5

TSC-Us 04-03-07 23:40

Re: N2a 789
 
wow...pimpin...bling-bling...

cu o asa masina ai agata la bighidoaice...

Just a little bit 08-03-07 08:58

Re: N2a 789
 
Trebuia sa puneti niste poze cu capota ridicata. SUPER!!!:shock:

edi2peu 15-04-07 16:00

Re: N2a 789
 
Pt cunoscatori face toti bani pt noi e scumpa si nu prea avem ce face cu ea poate un burnout

Mustang 16-04-07 00:17

Re: N2a 789
 
superba masina ... :X

T E N N Y - E 21-04-07 01:15

Re: N2a 789
 
Stilul American De C***t Din Ani 60 Redesenat Putin Pentru Zilele Noastre. Uratenie.


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning