![]() |
Maserati MC 12XX by Edo
3 Attachment(s)
Maserati MC 12XX by Edo Maserati MC12 modificat de Edo Competition: |
Re: Maserati MC 12XX by Edo
MISTO
imi place combinarea de culori |
Re: Maserati MC 12XX by Edo
nu credeam ca se mai poate modifik ceva la masina asta arat super fain
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
Cat o fii pretul??
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
prea tare e aceasta masina
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
Mie imi place mai mult cum arata modelul de baza....cel care nu e tunat
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
mai marfa e versiunea de baza.. ala albastru
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
marfa masinuta,putere din plin si senzatii majore
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
nu-mi place deloc combinatzia de culori dar apreciez faptul k s-au bagat sa modifice o asemenea masina :)
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
Frumoasa masina insa combinatia de culori nu-mi place deloc.
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
pffff....ce masina....se apropie de veyron ca viteza....imi place.....combinatia de culori e misto
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
M-as multumi si cu masina stock.....
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
asta e avion nu mai e masinutza
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
oooo dar vai ce avem aici....niceeee...performantze de racheta sol sol....
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
Faina combinatie de culori si 800Cp is cativa, inca chiar prea multi pt o masina de stada !!!
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
o combinatie de culori perfecta:) de motor ce sa zic?... ii doar un V12 de 6.3 litri:)) :lol:
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
O singura intrebare am: motorul e aspirat sau turbo/supraalimentat
Daca e chiar aspirat atunci e o performanta pt ca puterea litrica este de 127CP, practic aceeasi cu a unui motor de FXX( mai are si literele XX adaugate la nume) |
Re: Maserati MC 12XX by Edo
Nu stiu da nu cred ca ii turboalimentat, sa scrie:
"- motor: V12, 6.3 litri cu numeroase modificari interne" Chiar is curios si io !! |
Re: Maserati MC 12XX by Edo
Belea modelul.....Marfa.........
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
moa 3.2 sec pana la suta prea talent
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
Au facut treaba buna tunerii,au reusit combinatia fara nici un dubiu cat despre valorile tehnice fara cuvinte .
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
e tare oricum desi parca mai bine arata stock! motorul cred ca e aspirat (cum er si varianta mai tare a lui enzo - fkk sau fxx parca)
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
Arata super bine! culorile dau f bine si int arata bine!;)
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
asta e doar inceputul, acum, masina se afla sub alte modificari ale motorului, si modificarea suspensiei, pentru ca in mai, va lua parte la un raliu prin Europa, de 5000 de km in 5 zile.
Abea astept sa vad filmele cu masina pe autostrada, si sa vad ce modificar i-au mai adus..... |
Re: Maserati MC 12XX by Edo
belea masina, as fi curios sa aud cum sta treaba cu... "volum reglabil in doua trepte al sunetului facut de evacuare (2 niveluri selectabile printr-un buton)"
oricum e HOT ;) |
Re: Maserati MC 12XX by Edo
Discurile de frana is din carbon ?
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
adrenalina pura..design de nota 10
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
racheta ce mai
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
culoare e naspa si mai ales jentanele negre o intuneca de tot
|
Re: Maserati MC 12XX by Edo
cam cati bani e o carutza de-asta? :shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:32. |
- Copyright 2026 4Tuning