![]() |
Orice pana in 110 cp
Clio 1.5 dCi ....80 cp stock
|
Re: Orice pana in 110 cp
sigur stock??
|
Re: Orice pana in 110 cp
stock + chip! :D
|
Re: Orice pana in 110 cp
Dap stock ....astept :) cati cai ai pe leon ?
si...Hori...cati cai ai in total ?:P aproximativ ... |
Re: Orice pana in 110 cp
merge cu logan de 1,6 ;8 valve?
|
Re: Orice pana in 110 cp
dap ..vineri ne vedem la pescarus :d daca vrei :) nu-i problema :) B-11-CLY
un clio verde :D |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
nup n-are nimik pe el momentan :)
|
Re: Orice pana in 110 cp
atunci ar fi cazu sa nu mai fie momentan :D ;;)
|
Re: Orice pana in 110 cp
Am o dacie 1.4 cu filtru sport si teava in loc de toba de mijloc.
|
Re: Orice pana in 110 cp
@Hori -Esti din Oradea, e din Bucuresti = discutii inutile
@SGM - Iar razi mah de lume, vezi ce faci la Volvo acolo :))) Daca vrei sa te dai cu un Leon 1.9 TDi 105 cp stock in seara asta da un mesaj |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Asha...deja lumea iti stie masina...si ceea ce facy ma lasa rece ...adik sa te dai la astia care n-au nici o sansa...ai vreo satisfactie k-l dai pe unu care are cu 100 cp mai putin k tine ?
|
Re: Orice pana in 110 cp
:))) tu nu o sti ?! cauta pe net
omul facea o gluma |
Re: Orice pana in 110 cp
asa e, Nea Cornele!
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
CroCop :-) zi tata sa stie lumea cam ce masini ai lasat in urma pana acum :rolleyes2
|
Re: Orice pana in 110 cp
Basu...n-ai ce zice....m-am tinut prea bine :) m-ai dat...ne vedem dupa chip :D sa-mi iau revansa :D:D:D
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
AFA... :D ce zici ..o liniutza ? vedem care schimba mai bine ! ....
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
so..ramane pe vineri , da? :twisted: :twisted: :twisted: |
Re: Orice pana in 110 cp
may baieti ma bag si eu la o liniutza cu 'renault' meu......se poate ?
|
Re: Orice pana in 110 cp
may baieti ma bag si eu la o liniutza cu 'renault' meu......se poate ? masina e stock....iar afa mi a dat o 2 ori........dar acum masina trage mult mai bn ......so ?
|
Re: Orice pana in 110 cp
so...esty bine venit :) ....ne vedem vineri seara :d sper sa fie uscat :)
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
M-as baga eu, cu logan 1.4, dar te fac sa plangi mai apoi :) Iti dau clasa cu masina mea.
asa ca nu ma bag ... poate doar daca pui ceva jos ;) |
Re: Orice pana in 110 cp
Stai in banca ta cu Lunganu. Ti-e frica sa te dai cu o dacie 1300. Probabil esti constient ca dulapul tau va pierde, apoi va fi al meu!
|
Re: Orice pana in 110 cp
MIRCIULE esti un rahat fricos ma! Ne dam intalnire ca oamenii sa "ma faci" si nu te prezinti si nici nu dai nici un semn! Apoi vb. cu adminii sa-mi stearga mesajele si sa ma baneze !
E uite ca n-au cum sa ma baneze ca sunt prea fraieri! si orice-ar face o sa-mi fac conturi la nesfarsit ca sa scriu pe forumu asta de rahat ce om esti tu ! HUOOO LOSERe !!! |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
ce se agita lumea :lol:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Imi pare rau ca nu mai pot accesa mesageria privata de pe celalalt cont, sa arat lumii exact ce-ai zis. Ai spus " IT'S A DATE ", referindu-te pt. vineri seara, ora 23.00.
Iti dadeam si nr de tel; daca te-ar fi interesat mi l-ai fi cerut, dar stiai prea bine ca nu aveai de gand sa vii asa ca nu mai face pe desteptul acum. Hai fugutza repede ca ti-a venit ora de culcare |
Re: Orice pana in 110 cp
hay sictir ca devi enervant
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
Da e funny omu. Sunt curios daca are mai mult de 16 ani :D |
Re: Orice pana in 110 cp
mere cu un 206 1.6 16 v ??
|
Re: Orice pana in 110 cp
Blondule pe tine "te vreau" eu ... ;) ... sa ne intanlim intr-o seara sa vedem !!!
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
p.s. noi nu ne dam cu astia care promit k fac cinste de ziua lor si dupa aia se scufunda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: |
Re: Orice pana in 110 cp
AFA....vineri la 22:00 in pescarus ? adik azi :D
|
Re: Orice pana in 110 cp
un 206 1.6 16v STOCK ??? merge ????
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:33. |
- Copyright 2026 4Tuning