Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Orice pana in 110 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/33768-pana-110-cp.html)

CroCop 18-02-07 21:36

Orice pana in 110 cp
 
Clio 1.5 dCi ....80 cp stock

Swat-Cat 18-02-07 23:15

Re: Orice pana in 110 cp
 
sigur stock??

Hori 18-02-07 23:29

Re: Orice pana in 110 cp
 
stock + chip! :D

CroCop 19-02-07 19:47

Re: Orice pana in 110 cp
 
Dap stock ....astept :) cati cai ai pe leon ?
si...Hori...cati cai ai in total ?:P aproximativ ...

siadimet 19-02-07 20:37

Re: Orice pana in 110 cp
 
merge cu logan de 1,6 ;8 valve?

CroCop 19-02-07 20:48

Re: Orice pana in 110 cp
 
dap ..vineri ne vedem la pescarus :d daca vrei :) nu-i problema :) B-11-CLY
un clio verde :D

Hori 19-02-07 21:52

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 759039)
Dap stock ....astept :) cati cai ai pe leon ?
si...Hori...cati cai ai in total ?:P aproximativ ...

pai la pompe duse 1.4 tdi de 75 de cai am montat un cip care nu`i nush ce firma si asa zice ca ii da cam 20% din puterea motorului adica vreo 13-15 cai in plus ... cam intre 87-90 de cai zic eu ... tu nu ai pus ?

CroCop 19-02-07 22:51

Re: Orice pana in 110 cp
 
nup n-are nimik pe el momentan :)

Hori 19-02-07 22:56

Re: Orice pana in 110 cp
 
atunci ar fi cazu sa nu mai fie momentan :D ;;)

UniculSGM 20-02-07 13:12

Re: Orice pana in 110 cp
 
Am o dacie 1.4 cu filtru sport si teava in loc de toba de mijloc.

mpa 20-02-07 13:39

Re: Orice pana in 110 cp
 
@Hori -Esti din Oradea, e din Bucuresti = discutii inutile
@SGM - Iar razi mah de lume, vezi ce faci la Volvo acolo :)))

Daca vrei sa te dai cu un Leon 1.9 TDi 105 cp stock in seara asta da un mesaj

AAlpine1 20-02-07 13:47

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by B-34-SGM (Post 760399)
Am o dacie 1.4 cu filtru sport si teava in loc de toba de mijloc.

dar chipul unde este ?

CroCop 20-02-07 14:02

Re: Orice pana in 110 cp
 
Asha...deja lumea iti stie masina...si ceea ce facy ma lasa rece ...adik sa te dai la astia care n-au nici o sansa...ai vreo satisfactie k-l dai pe unu care are cu 100 cp mai putin k tine ?

bogdan 20-02-07 14:55

Re: Orice pana in 110 cp
 
:))) tu nu o sti ?! cauta pe net

omul facea o gluma

UniculSGM 22-02-07 03:02

Re: Orice pana in 110 cp
 
asa e, Nea Cornele!

59AFA 25-02-07 16:24

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 757322)
Clio 1.5 dCi ....80 cp stock

ma bag si io...clio 1.5 dci 80 cp...stock...diseara sunt free :-P pm

BASU 26-02-07 10:49

Re: Orice pana in 110 cp
 
CroCop :-) zi tata sa stie lumea cam ce masini ai lasat in urma pana acum :rolleyes2

CroCop 26-02-07 17:19

Re: Orice pana in 110 cp
 
Basu...n-ai ce zice....m-am tinut prea bine :) m-ai dat...ne vedem dupa chip :D sa-mi iau revansa :D:D:D

59AFA 26-02-07 18:13

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by BASU (Post 771668)
CroCop :-) zi tata sa stie lumea cam ce masini ai lasat in urma pana acum :rolleyes2

trage binisor cliosauru asta...si io am facut masini care aveam impresia k ma afuma rau...

CroCop 26-02-07 18:57

Re: Orice pana in 110 cp
 
AFA... :D ce zici ..o liniutza ? vedem care schimba mai bine ! ....

59AFA 26-02-07 20:09

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 772607)
AFA... :D ce zici ..o liniutza ? vedem care schimba mai bine ! ....

de acord...
so..ramane pe vineri , da? :twisted: :twisted: :twisted:

mirciu 26-02-07 22:53

Re: Orice pana in 110 cp
 
may baieti ma bag si eu la o liniutza cu 'renault' meu......se poate ?

mirciu 26-02-07 22:54

Re: Orice pana in 110 cp
 
may baieti ma bag si eu la o liniutza cu 'renault' meu......se poate ? masina e stock....iar afa mi a dat o 2 ori........dar acum masina trage mult mai bn ......so ?

CroCop 27-02-07 16:33

Re: Orice pana in 110 cp
 
so...esty bine venit :) ....ne vedem vineri seara :d sper sa fie uscat :)

mirciu 27-02-07 20:30

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 774005)
so...esty bine venit :) ....ne vedem vineri seara :d sper sa fie uscat :)

ms crocop. eu sunt coleg cu afa asa ca vb cu el unde sa va intalniti si ma vei gasi si p mn acolo :D

Logan14Power 22-03-07 22:39

Re: Orice pana in 110 cp
 
M-as baga eu, cu logan 1.4, dar te fac sa plangi mai apoi :) Iti dau clasa cu masina mea.

asa ca nu ma bag ... poate doar daca pui ceva jos ;)

UniculSGM 23-03-07 05:24

Re: Orice pana in 110 cp
 
Stai in banca ta cu Lunganu. Ti-e frica sa te dai cu o dacie 1300. Probabil esti constient ca dulapul tau va pierde, apoi va fi al meu!

LoganPower 24-03-07 18:40

Re: Orice pana in 110 cp
 
MIRCIULE esti un rahat fricos ma! Ne dam intalnire ca oamenii sa "ma faci" si nu te prezinti si nici nu dai nici un semn! Apoi vb. cu adminii sa-mi stearga mesajele si sa ma baneze !

E uite ca n-au cum sa ma baneze ca sunt prea fraieri! si orice-ar face o sa-mi fac conturi la nesfarsit ca sa scriu pe forumu asta de rahat ce om esti tu !

HUOOO LOSERe !!!

Cr1Sty_xxl 24-03-07 20:04

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by LoganPower (Post 815824)
MIRCIULE esti un rahat fricos ma! Ne dam intalnire ca oamenii sa "ma faci" si nu te prezinti si nici nu dai nici un semn! Apoi vb. cu adminii sa-mi stearga mesajele si sa ma baneze !

E uite ca n-au cum sa ma baneze ca sunt prea fraieri! si orice-ar face o sa-mi fac conturi la nesfarsit ca sa scriu pe forumu asta de rahat ce om esti tu !

HUOOO LOSERe !!!

esti in PLUS..si stai linitit ca iti da ban Ip si gata

DVDValy 24-03-07 20:12

Re: Orice pana in 110 cp
 
ce se agita lumea :lol:

mirciu 24-03-07 20:29

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by LoganPower (Post 815824)
MIRCIULE esti un rahat fricos ma! Ne dam intalnire ca oamenii sa "ma faci" si nu te prezinti si nici nu dai nici un semn! Apoi vb. cu adminii sa-mi stearga mesajele si sa ma baneze !

E uite ca n-au cum sa ma baneze ca sunt prea fraieri! si orice-ar face o sa-mi fac conturi la nesfarsit ca sa scriu pe forumu asta de rahat ce om esti tu !

HUOOO LOSERe !!!

avand ca eu ti am dat nr meu de telefon si u mi ai dat doar nr de inmatriculare al masinii.......eu daca as fi in locul tau nu as mai comenta......

LoganPower 24-03-07 20:48

Re: Orice pana in 110 cp
 
Imi pare rau ca nu mai pot accesa mesageria privata de pe celalalt cont, sa arat lumii exact ce-ai zis. Ai spus " IT'S A DATE ", referindu-te pt. vineri seara, ora 23.00.

Iti dadeam si nr de tel; daca te-ar fi interesat mi l-ai fi cerut, dar stiai prea bine ca nu aveai de gand sa vii asa ca nu mai face pe desteptul acum.

Hai fugutza repede ca ti-a venit ora de culcare

mirciu 24-03-07 21:07

Re: Orice pana in 110 cp
 
hay sictir ca devi enervant

59AFA 25-03-07 13:50

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by LoganPower (Post 815997)
Imi pare rau ca nu mai pot accesa mesageria privata de pe celalalt cont, sa arat lumii exact ce-ai zis. Ai spus " IT'S A DATE ", referindu-te pt. vineri seara, ora 23.00.

Iti dadeam si nr de tel; daca te-ar fi interesat mi l-ai fi cerut, dar stiai prea bine ca nu aveai de gand sa vii asa ca nu mai face pe desteptul acum.

Hai fugutza repede ca ti-a venit ora de culcare

nu'l banati k e simpatic...:lol:

Draqq 27-03-07 15:49

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by 59AFA (Post 816789)
nu'l banati k e simpatic...:lol:


Da e funny omu. Sunt curios daca are mai mult de 16 ani :D

Blondu_little_206 28-03-07 21:33

Re: Orice pana in 110 cp
 
mere cu un 206 1.6 16 v ??

Rebel_Boy 28-03-07 22:48

Re: Orice pana in 110 cp
 
Blondule pe tine "te vreau" eu ... ;) ... sa ne intanlim intr-o seara sa vedem !!!

59AFA 29-03-07 00:48

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_little_206 (Post 822563)
mere cu un 206 1.6 16 v ??

ai 115 cai mah , da'i drumu :lol:
p.s. noi nu ne dam cu astia care promit k fac cinste de ziua lor si dupa aia se scufunda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

CroCop 30-03-07 14:53

Re: Orice pana in 110 cp
 
AFA....vineri la 22:00 in pescarus ? adik azi :D

Blondu_little_206 07-04-07 00:48

Re: Orice pana in 110 cp
 
un 206 1.6 16v STOCK ??? merge ????


All times are GMT +2. The time now is 16:33.

- Copyright 2026 4Tuning