Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

Cosmin255 16-02-07 21:51

Masini vazute in Tulcea
 
Cred ca ar fi interesant sa punem fiecare poze cu masini vazute la noi in oras , sa ne clatim ochii cu niste bijuterii:)

Cosmin255 16-02-07 21:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
10 Attachment(s)
O sa incep eu cu o serie de poze

Cosmin255 16-02-07 22:02

Re: Masini vazute in Tulcea
 
10 Attachment(s)
Alte poze ... enjoy

Eugen_TL 16-02-07 22:23

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
boboc :) ....... si de la mine o masina..ce mai aveam am sters :(

Cosmin255 16-02-07 22:25

Re: Masini vazute in Tulcea
 
urca filmuletele cu 6aru` cand ai timp tuningboy

Eugen_TL 16-02-07 22:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
hmmm l-am mai urcat o data cand nu eram la ORASE! voi ura iar dar pt asta propun deschidea unui topic de genu " poze de grup,filmulete amuzante prieteni,masini" in care sa punem poze cand iesim noi in oras amuzante sau nu,si filmulete amuzante sau nu === deci nicidecum curse..pt curse alt topic strict speed si toate cele

vlad_Mafiotu 16-02-07 22:47

Re: Masini vazute in Tulcea
 
pai cea mai tare masina care am vazut`o in tl a fost un m6 la delta . am facut poze si am postat la sectiunea masini tari vazute in romania da acu nu mai gasesc poza :(

vlad_Mafiotu 16-02-07 22:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
masina ...

DaViD TL 17-02-07 18:32

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut si eu in seara asta, calibra aia alba,nu mi se pare cine stie ce,am mai vazut un a4 q eleron mare,stie cineva ceva despre el ,avea nr strain,o sa urc si eu niste poze q masinile,da in alta zi !!!

Eugen_TL 17-02-07 18:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
daca vb de acel a4 model mai vechi negru cu nr straine il stiu arata misto masina ! se dadea cu 6arul intr-o noapte

vlad_Mafiotu 17-02-07 20:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
vorbiti de a4 ala care il conducea o gagica ?

Cosmin255 18-02-07 11:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Mai putina vorba si mai multe poze , va rog;)

mikafly 18-02-07 13:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Fratilor am vazut eu una belea azi.....albastra.....marfa rau...si proprietarul era fotomodel......am si poze cu ea........hihiihhihihhih

vlad_Mafiotu 18-02-07 14:22

Re: Masini vazute in Tulcea
 
masina asta mi`a spart timpanele odata cand mergeam pe mircea voda :))

mikafly 18-02-07 14:25

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Lool!!!...belea,nu?......

vlad_Mafiotu 18-02-07 14:26

Re: Masini vazute in Tulcea
 
dap se aude super misto

MauS 22-02-07 13:11

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 756523)
Fratilor am vazut eu una belea azi.....albastra.....marfa rau...si proprietarul era fotomodel......am si poze cu ea........hihiihhihihhih



Fotomodelule..... asa iti bagi tu masina la sedinta foto? cu proiectoarele sparte? :lol: a ....da..... uitasem ca iti plac boschetii aia de la 21. :p :D

mikafly 22-02-07 13:27

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 765031)
Fotomodelule..... asa iti bagi tu masina la sedinta foto? cu proiectoarele sparte? :lol: a ....da..... uitasem ca iti plac boschetii aia de la 21. :p :D

Las-o mai asa cu proiectoarele sparte.....nu ma deranjeaza deloc...si nu ar trebui nici pe tine.

marin_m_alex 23-02-07 09:06

sal
 
ce mai faci Obraznick?nu ma stiu cum sa dau comment direct pe site!din pakte astea sunt masini vazute in TL nu din TL

Eugen_TL 23-02-07 12:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
EXACT! topicul se numeste masini vazute IN TULCEA! deci se pot pune si masini ce trec pe aici... nu neaparat sa apartina orasului ;)

marin_m_alex 23-02-07 13:52

sal
 
eu ma refeream mai devreme ca ar fi fost frumos daca avea si Tl masini delea!adica BMW M6 etc!o sa-i cer niste poze unui prieten cu Golfu ala modificat din Tl!il intreb daca pot sa ii pun masina pe site!

Cosmin255 23-02-07 16:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
fratilor mai putina vorbe , si mai multe poze ... daca nu cer prea mult:)
Sunt si in tulcea masini care merita puse , si inca cineva ,am o tema pt voi , cine prinde maybachu` domnului Ciuleac sa-i traga cateva poze ;)

mikafly 23-02-07 16:33

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Am eu o poza cu un autobuz.....si cu o rulota de inghetata.

vlad_Mafiotu 09-03-07 13:19

Re: Masini vazute in Tulcea
 
nimeni nu a mai vazut masini misto in tl ? eu vad dar nu apuc sa scot celularu ca au si plecat :(

Eugen_TL 09-03-07 15:25

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ba da...dar nu-mi sta in fire sa scot telu sa ma agit la o masina in fine...care scoate sa puna aici :)

raza 09-03-07 22:34

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
Asta e mashina cea mai tare pe care am vaz in tl. Probabil ca il shtiti shi de prin buc. Era in parcare la delta. Am mai vaz noul g clas shi M5 E60 Hamman pe isaccei da nu am pozat...

johnjamesjohn 09-03-07 22:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
:D super tare masina...dar de ce nu stateai mai aproape ? eventual sa pui si mana pe ea....aratati foarte bine impreuna ;)

Eugen_TL 09-03-07 22:56

Re: Masini vazute in Tulcea
 
LOL ! pt ce sa puna mana? =))) vai doamne

alextutunaru 12-03-07 11:11

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
Abia acum am vazut ca este un topic cu masini din Tulcea...FLY: se aude bine...;)

raza 12-03-07 16:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
E noua, luceshte, e frumoasa...nimik de zis :) plus...mai e shi semnul ala acolo care mi da fiori :)

Cosmin255 12-03-07 16:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Frumoasa masina , s-o stapanesti sanatos si fara incidente

vlad_Mafiotu 12-03-07 16:23

Re: Masini vazute in Tulcea
 
sa o stapanesti sanatos masina e pe placul meu .. neagra ... angel eyes`uri .. daca o sa`i pui niste jenti o sa fie prea tare .. apropo esti din tulcea si faci facultatea la bucuresti ? sau ce te aduce pe topicul tulcea ?

alyx 14-03-07 21:50

Re: Masini vazute in Tulcea
 
4 Attachment(s)
Ala e CLS-ul lu' Dan Bursuc si poza e facuta pe vremea cand doar ce se lansase oficial CLS-ul... Corvet'-ul a fost p-aici la o gala K1. Iar linconul umbla intr-o vreme p-aci... Scuzati calitatea pozelor dar pe vremea aia aveam camera VGA la tel. :-P

Geox` 15-03-07 20:01

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Am si eu niste poze cu un Chrysler 300C super misto :peace::peace
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...995d3e63fd.jpghttps://forum.4tuning.ro/imagehosting...99597da013.jpghttps://forum.4tuning.ro/imagehosting...995980a938.jpghttps://forum.4tuning.ro/imagehosting...995984eb28.jpg

vlad_Mafiotu 16-03-07 12:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
tocmai am venit de la scoala si pe isaccei a trecut un S8 .. am ramas masca deoarece in romania mai mult de 5 nu sunt .. avea numere rosii de ilfov .. nu am apucat sa fac poze :(

Cosmin255 17-03-07 08:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ce , 300C ? cum dracu sa nu fie mai mult de 5 cand numai in Tulcea sunt 2:) Si nu are un pret foarte mare in echipare full option cu motor de 3000 diesel costa 35k cu taxe;)

Eugen_TL 17-03-07 08:52

Re: Masini vazute in Tulcea
 
se referea la S8 cred

mikafly 17-03-07 09:02

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Si eu cred ca se referea la S8........300c...e varzaaaaa.....la tot

vlad_Mafiotu 17-03-07 09:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
la s8 ma refeream fratee

Cosmin255 18-03-07 14:14

Re: Masini vazute in Tulcea
 
a sorry bro :) am citit eu aiurea .300 C e varza ? Dami-ar Dzeu si mie una, asa varza cum e:P


All times are GMT +2. The time now is 08:53.

- Copyright 2026 4Tuning