Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

mikafly 16-02-07 21:18

Diverse, evenimente, discutii, pareri
 
In sfarsit am trecut si noi la orase.....fratilor...hia sa incepem pe curat,fara certuri si contradictii......fiecare sa spuna ce se mai intampla in micul nostru oras.Cine cu cine,cine pe cine.....etc.

Cosmin255 16-02-07 21:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Bine ne-am regasit :)

Eugen_TL 16-02-07 21:58

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
desi nu era cazul dupa mine :) in fine sa speram ca o sa fie ok

mikafly 16-02-07 22:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nu era cazul sa ce?....dupa tine..?......fii mai explicit

Cosmin255 16-02-07 22:24

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
cred ca voia sa spuna faptul ca nu suntem multi:D

Eugen_TL 16-02-07 22:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nu era cazul sa trecem la ORASE : parerea mea ! pt ca suntem putini,si mare chestie nu se intampla oricum dar toate spre bine :)

vlad_Mafiotu 16-02-07 22:41

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
in sfarsit am trait`o sa o vad si pe asta :) tulcea la orase :lol: sa speram ca odata cu schimbarea asta vom fi mai multi . pana atunci bine v`am gasit

DaViD TL 16-02-07 23:59

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
eu raman la parerea lui eugen, suntem prea putini sa facem la orase ,iar ca persoane majore cu masini sunt doar 4 daca nu gresesc ,asa ca nu cred ca era cazul, parerea mea !!!

Gabi 17-02-07 11:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Sunteti putini, dar asta nu inseamna ca nu va puteti inmulti (ca iepurii) :)

DaViD TL 17-02-07 15:28

Vremea din Tulcea
 
Ce parere aveti despre vremea din tulcea ?!? eu cred ca e cea mai de panarama din toata tara o zi soare sa stai in chiloti ,alta degeri de frig,parerea voastra care ar fi ?!?

edit: nu era necesar topic nou cu VREMEA, intra aici la diverse,pareri,discutii

Eugen_TL 17-02-07 16:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
vremea ? pai e ceva normal! nu au loc numai in tulcea schimbari :) schimbarile sunt vizibile si la nivel global dupa cum spun specialistii ... dar asa e ne-am dat peste cap ! deja ghioceii s-au trecut ,poate peste 1 sapt apar iar =)))

mikafly 17-02-07 18:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Azi ma dau cu patine..maine merg la plaja....poimaine ne bulgarim..si tot asa..

Cosmin255 17-02-07 18:27

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
si cu skiurile cand ne dam?

Eugen_TL 17-02-07 18:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ti-am zis yo o data .... dam cu tunurile de zapada pe babadag =)))

Gabi 17-02-07 20:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
La Bucuresti veniti baieti ?

TL20ELV 17-02-07 23:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Eu sunt in Buc....

mikafly 18-02-07 13:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
AAAAAHhhh!!!...in sfarsit acasaa..........ce bine e la TL.......sesiune over.....zone....plimbari...cafele...21 la greu.....de cand nu am mai fost asa de bucuros ca vin acasa.Pacat ca e frig ca mai am cateva de mesterit pe la masina.....si nu am chef sa inghetz afara.
O saptamana intreaga de nebunii......cel putin pt mine.

Eugen_TL 18-02-07 19:28

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Dzeu sa-l ierte pe GEORGE GOCIMAN ! ( TL 13 GGG ) mare pacat ! http://www.protv.ro/filme/pasiunea-p...le=12810#12810

Sa ai grija de noi de SUS

vlad_Mafiotu 18-02-07 19:59

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
dumnezeu sa`l ierte

mikafly 19-02-07 01:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Dumnezeu sa il ierte!!!...am aprins o lumanare in seara asta la locul accidentului....Dumnezeu sa ii aiba in paza

Eugen_TL 19-02-07 14:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
fie ca acea lumanare aprinsa de tine sa fie de la cei din tulcea care l-au cunoscut si care n-au reusit sa ajunga

mikafly 19-02-07 15:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Asa sa fie.....eu nu l-am cunoscut personal....nici macar din vedere....dar consider ca este omenesc sa aprinzi o lumanare in urma unei astfel de drame....ca pana la urma...este o drama..in urma careia au ramas niste parinti si familii care vor suferi pana la sfarsitul vietii lor.

Cosmin255 19-02-07 16:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
mare dreptate ai Mihai , pacat , dar la o viteza de 240 km/h ... e pacat in primul rand de ceilalti 3 ... si apoi de familii , si in ultimul rand de el...pacat ca o secunda in care a vrut sa impresioneze l-a costat viata

Bogyciu 19-02-07 18:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Dumnezeu sa-i odihneasca... Mare pacat ca se mai intampla si asa ceva... De ce nu poate iesi lumea la plimbare linistita cu masina, se mai vede cu prietenii, mai un Party, o liniutza intr-o zona linistita, una alta, n-am sa inteleg niciodata de ce trebuie sa mergi cu peste 100 km/h in oras... Nu inteleg pe cine ai impresiona... Spuneti-mi si mie pe cineva (ca si pasager) care se bucura si aclama cand acul trece de 200 si soferul continua sa accelereze...

flmoise 19-02-07 18:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
nu l cunosc pe george(doar cand avea 1 an sau doi, taica su mi a fost vecin pe garii) dumnezeu sa l ierte!
si
pentru noi toti "nervosii" noroc si sanatate!
pentru ca nu mai conteaza ce conduci sau cum conduci cand vine clipa!

Bogyciu 23-02-07 14:18

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Hai sa lasam tristetea de o parte, am si eu o mare intrbare: spuneti-mi si mie un service bun in TL, unde chiar se face treaba buna, nu doar pt luat banii. Eu sunt relativ "nou" in TL, am aproape un an si nu cunosc inca asa multa lume, poate imi recomandati voi pe cineva, un mecanic anume. Stau cu banii in buzunar si masina stricata in fata blocului... Daca se poate astept PM, sa nu incarcam topicul cu probleme personale. Precizez ca am o Dacie amarata pe care as dori sa o resuscitez!!!:lol:

Geox` 23-02-07 19:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
cine imi zice si mie cum pun poze cu masini din tulcea k nush k is nou paci'

Geox` 23-02-07 20:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
si mai voiam sa rog moderatorul sa deschida si un topic cu tuning virtual k vreau sa pun niste poze faqute de mine.!pls

Eugen_TL 23-02-07 20:22

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
topic poti deschide si singur sa stii ! dar se merita deschis pt a se posta lucrari doar de 2-3 ori maxim ! exista sectiune MARE pe forum unde ai putea primi si sfaturi si pareri mai multe decat aici

mishaRS 23-02-07 21:39

salut la toata lumea ... mi s-a parut interesant ce a-ti discutat voi, astia ''vechi'' ... si a m zis sa intru si io in discutii despre ce se intampla on oraselul nostru

la ugira sunt cei mai profesori si la bani mori de ras ... foarte putini !

Eugen_TL 23-02-07 21:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
bine ai venit ! ...cand ma gandesc ca la inceput eram eu cu obraznick din tulcea doar.... iar acum vad ca lumea incepe sa se stranga ceea ce e de bine

ps: misha completeaza-ti profilul ...a mai ramas si varsta

mikafly 23-02-07 21:57

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Bine ai venit mishaRs...prezinta si tu ce masina ai...diverse.....trotinete...biciclete..autobuze.. ..

mishaRS 23-02-07 22:09

aveti rabdare cu mine ca nu prea ma inteleg cu calc. asta si nu stiu bine daca ce scriu eu apare unde trebuie

pentru TuningBoy : conteaza varsta ????

Eugen_TL 23-02-07 22:23

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
te rog sa nu mai faci postari consecutive ! si varsta da conteaza desi e optional sa os crii ! dar nu cred ca ai ceva de ascuns ! in fien e alegerea ta

mishaRS 23-02-07 22:27

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
sorry , am spus doar ca nu prea ma inteleg cu PC-ul meu ...

mikafly 23-02-07 22:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Totusi asteptam diferite date despre tine///....

mishaRS 23-02-07 22:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pai din cate se pare sunt cel mai batran din tl , am si eu o boala grava sa pot sa modific o dacie (berlina), momentan nu am masina ... si vreau sa va intreb daca stiti la cate ture rezista motorul de 1390 cm de pe dacie ?????
eu am vazut unu cu ochii mei la bucuresti, modificat de curse

Cosmin255 24-02-07 08:37

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
e clara treaba:)
OT : O noua modificare pe Matiz...linie audio :P si cred ca am uitat sa zic ca i-am scos si catalizatorul:)

mikafly 24-02-07 10:04

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Fuarte tare....ce diferentza a fost cu catalizator...si fara?.....se simte ceva sau trage la fel?.......

DaViD TL 24-02-07 17:30

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pot sa pun un sistem de calculator p o masina ???


All times are GMT +2. The time now is 23:47.

- Copyright 2026 4Tuning