![]() |
vand 520i e34
9 Attachment(s)
bmw 520i 110kw/150cp 24V,an:1993
culoare:gri, autoblocant,dotari standard:serodirectie,ABS,airbag sofer,4 geamuri electrice,trapa electrica,oglinzi electrice heliomate,inchidere centralizata cu optiune de inchidere geamuri/trapa,incalzire scaune,proiectoare cu lupa,pozitii America,cui tractare,trusa scule originala heyco,volan reglabil inaltime,jante aliaj bmw 15+anvelope Michellin all-season 205/65R15,inmatriculata BG ..sau schimbat urmatoarele: bujii NGK,filtru benzina mann,ulei 5w40 havoline+filtru ulei mann+filtru aer,disc frana ft/sp zimermann ventilate+placute frana ft/sp TRW,etrieri ft/sp,saboti frana,accesorii frana,furtune frana ft,toba finala sport FK, JANTE 17 Borbet A+ANV NOI interior piele neagra(scaune cu incalzire) ,sa mai taiat din toba finala.. masina a fost "ingenuncheata" sau schimbat conductele de frana din fata pana in spate..lichid frana DOT4 pierdut talon nu mai negociez un cent..nu-mi scot investitia oricum..pe RO nu se mai merita 1250e la cash 1450e la variante urgent..daca nu se dezmembreaza(astept oferte pt piese mai mari la dez) astept oferte id: [email protected] tel:0769.74.63.73 0741.111.628 - Ionut http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9768258.html |
Re: vand 520i e34
daca ii "gasesti" talonul si mai are itp si asigurare valabile iti dau eu banii pe ea
|
Re: vand 520i e34
Quote:
nu vrei cam multe..si numai zic cati "samsari" ma suna..cu tot felul de oferte colorate.. |
Re: vand 520i e34
Quote:
|
Re: vand 520i e34
Quote:
este cazanul meu..am tot dreptul sa cer cat vreau eu..chiar ma gandeam cand voi posta ce prost o sa se mai bage in seama..din nou...autotstiutorule..--> daca aveai credit suna-i samsare .I. |
Re: vand 520i e34
schimb cu e36 325tds
in special break(combi) chiar si hidramat ofer diferenta |
Re: vand 520i e34
Quote:
+ usa stanga fata culoare neagra -1 buc(echipata cu macara,motoras,geam,bandouri) fara rugina + tweeter NOKIA - 2buc |
Re: vand 520i e34
Quote:
+ *piuitoare* sau difuzor open door pentru e34 schimb cu auto diesel,nu ma intereseaza capacitatea..cat mai mare.. |
Re: vand 520i e34
Vinzi cumva rotile separat?
Daca da, la ce pret? |
Re: vand 520i e34
Quote:
jantele pe 17 vor intra la reconditionat miezul..(sablat,vopsit negru mat,buzele sunt OK ) acum este incaltata cu cele pe 15... am mai plimbat-o vreo 80km...sa nu se invete cu "statul"... revigorat lichidul de frana cu altul DOT4 (DIVINOL) am schimbat antigelul..verificat cu densimetru la -25 C solutie parbriz de iarna.. |
Re: vand 520i e34
2 Attachment(s)
Quote:
are si talon acum...pierdut printre hartii... http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9768258.html |
Re: vand 520i e34
Quote:
..nu stiu cat coboara.. |
Re: vand 520i e34
Quote:
pret negociabil..1350e se accepta schimburi.. |
Re: vand 520i e34
2 Attachment(s)
uuuupppp....
|
Re: vand 520i e34
un e30 2.5 24 ?
|
Re: vand 520i e34
Quote:
valabil.. |
Re: vand 520i e34
Quote:
o mai vinzi si tu? |
Re: vand 520i e34
Quote:
ROG un Moderator..sa stearga sau faca ceva impotriva acestui individ ahtiat dupa poluarea posturilor.. |
Re: vand 520i e34
..accept variante
dau diferenta pana la 400e-500e |
Re: vand 520i e34
950 euro
fara jantele pe 17 urgent |
Re: vand 520i e34
pacat de masina ptr ca ai investit foarte mult in ea....mie imi trebuie ptr dezmembrat,,,,caut ceva max 500 de euro....
|
Re: vand 520i e34
pretul revine la 1350 e...
nu vand la rromi... |
Re: vand 520i e34
Quote:
|
Re: vand 520i e34
Quote:
NU , NU SUNT si nu mi-as dori NICIODATA .. doar ca sunt sictirit de..:'ia zis bo$$....ETC... |
Re: vand 520i e34
Quote:
|
Re: vand 520i e34
Quote:
|
Re: vand 520i e34
2 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:22. |
- Copyright 2026 4Tuning