Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   vand 520i e34 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/331745-vand-520i-e34.html)

jhonycvz 15-08-12 10:49

vand 520i e34
 
9 Attachment(s)
bmw 520i 110kw/150cp 24V,an:1993
culoare:gri, autoblocant,dotari standard:serodirectie,ABS,airbag sofer,4 geamuri electrice,trapa electrica,oglinzi electrice heliomate,inchidere centralizata cu optiune de inchidere geamuri/trapa,incalzire scaune,proiectoare cu lupa,pozitii America,cui tractare,trusa scule originala heyco,volan reglabil inaltime,jante aliaj bmw 15+anvelope Michellin all-season 205/65R15,inmatriculata BG ..sau schimbat urmatoarele: bujii NGK,filtru benzina mann,ulei 5w40 havoline+filtru ulei mann+filtru aer,disc frana ft/sp zimermann ventilate+placute frana ft/sp TRW,etrieri ft/sp,saboti frana,accesorii frana,furtune frana ft,toba finala sport FK,
JANTE 17 Borbet A+ANV NOI
interior piele neagra(scaune cu incalzire)
,sa mai taiat din toba finala..
masina a fost "ingenuncheata"
sau schimbat conductele de frana din fata pana in spate..lichid frana DOT4

pierdut talon

nu mai negociez un cent..nu-mi scot investitia oricum..pe RO nu se mai merita
1250e la cash
1450e la variante
urgent..daca nu se dezmembreaza(astept oferte pt piese mai mari la dez)

astept oferte

id: [email protected]
tel:0769.74.63.73
0741.111.628 - Ionut

http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9768258.html

gigiprosop 17-08-12 03:52

Re: vand 520i e34
 
daca ii "gasesti" talonul si mai are itp si asigurare valabile iti dau eu banii pe ea

jhonycvz 17-08-12 06:51

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by gigiprosop (Post 5140847)
daca ii "gasesti" talonul si mai are itp si asigurare valabile iti dau eu banii pe ea

si plinul de benzina...si bradulet "mirositor' ...si piese de schimb....si o "femeie"...
nu vrei cam multe..si numai zic cati "samsari" ma suna..cu tot felul de oferte colorate..

gigiprosop 19-08-12 14:51

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5140860)
si plinul de benzina...si bradulet "mirositor' ...si piese de schimb....si o "femeie"...
nu vrei cam multe..si numai zic cati "samsari" ma suna..cu tot felul de oferte colorate..

eu ti-am zis ca iti ofer exact cat ceri..dar pentru tine a avea talon la o masina este ceva imposibil sa inteleg..nu vad unde am cerut cam multe , talonul cred ca e un amanunt esential la o masina , lucru pe care l-ai omis si ai incercat sa iei ochii cu modificarile de pe masina pe care le are doar in scris,in realitate nu ai cum sa le dovedesti,ca un adevarat samsar daca tot ai adus in discutie. din cate vad tu ceri cam mult pentru un cazan fara acte ..care e samsarul aici?:oops:

jhonycvz 19-08-12 18:05

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by gigiprosop (Post 5143460)
eu ti-am zis ca iti ofer exact cat ceri..dar pentru tine a avea talon la o masina este ceva imposibil sa inteleg..nu vad unde am cerut cam multe , talonul cred ca e un amanunt esential la o masina , lucru pe care l-ai omis si ai incercat sa iei ochii cu modificarile de pe masina pe care le are doar in scris,in realitate nu ai cum sa le dovedesti,ca un adevarat samsar daca tot ai adus in discutie. din cate vad tu ceri cam mult pentru un cazan fara acte ..care e samsarul aici?:oops:

am vazut "n" posturi in care te bagi ca musca in lapte...a fost si este masina mea.*****ie destul de clar ca nu mai am talon la ea,care nu este retinut de politie..altfel nu mai aveam nici numere.
este cazanul meu..am tot dreptul sa cer cat vreau eu..chiar ma gandeam cand voi posta ce prost o sa se mai bage in seama..din nou...autotstiutorule..-->
daca aveai credit suna-i samsare .I.

jhonycvz 25-08-12 10:19

Re: vand 520i e34
 
schimb cu e36 325tds
in special break(combi) chiar si hidramat


ofer diferenta

jhonycvz 27-10-12 11:37

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5138776)
bmw 520i 110kw/150cp 24V,an:1993
culoare:gri, autoblocant,dotari standard:serodirectie,ABS,airbag sofer,4 geamuri electrice,trapa electrica,oglinzi electrice heliomate,inchidere centralizata cu optiune de inchidere geamuri/trapa,incalzire scaune,proiectoare cu lupa,pozitii America,cui tractare,trusa scule originala heyco,volan reglabil inaltime,jante aliaj bmw 15+anvelope Michellin all-season 205/65R15,inmatriculata BG ..sau schimbat urmatoarele: bujii NGK,filtru benzina mann,ulei 5w40 havoline+filtru ulei mann+filtru aer,disc frana ft/sp zimermann ventilate+placute frana ft/sp TRW,etrieri ft/sp,saboti frana,accesorii frana,furtune frana ft,toba finala sport FK,
JANTE 17 Borbet A+ANV NOI
interior piele neagra(scaune cu incalzire)
,sa mai taiat din toba finala..
masina a fost "ingenuncheata"
sau schimbat conductele de frana din fata pana in spate..lichid frana DOT4

pierdut talon

nu mai negociez un cent..nu-mi scot investitia oricum..pe RO nu se mai merita
1250e la cash
1450e la variante
urgent..daca nu se dezmembreaza(astept oferte pt piese mai mari la dez)

astept oferte

id: [email protected]
tel:0769.74.63.73
0741.111.628 - Ionut

http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9768258.html

+ "buzunare" M pentru portbagaj
+ usa stanga fata culoare neagra -1 buc(echipata cu macara,motoras,geam,bandouri) fara rugina
+ tweeter NOKIA - 2buc

jhonycvz 08-11-12 19:31

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5224306)
+ "buzunare" M pentru portbagaj
+ usa stanga fata culoare neagra -1 buc(echipata cu macara,motoras,geam,bandouri) fara rugina
+ tweeter NOKIA - 2buc

+ amplificator antena radio
+ *piuitoare* sau difuzor open door pentru e34

schimb cu auto diesel,nu ma intereseaza capacitatea..cat mai mare..

adibenny2005 12-11-12 09:03

Re: vand 520i e34
 
Vinzi cumva rotile separat?
Daca da, la ce pret?

jhonycvz 12-11-12 09:14

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by adibenny2005 (Post 5244376)
Vinzi cumva rotile separat?
Daca da, la ce pret?

NU le vand separat ...
jantele pe 17 vor intra la reconditionat miezul..(sablat,vopsit negru mat,buzele sunt OK )
acum este incaltata cu cele pe 15...
am mai plimbat-o vreo 80km...sa nu se invete cu "statul"...
revigorat lichidul de frana cu altul DOT4 (DIVINOL)
am schimbat antigelul..verificat cu densimetru la -25 C
solutie parbriz de iarna..

jhonycvz 30-12-12 22:40

Re: vand 520i e34
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5244393)
NU le vand separat ...
jantele pe 17 vor intra la reconditionat miezul..(sablat,vopsit negru mat,buzele sunt OK )
acum este incaltata cu cele pe 15...
am mai plimbat-o vreo 80km...sa nu se invete cu "statul"...
revigorat lichidul de frana cu altul DOT4 (DIVINOL)
am schimbat antigelul..verificat cu densimetru la -25 C
solutie parbriz de iarna..

uuuppp
are si talon acum...pierdut printre hartii...

http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9768258.html

jhonycvz 09-02-13 16:38

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5301600)
uuuppp
are si talon acum...pierdut printre hartii...

http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9768258.html

+ arcuri sport FK Automotive 13H
..nu stiu cat coboara..

jhonycvz 23-02-13 18:36

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5355473)
+ arcuri sport FK Automotive 13H
..nu stiu cat coboara..

sa montat flanse amortizor marca SWAG + arcuri sport FK pe fata....
pret negociabil..1350e
se accepta schimburi..

jhonycvz 07-05-13 01:41

Re: vand 520i e34
 
2 Attachment(s)
uuuupppp....

LuciE36 08-05-13 14:15

Re: vand 520i e34
 
un e30 2.5 24 ?

jhonycvz 09-05-13 22:50

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 5463943)
un e30 2.5 24 ?

am vb pe privat..

valabil..

gigiprosop 13-05-13 22:15

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5143683)
am vazut "n" posturi in care te bagi ca musca in lapte...a fost si este masina mea.*****ie destul de clar ca nu mai am talon la ea,care nu este retinut de politie..altfel nu mai aveam nici numere.
este cazanul meu..am tot dreptul sa cer cat vreau eu..chiar ma gandeam cand voi posta ce prost o sa se mai bage in seama..din nou...autotstiutorule..-->
daca aveai credit suna-i samsare .I.

dupa 1 an de cand te chinui sa o vinzi te mai bate limba romana? tot cu textele astea obosite de samsar ai ramas cu talon pierdut si ce ai mai schimbat pe la masina ?

o mai vinzi si tu?

jhonycvz 13-05-13 22:40

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by gigiprosop (Post 5469417)
dupa 1 an de cand te chinui sa o vinzi te mai bate limba romana? tot cu textele astea obosite de samsar ai ramas cu talon pierdut si ce ai mai schimbat pe la masina ?

o mai vinzi si tu?

unde ai "citit" tu ca talonul este pierdut...l-am gasit..asa pentru cultura ta generala..si pt inca 1000 ca tine......dastia cu replici.."bo$$ule cat mai lasi "..etc...asta cu samsar nu ai nimerit-o...iar cu "limba romana"..esti la pamant...
ROG un Moderator..sa stearga sau faca ceva impotriva acestui individ ahtiat dupa poluarea posturilor..

jhonycvz 19-05-13 23:47

Re: vand 520i e34
 
..accept variante
dau diferenta pana la 400e-500e

jhonycvz 30-05-13 17:46

Re: vand 520i e34
 
950 euro
fara jantele pe 17
urgent

powerbmw2001 31-05-13 19:24

Re: vand 520i e34
 
pacat de masina ptr ca ai investit foarte mult in ea....mie imi trebuie ptr dezmembrat,,,,caut ceva max 500 de euro....

jhonycvz 08-06-13 17:01

Re: vand 520i e34
 
pretul revine la 1350 e...
nu vand la rromi...

liviu91 08-06-13 17:30

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5495231)
pretul revine la 1350 e...
nu vand la rromi...

De ce? Esti unul dintre ei?

jhonycvz 08-06-13 17:33

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by liviu91 (Post 5495255)
De ce? Esti unul dintre ei?

:))) tare asta..
NU , NU SUNT si nu mi-as dori NICIODATA ..
doar ca sunt sictirit de..:'ia zis bo$$....ETC...

liviu91 08-06-13 17:38

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5495256)
:))) tare asta..
NU , NU SUNT si nu mi-as dori NICIODATA ..
doar ca sunt sictirit de..:'ia zis bo$$....ETC...

Daca te hotarasti sa il dezmembrezi , da-mi un pm cu pretul franelor fata ventilate

jhonycvz 08-06-13 17:56

Re: vand 520i e34
 
Quote:

Originally Posted by liviu91 (Post 5495260)
Daca te hotarasti sa il dezmembrezi , da-mi un pm cu pretul franelor fata ventilate

este prea mare bataie de cap cu dezmembratul...o sa plece intreg...

jhonycvz 06-07-13 20:20

Re: vand 520i e34
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by jhonycvz (Post 5495275)
este prea mare bataie de cap cu dezmembratul...o sa plece intreg...

sold !!! :((


All times are GMT +2. The time now is 16:22.

- Copyright 2026 4Tuning