Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   FullSpeed Racing Club (https://forum.4tuning.ro/74-fullspeed-racing-club.html)
-   -   Poze cu membrii FSR de la intalnirea din 15.01.2005 (https://forum.4tuning.ro/74-fullspeed-racing-club/3312-poze-membrii-fsr-intalnirea-15-01-2005-a.html)

D Y C 15-01-05 18:02

Poze cu membrii FSR de la intalnirea din 15.01.2005
 
9 Attachment(s)
[cash]SexY - Nicola - Opel Tigra 1.4 16v
D Y C - Victor - Daewoo Leganza 2.0 16v
Claudiu WRC - Claudiu - VW Golf II 2.0 16v

D Y C 15-01-05 18:13

2 Attachment(s)
Punand tara la cale...

D Y C 15-01-05 18:17

4 Attachment(s)
LEU - Toyota Celica 1.8 16v

D Y C 15-01-05 18:20

2 Attachment(s)
Catalin - Peugeot 307 1.9HDI

D Y C 15-01-05 18:25

2 Attachment(s)
Bold - Hyundai Coupe 2.0 16v

D Y C 15-01-05 18:27

2 Attachment(s)
MMihai - Renault Clio 1.4

D Y C 15-01-05 18:29

2 Attachment(s)
Isop - BMW 320d

D Y C 15-01-05 18:35

2 Attachment(s)
Robert - Mercedes C 200 CDI

D Y C 15-01-05 18:38

2 Attachment(s)
Dudu - Skoda Fabia 1.9 TDI

MMihai 15-01-05 18:48

5 Attachment(s)
poze grup

MMihai 15-01-05 22:37

9 Attachment(s)
lista continua

MMihai 15-01-05 22:41

8 Attachment(s)
:arrow:

quattro 16-01-05 16:21

unde a fost intilnirea asta :?: :?:
in shtrand sau unde :?: :?:
pe unde va intilniti deobicei :?:

MMihai 16-01-05 16:31

2 Attachment(s)
da in strand a fost intalnirea insa nu stim daca o sa tinem intalnirile mereu aici asa ca detalii despre intalniri care vor fi anuntate din timp le gasesti la \"Anunturi, Comunicate FSR, alte lucruri ce trebuie stiute\", topic inchis de D Y C pentru a evita offtopicul si pentru a posta acolo numai cine este in masura sa vorbeasca in numele clubului
PS. sa nu uitam si golful lui ARI :wink:

NSL_Doru 16-01-05 23:30

Felicitarile mele FSR !!! Bravo ... iata ce frumos se misca prietenii nostrii din Pitesti ! Respect !!!

sco211 17-01-05 20:59

Re:
 
golful ala2 ari e mai mishto decat log sau matiz...d c nu e si el prin poze...???
v dissapointed...cred... :( :( :(

MMihai 04-02-05 09:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sco211\"
golful ala2 ari e mai mishto decat log sau matiz...d c nu e si el prin poze...???
v dissapointed...cred... :( :( :(

l-am trecut si pe el. am pus pozele in graba si l-am confundat cu golfu lu clau asa ca de asta nu il pusesem

sco211 04-02-05 22:38

Re:
 
mersc...
:P
e si el copil cuminte...cu motorul oprit...
vb despre mashina...
10x again...

Zep 23-06-05 23:16

2 Attachment(s)
Pentru ca poza de la intalnirea noastra este super naspa si nu reflecta deloc masina mea ....Am adaugat eu cateva poze cu ea cum trebuia defapt ea pozata :PPP Nu ca ar fi vrea Bomba de masina dar e A MEA si Imi place! :))

MMihai 23-06-05 23:31

ooo.. asa ZEP.. chiar azi ti-am cautat topicu vechi de la Masina Mea ca o sa facem alt sit beton beton si vreau poze bune cu membrii :wink:
si cred ca prinde bine si o intalnire pt poze de grup :)

Zep 20-07-05 23:57

pai in privinta asta poti sta linistit ( ma refer la poze cu masina mea) ca am destule(circa 150) :) oricum am vazut ca nu mai am topicu ala :( naspa sau cel putin nu l-am mai gasit ....in fine ...facem altu' :)
P.S. Vreau sa facem poze asa toti da sa fie masinile cat se poate de frumoase :)

MMihai 21-07-05 08:37

4 Attachment(s)
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=4953 uite aici e topicul tau
PS. uitati niste poze mai noi cu clio :P


All times are GMT +2. The time now is 03:42.

- Copyright 2026 4Tuning