![]() |
Poze cu membrii FSR de la intalnirea din 15.01.2005
9 Attachment(s)
[cash]SexY - Nicola - Opel Tigra 1.4 16v
D Y C - Victor - Daewoo Leganza 2.0 16v Claudiu WRC - Claudiu - VW Golf II 2.0 16v |
2 Attachment(s)
Punand tara la cale...
|
4 Attachment(s)
LEU - Toyota Celica 1.8 16v
|
2 Attachment(s)
Catalin - Peugeot 307 1.9HDI
|
2 Attachment(s)
Bold - Hyundai Coupe 2.0 16v
|
2 Attachment(s)
MMihai - Renault Clio 1.4
|
2 Attachment(s)
Isop - BMW 320d
|
2 Attachment(s)
Robert - Mercedes C 200 CDI
|
2 Attachment(s)
Dudu - Skoda Fabia 1.9 TDI
|
5 Attachment(s)
poze grup
|
9 Attachment(s)
lista continua
|
8 Attachment(s)
:arrow:
|
unde a fost intilnirea asta :?: :?:
in shtrand sau unde :?: :?: pe unde va intilniti deobicei :?: |
2 Attachment(s)
da in strand a fost intalnirea insa nu stim daca o sa tinem intalnirile mereu aici asa ca detalii despre intalniri care vor fi anuntate din timp le gasesti la \"Anunturi, Comunicate FSR, alte lucruri ce trebuie stiute\", topic inchis de D Y C pentru a evita offtopicul si pentru a posta acolo numai cine este in masura sa vorbeasca in numele clubului
PS. sa nu uitam si golful lui ARI :wink: |
Felicitarile mele FSR !!! Bravo ... iata ce frumos se misca prietenii nostrii din Pitesti ! Respect !!!
|
Re:
golful ala2 ari e mai mishto decat log sau matiz...d c nu e si el prin poze...???
v dissapointed...cred... :( :( :( |
Re:
Quote:
|
Re:
mersc...
:P e si el copil cuminte...cu motorul oprit... vb despre mashina... 10x again... |
2 Attachment(s)
Pentru ca poza de la intalnirea noastra este super naspa si nu reflecta deloc masina mea ....Am adaugat eu cateva poze cu ea cum trebuia defapt ea pozata :PPP Nu ca ar fi vrea Bomba de masina dar e A MEA si Imi place! :))
|
ooo.. asa ZEP.. chiar azi ti-am cautat topicu vechi de la Masina Mea ca o sa facem alt sit beton beton si vreau poze bune cu membrii :wink:
si cred ca prinde bine si o intalnire pt poze de grup :) |
pai in privinta asta poti sta linistit ( ma refer la poze cu masina mea) ca am destule(circa 150) :) oricum am vazut ca nu mai am topicu ala :( naspa sau cel putin nu l-am mai gasit ....in fine ...facem altu' :)
P.S. Vreau sa facem poze asa toti da sa fie masinile cat se poate de frumoase :) |
4 Attachment(s)
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=4953 uite aici e topicul tau
PS. uitati niste poze mai noi cu clio :P |
| All times are GMT +2. The time now is 03:42. |
- Copyright 2026 4Tuning