![]() |
MadneSs Crew
Madness crew a luat fiinta datorita unui grup de prieteni pasionati de tuning si masini care au incercat sa se faca remarcati in orice ipostaza, cei care doresc sa se inscrie in club sa imi dea un PM cu ID-Yahoo si vor fi contactati in cel mai scurt timp
Pe FaceBook : https://www.facebook.com/pages/Madnes...438985?sk=info (Madness Crew) |
Re: MadneSs Crew
4 Attachment(s)
una din masinile clubului :D
|
Re: MadneSs Crew
6 Attachment(s)
hop si eu :D
|
Re: MadneSs Crew
4 Attachment(s)
si eu,si eu:D:D:D
|
Re: MadneSs Crew
3 Attachment(s)
Un membru mai nou in club....pro(logan B10KKP) salut respect si multumiri baietilor din Madness Crew
|
Re: MadneSs Crew
5 Attachment(s)
pyt si masina lui de show :twisted:
|
Re: MadneSs Crew
10 Attachment(s)
Hop si Rebelu cu ale lui masinutze :))
|
Re: MadneSs Crew
ACTIVITATEEEEE....:D:D:D
|
Re: MadneSs Crew
asa facem..da da :D am vazut io ..da da :D
|
Re: MadneSs Crew
3 Attachment(s)
aseara am montat stikerele arata mirific !!!!!
|
Re: MadneSs Crew
1 Attachment(s)
vreau si eu pareri cum ar sta aceste stopuri pe masina .....
|
Re: MadneSs Crew
Quote:
|
Re: MadneSs Crew
mai merge un strat de lac !
|
Re: MadneSs Crew
arata intr-un mare fel sunt ce trebuie :d
|
Re: MadneSs Crew
1 Attachment(s)
de astea ce spuneti ?
|
Re: MadneSs Crew
eros tata..mie unu nu imi plac :twisted:
|
Re: MadneSs Crew
pyt e fiert dupa ele :))
|
Re: MadneSs Crew
4 Attachment(s)
am venit si eu mai greu
|
Re: MadneSs Crew
haaaaaaaaa :twisted:
|
Re: MadneSs Crew
Red Devil :X
|
Re: MadneSs Crew
19 Attachment(s)
si mai urc eu ceva poze sa reinviem topicul
|
Re: MadneSs Crew
Eros, mai punem ceva poze cu masinile membrilor actuali? Vad ca topicul n-a mai fost up de mult timp si banuiesc ca s-au mai retras/ dati afara ceva membri.
Ms! |
Re: MadneSs Crew
4 Attachment(s)
da mihai ai dreptate ,ce ar fi de zis ..... Madnessul in ultimii doi ani a suferit ceva schimbari radicale ...am devenit un club exclusiv de bmw uri o sa postez cateva poze de grup si cand voi avea mai mult timp liber voi posta cu fiecare masina in parte ...pana una alta ne gasiti pe fb https://www.facebook.com/MadnessTuningTeam https://www.youtube.com/watch?v=mUl-nYLQEvo
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning