Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Nuca ///M noua (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/327063-nuca.html)

Scary 11-07-12 09:55

Nuca ///M noua
 
2 Attachment(s)
Vand nuci M noi pentru e30 , e36 , e39 , e46 , e60 , e90
Se potriveste perfect in locul celei originale

Pret : 69 ron

0749947242

Trimit si prin curier cu plata in ramburs , posta sau fan curier , cumparatorul suportand costul transportului

bmw_e34 14-07-12 23:39

Re: Nuca ///M noua
 
valabil?

daca da astept un PM daca nu ... astept alt stoc

app ... iluminata nu ai?

bafta !

Scary 15-07-12 09:13

Re: Nuca ///M noua
 
nu stiu de care sunt acolo la voi dar astea nu sunt din piele subtire , e destul de groasa . eu am de aproape 1 an si nu are semne de uzura inca
Iluminate nu am dar o sa ma interesez
Anunt inca valabil , mai am inca vreo 7 , dar mai pot aduce

silviu72dog 15-09-12 15:04

Re: Nuca ///M noua
 
Salut! Este copleta? adica cu tot cu pastila de plastic pe care scrie //M si treptele? Transportul pana la poiesti cu fan curier ai idee cat costa?

oimz.e30 16-09-12 15:12

Re: Nuca ///M noua
 
fara M nu ai?

Scary 16-09-12 22:16

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by oimz.e30 (Post 5175640)
fara M nu ai?

nu , doar de astea am

CT-88-URS 19-10-12 09:41

Re: Nuca ///M noua
 
Salut, as fii si eu interesat de o nuca M . Trimiti si prin posta romana ? Daca da , astept un pm. pentru a-ti lasa datele mele . Mersi

mjk 26-11-12 20:10

Re: Nuca ///M noua
 
dak lasi la 60 da-mi pm

Scary 17-02-13 09:23

Re: Nuca ///M noua
 
Valabil !

x-kyller 04-03-13 00:02

Re: Nuca ///M noua
 
ILUMINATA AS VREA SI EU CU SIGLA M

the_rifle 04-03-13 00:14

Re: Nuca ///M noua
 
Vreau si eu una.
Ai PM cu adresa mea.
Merci

liviu91 06-04-13 23:14

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by Scary (Post 5098450)
Vand nuci M noi pentru e30 , e36 , e39 , e46 , e60 , e90
Se potriveste perfect in locul celei originale

Pret : 69 ron

0749947242

Trimit si prin curier cu plata in ramburs , posta sau fan curier , cumparatorul suportand costul transportului

Multumesc pentru nuca! Recomand , baiat serios!

danielman 11-04-13 19:57

Re: Nuca ///M noua
 
Salut.

Mai e valabil anuntul?
Trimiti prin Posta Romana?

PM te rog

Scary 12-04-13 11:38

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by danielman (Post 5436284)
Salut.

Mai e valabil anuntul?
Trimiti prin Posta Romana?

PM te rog

mai e valabil anuntul , trimit si prin posta , 80 lei cu tot cu transport

draganblue 19-04-13 01:06

Re: Nuca ///M noua
 
Iluminata poti aduce? Te-ai interesat? :=)

Scary 19-04-13 01:40

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by draganblue (Post 5444974)
Iluminata poti aduce? Te-ai interesat? :=)

M-am interesat , nu pot aduce

merriva 20-04-13 19:31

Re: Nuca ///M noua
 
salut

vezi ca ti-am lasat PM cu adresa sa-mi trimiti si mie o bucata cu Posta Romana

merci

Scary 20-04-13 21:54

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by merriva (Post 5446476)
salut

vezi ca ti-am lasat PM cu adresa sa-mi trimiti si mie o bucata cu Posta Romana

merci

am primit , luni pun coletul la prima ora

VISAN 05-05-13 22:03

Re: Nuca ///M noua
 
pt 6 viteze ai?

mjk 06-05-13 01:12

Re: Nuca ///M noua
 
nmai am nici cu 5 :)))

Scary 06-05-13 09:55

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by mjk (Post 5461607)
nmai am nici cu 5 :)))

valabil , am 4 bucati pe stoc

crayzi_b0y 07-05-13 20:49

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by Scary (Post 5461698)
valabil , am 4 bucati pe stoc

ai PM

Scary 07-05-13 21:12

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by crayzi_b0y (Post 5463287)
ai PM

ai PM si u

crayzi_b0y 31-05-13 12:36

Re: Nuca ///M noua
 
recomand cu incredere! am cumparat de la el o nuca si nu mi s-a potrivit pe masina iar banii mi-au fost returnati.
Vanzator de nota 10!

Fant0ma 23-09-13 00:08

Re: Nuca ///M noua
 
salut mai ai vreo nuca disponibila ?

Scary 23-09-13 09:13

Re: Nuca ///M noua
 
mai am nuci , Pm cu adresa , numele si nr de tel daca doresti

Fant0ma 25-09-13 00:49

Re: Nuca ///M noua
 
vezi ca ti-am lasat PM cu adresa sa-mi trimiti si mie o bucata cu Posta Romana

Fant0ma 26-09-13 16:17

Re: Nuca ///M noua
 
Se mai ocupa cineva de topic ?

Scary 26-09-13 18:42

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by Fant0ma (Post 5579784)
Se mai ocupa cineva de topic ?

Scuze , incerc sa intru in fiecare zi pe net , dar nu reusesc in fiecare zi , ti-am pus astazi coletul si a plecat spre tine
Multumesc si scz inca o data

Fant0ma 27-09-13 00:08

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by Scary (Post 5579885)
Scuze , incerc sa intru in fiecare zi pe net , dar nu reusesc in fiecare zi , ti-am pus astazi coletul si a plecat spre tine
Multumesc si scz inca o data

ms din suflet prin ce lai pus prin posta nu?

Scary 27-09-13 12:37

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by Fant0ma (Post 5580181)
ms din suflet prin ce lai pus prin posta nu?

da , prin posta romana , luni trebuie sa iti ajunga

Fant0ma 27-09-13 18:39

Re: Nuca ///M noua
 
super dabea astept sa ajunga :)

Fant0ma 30-09-13 15:51

Re: Nuca ///M noua
 
Dupa marea asteptare foarte dezamagit , nuca este o chinezaraie ieftina care nu are legatura de loc cu cea originala nici macar nu se aseamana nici prin forma nici cum , e un produs ieftin care nu merita nici 80 lei dar usnt obligat sa o pastrez pentru ca la montaj sa spart plasticul interior si sa deslipit plasticul de piele a fost lipita cu 2 grame de perlandez , foarte dezamagit , in fine nu e vina ta e vina mea ca nu am intrebat daca produsul se aseamana cu cel din poza sau macar pedeparte , dar nu e mult mai mica nici pe fieru de la schimbatoru de bmw e36 nu intra care e cel mai subtire asta e...iti multumesc ori cum bafta la vanzare...

am facut acest feedback ca sa stie viitori clienti ce asteptari sa aiba nu ca sa iti fac tie rau.

the_rifle 01-10-13 01:04

Re: Nuca ///M noua
 
Si eu am cumparat de la Scary si nu mi-a placut nuca dar e perfect adevarat ca produsul e conform cu fotografia... El nu are nicio vina... La banii respectivi e ceea ce trebuie.

Mai mult chiar , baiatul a vrut sa imi returneze banii dar mi-a fost lene asa ca n-am ce sa-i reprosez... Nici nu ar fi fost corect din partea mea sa-i solicit returnarea banilor atata timp cat fotografia si descrierea au fost conforme cu realitatea.

Cred ca are o atitudine corecta ceea ce conteaza mult mai mult decat calitatea produsului in sine.

Nu poti sa ceri calitate OEM la preturi de 10-15%...
O nuca originala BMW costa 700 de ron.



P.S - Nu stiu cum la tine n-a intrat ca la mine era putin larga... Eu am cutie Getrag , probabil tu ai ZF... ( tot E36 )

Fant0ma 01-10-13 05:51

Re: Nuca ///M noua
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by the_rifle (Post 5583186)
Si eu am cumparat de la Scary si nu mi-a placut nuca dar e perfect adevarat ca produsul e conform cu fotografia... El nu are nicio vina... La banii respectivi e ceea ce trebuie.

Mai mult chiar , baiatul a vrut sa imi returneze banii dar mi-a fost lene asa ca n-am ce sa-i reprosez... Nici nu ar fi fost corect din partea mea sa-i solicit returnarea banilor atata timp cat fotografia si descrierea au fost conforme cu realitatea.

Cred ca are o atitudine corecta ceea ce conteaza mult mai mult decat calitatea produsului in sine.

Nu poti sa ceri calitate OEM la preturi de 10-15%...
O nuca originala BMW costa 700 de ron.



P.S - Nu stiu cum la tine n-a intrat ca la mine era putin larga... Eu am cutie Getrag , probabil tu ai ZF... ( tot E36 )

Io inteleg chestiile astea dar nuca nu arata deloc cu cea din poza nici nu seamana nici nu se aduna inteleg ca nu pot avea pretenti de OEM , dar nu pui poze cu o nuca si defapt iti vine alta nuca...hai sa fim seriosi da cutie zf am

uitate la poza ,e luata din primul post si atasata...

nuca din poza nu are pielea lucioasa ci mata
nuca are dimensiuniile cel putin asemanatoare daca nu fixe ca si una oem

nuca care am primito are pielea lucioasa
nuca care am primito are jumatate din dimensiuniile unei nuci oem

si multe alte diferente plus ca nu mai intra pe tija metalica de la schimbator am bagato si a pocnit cand am bagato sa dezlipit plasticul din interior de acea piele neagra lucioasa deci calitatea e 0% hai sa fim seriosi nu vindem chiar produse asa low cost...in fine nici eu nu am cerut bani inapoi doar spun o realitate ... ca sa nu cumpere lumea daca poza nu e in concordanta cu produsul oferit.

Budy_ 06-10-13 10:13

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by Fant0ma (Post 5582762)
Dupa marea asteptare foarte dezamagit , nuca este o chinezaraie ieftina care nu are legatura de loc cu cea originala nici macar nu se aseamana nici prin forma nici cum , e un produs ieftin care nu merita nici 80 lei dar usnt obligat sa o pastrez pentru ca la montaj sa spart plasticul interior si sa deslipit plasticul de piele a fost lipita cu 2 grame de perlandez , foarte dezamagit , in fine nu e vina ta e vina mea ca nu am intrebat daca produsul se aseamana cu cel din poza sau macar pedeparte , dar nu e mult mai mica nici pe fieru de la schimbatoru de bmw e36 nu intra care e cel mai subtire asta e...iti multumesc ori cum bafta la vanzare...

am facut acest feedback ca sa stie viitori clienti ce asteptari sa aiba nu ca sa iti fac tie rau.

Nucile astea sunt in targ la vitan ( bucuresti) cu gramada...costa 25 lei una !
Majoritate sunt facute foarte prost....ori e desprisa emblema de pe nuca ori pielea nu e cusuta bine.
Am vrut sa cumpar una pt e36 si din 20-30 cate avea vanzatorul ala..UNA NU ERA BUNA,toate avea defecte.


All times are GMT +2. The time now is 16:57.

- Copyright 2026 4Tuning