![]() |
X Type :D astept sugestii de modificare
De curand sunt posesor al unui jaguar X type 2.0 tdi an 2005 ...
As vrea sa schimb mai multe pe la ea poate poate veniti si voi cu propuneri :D ms |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
4 Attachment(s)
Cateva poze :
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
frumoasa masina felicitari!! am avut si eu jaguar xj6 si e greu cu modificarile la jaguar....jante si un kit exterior ARDEN cu o evacuare pe masura si cam asta e tot parerea mea...
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
http://www.ebay.co.uk/itm/JAGUAR-X-T...item564bda1ae7 http://www.ebay.co.uk/itm/JAGUAR-X-T...item564bda1de8 http://www.ebay.co.uk/itm/JAGUAR-X-T...item564bda189f |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
da mi s a intamplat si mie in parcare la un concert ... era 50 lei biletul la concert si tiganusul ala mi a cerut si el 50 lei la parcare ... a crezut ca nu ma uit la bani probabil :)) ... am preferat sa o parchez o starada mai sus ...
in primavara sau chiar mai repede o sa o vopsesc alta culoare ... eu as vrea atlantis blue de pe m3 ... imi place mult culoarea ... tu ai vreo alta idee de nuanta de albastru mai frum a asta ? |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
E foarte frumoasa nuanta...ar fi bine sa gasesti ceva arpopiat de la jaguar.... Interiorul ce culoare e? Eu la exterior daca as avea un x-tupe las face verdele din poza...se vede genial culoarae asta mai aels in soare. |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
interiorul e negru
care nuanta verde ? |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
2 Attachment(s)
si pozele
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
stiu culoarea ... dar e mult mai special atlantisul stai sa urc o poza ... mi au vopist baietii de la serviceul unde vreau sa vopsesc masina o aripa de logan sa vad cam cum le iese
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
nu amreusit decat asa ... sper sa mearga https://img441.imageshack.us/i/imagedln.jpg/
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
I am cumparat niste jante pe 18 ... inca nu le am pus pe masina pt ca vreau sa le tin de vara... Ce modificari a mai primit masina ... i am anulat intermediara si finala si urmeaza sa ii fac y si sa o duc pe 2 parti
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
masina a mai primit grila de facelift si eleron pe portbagaj ! In curand o sa urmeze sa ii schimb culoarea dar inca nu m am decis ... As vrea un albastru special ... sau alta culoare mie unul imi place albastru alta alternativa ar fi ipanema brown de pe audi
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
Masina a intrat la vopsit:D
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
usor usor stresul tau cu privire la culoare dispare:)
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Frumoase jantele se potrivesc pe jag. Ce culoare ai ales???
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
Asta este culoarea ... ipanema braun .A intervenit o problema tre sa schimb chederele de la usi si au un pret enorm ... dar va trebuii sa le cumpar asta este ... o alta problema este ca nu sunt pe stoc si vin in 2 saptamani jumatate
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
superba culoarea....vezi poate gasesti ceva bun la dezmembrari...
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
nu am cum sa iau de la dezmembrari ca asa refoloseam chederele mele .. da cica din mom ce le dai jos de pe usa ca sa vopsesi usa nu mai merg puse si nu merge nici sa le izolezi ptr ca sunt facute din silicon si aluneca scociul pe ele
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
20 de mil ... cand am auzit mi a picat fata ... si mai dureaza inca 2 saptamani sa vina din anglia ... masina mea saptamana asta trebuia sa fie gata ...
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
aia a fost cadou ;)) stii cumva de unde mi pot lua si eu o bara de facelift? de fata
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
din pacate sh nu prea cred k gasesti pe la noi....
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
am fost la service am cateva poze cu niste piese vopsite ... e superba culoarea .
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
nu merge sa pun mai multe de odata de pe tel
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
abia astept sa o vad pe toata gata ... dar din pacate mai dureaza 2 saptamani pt a astept niste piese din anglia
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
foarte frumos!!!! i-mi place ca sa vopsit calumea...usi date jos, manere....
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
parbriz , faruri chedere si tot ce inseamna crom pe masina de la geamuri etc..
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
o sa arate ca o masina noua ... cum ti se par piesele vopsite ?
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
dupa ce termini cu totul...ar merge un detailing interior-motor sa fie treaba treaba:D
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
cu siguranta ... singurul lucru de care imi pare rau e ca nu am putut sa fac rost de o bara facelift ... ala e dingurul lucru care mi lipseste
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:56. |
- Copyright 2026 4Tuning