Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Diverse kitch \"tuning\"-uri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3251-diverse-kitch-tuning-uri.html)

iasi_drifter 12-01-05 00:09

Diverse kitch \"tuning\"-uri
 
2 Attachment(s)
nu credeti ca lipsesc niste zaruri, o banana, un brad parfumat de pe lantul ala?

aR99bMw 12-01-05 00:47

hahah...nu inteleg ce e cu cheia aia de la poarta acolo :)))
bine ca nu si-o legat telecomanda de la alarma la gat:))

Hondarul 12-01-05 08:41

Ce caterinca... Toata tzara a vb de fiarele d-nei Esca... :lol:

ffocus 12-01-05 11:31

credinta este cheia sufletului curat :lol: :lol: :lol:

iasi_drifter 12-01-05 12:14

hai spuneti ce ati mai agata acolo.
eu mai propun un cd

ffocus 12-01-05 12:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"iasi_drifter\"
hai spuneti ce ati mai agata acolo.
eu mai propun un cd

hahaha..sa n-o mai prinda radaru

Mr.Nice 18-01-05 11:17

1 Attachment(s)
Ceva foarte tare din ciclul: DACA BARBATII SUNT PORCI ATUNCI FEMEILE......





PEACE
:peace:

Murarashu 18-01-05 11:22

multumesc Mr.Nice ! faza e tare de tot !!!!!! :lol: :lol: :lol:

LaMishto 18-01-05 21:49

o roata de rezerva n`ar da bine pe pieptu` d-nei esca? :lol:

Bogdan_16v 18-01-05 23:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mr.Nice\"
Ceva foarte tare din ciclul: DACA BARBATII SUNT PORCI ATUNCI FEMEILE......

PEACE
:peace:

LOL..Andreea Esca, una din vacile mileniului? :lol: Pacat, mie-mi place mult de ea, e asa dezinvolta... :D

iasi_drifter 24-03-05 00:38

1 Attachment(s)
astea ce or mai fi? :lol:

Psycho 24-03-05 00:45

mie`mi seamana cu bile d`alea de bagat in locurile intunecate .. agatzate la gat :))

Singurelu 24-03-05 07:15

asta am vazut`o aseara......... :lol: :lol: :lol: c`am penala Andreea asta....care`i stie mailu sau ceva de genu!Ii scriem cat de mult o iubim..ce zicetzi?

Psycho 24-03-05 08:13

hai k vedem pe protv.ro ... brb

WYK-ul 25-03-05 09:57

Laba Rosie... No comment....
 
http://www.vrooomracing2.as.ro/pozeforum/laba.jpg


http://www.vrooomracing2.as.ro/pozeforum/1futsl.jpg


http://www.vrooomracing2.as.ro/pozeforum/1g18xz.jpg

Despre prima poza nu se mai poate spune nimik...
A doua... doi extraterestrii
Iar la a trei-a vreau sa va uitati putin mai atent, si sa vedeti daca e ceva special...
Imi cer scuze daca cumva am fost offtopic...
Va salut

LaMishto 25-03-05 10:03

aha.. :shock: in a treia poza nene ala isi reumple natural doza! :lol: :lol:

:peace:

WYK-ul 25-03-05 10:06

:peace:
L-ai vazut repede...

LaMishto 25-03-05 10:12

my eyes rulezzzz!!! :peace:

needBrain 25-03-05 23:05

ala-i chiar nesimtzit :lol:

iasi_drifter 12-04-05 22:19

1 Attachment(s)
apropo de rahaturi de agatat la gat: ce poti sa faci cu capacele de la sticlele de bere:

Grecu 12-04-05 22:21

:lol: Ce caterinca

iasi_drifter 12-04-05 22:26

5 Attachment(s)
si celelalte \"manechinuite\" kitch-tunate de varsta

Grecu 12-04-05 22:31

:x MY eyes :x I can't see. Ce nasoale :!: :!: :!:

iasi_drifter 16-05-05 13:37

2 Attachment(s)
:shock: :shock:

B 68 VLD 16-05-05 13:56

Scarboasa femeie! :x Nu mai puneti si voi poze cu astfel de femei pt ca o sa borasc in final. :lol:

cristi_ubs 21-05-05 22:00

bleh bleah
fratilor no sa mai am erectie in viata mea daca mai vad asa creaturi.scarboase femei

iasi_drifter 22-05-05 01:40

1 Attachment(s)
Hai sa pun atunci un kitch tuning mai placut :)

iasi_drifter 24-05-05 19:38

9 Attachment(s)
peste ce am dat eu mai devreme :shock: :lol:
no comment

iasi_drifter 24-05-05 19:39

1 Attachment(s)
asta era cea mai tare pacat ca nu am decat snapshotul asta

Psycho 24-05-05 22:03

esti bolnav ... daca vrei sa tragi un somn .. pui capu pe un perete si bagi somn

SpeedeR 24-05-05 22:13

nu...asta e un kit de instant f*ck pt femei....adaugi doar barbatul :D

iasi_drifter 25-05-05 13:54

9 Attachment(s)
tunarea rablelor (adica aveti grija la femeile machiate ca s-ar putea dimineata cand le vezi in trening si nemachiate sa vrei sa sari pe geam nu alta :D )

iasi_drifter 25-05-05 14:03

1 Attachment(s)
si inca una :lol:

blowwind 25-05-05 14:11

AOLEU :)) m`am speriat cand am vazut...

aleks 26-05-05 09:37

oricum din toate pozele alea, cel mai bine arata madona fara machiaj, desi e mai mare decat mama... :lol: :lol:

iasi_drifter 12-07-05 00:21

1 Attachment(s)
LANTUL CU ZORZOANE SE INTOARCE ! intr-o noua formula

(vechea formula: https://www.4tuning.ro/forum/download.php?id=21125 )

aleks 12-07-05 11:10

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"iasi_drifter\"
LANTUL CU ZORZOANE SE INTOARCE ! intr-o noua formula

(vechea formula: https://www.4tuning.ro/forum/download.php?id=21125 )

mamaa cred ca toata lumea a vazut oribilitatea aia de la gatul ei, si cerceii erau la fel.
toti prietenii mei au sesizat talangile alea ale ei... e de ieri cred jurnalul ala, nu?

Psycho 12-07-05 11:18

super tare pozele cu femeile cu si fara machiaj :)

BASU 30-08-05 18:35

imi place noua varianta a lui esca :lol:

aleks 01-09-05 11:03

iar a aparut ieri cu niste talangi la gat, da' nu aveam camera, de acum urmaresc jurnalele ca nu mai tine
:twisted: :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 05:05.

- Copyright 2026 4Tuning