![]() |
Diverse kitch \"tuning\"-uri
2 Attachment(s)
nu credeti ca lipsesc niste zaruri, o banana, un brad parfumat de pe lantul ala?
|
hahah...nu inteleg ce e cu cheia aia de la poarta acolo :)))
bine ca nu si-o legat telecomanda de la alarma la gat:)) |
Ce caterinca... Toata tzara a vb de fiarele d-nei Esca... :lol:
|
credinta este cheia sufletului curat :lol: :lol: :lol:
|
hai spuneti ce ati mai agata acolo.
eu mai propun un cd |
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
Ceva foarte tare din ciclul: DACA BARBATII SUNT PORCI ATUNCI FEMEILE......
PEACE :peace: |
multumesc Mr.Nice ! faza e tare de tot !!!!!! :lol: :lol: :lol:
|
o roata de rezerva n`ar da bine pe pieptu` d-nei esca? :lol:
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
astea ce or mai fi? :lol:
|
mie`mi seamana cu bile d`alea de bagat in locurile intunecate .. agatzate la gat :))
|
asta am vazut`o aseara......... :lol: :lol: :lol: c`am penala Andreea asta....care`i stie mailu sau ceva de genu!Ii scriem cat de mult o iubim..ce zicetzi?
|
hai k vedem pe protv.ro ... brb
|
Laba Rosie... No comment....
http://www.vrooomracing2.as.ro/pozeforum/laba.jpg
http://www.vrooomracing2.as.ro/pozeforum/1futsl.jpg http://www.vrooomracing2.as.ro/pozeforum/1g18xz.jpg Despre prima poza nu se mai poate spune nimik... A doua... doi extraterestrii Iar la a trei-a vreau sa va uitati putin mai atent, si sa vedeti daca e ceva special... Imi cer scuze daca cumva am fost offtopic... Va salut |
aha.. :shock: in a treia poza nene ala isi reumple natural doza! :lol: :lol:
:peace: |
:peace:
L-ai vazut repede... |
my eyes rulezzzz!!! :peace:
|
ala-i chiar nesimtzit :lol:
|
1 Attachment(s)
apropo de rahaturi de agatat la gat: ce poti sa faci cu capacele de la sticlele de bere:
|
:lol: Ce caterinca
|
5 Attachment(s)
si celelalte \"manechinuite\" kitch-tunate de varsta
|
:x MY eyes :x I can't see. Ce nasoale :!: :!: :!:
|
2 Attachment(s)
:shock: :shock:
|
Scarboasa femeie! :x Nu mai puneti si voi poze cu astfel de femei pt ca o sa borasc in final. :lol:
|
bleh bleah
fratilor no sa mai am erectie in viata mea daca mai vad asa creaturi.scarboase femei |
1 Attachment(s)
Hai sa pun atunci un kitch tuning mai placut :)
|
9 Attachment(s)
peste ce am dat eu mai devreme :shock: :lol:
no comment |
1 Attachment(s)
asta era cea mai tare pacat ca nu am decat snapshotul asta
|
esti bolnav ... daca vrei sa tragi un somn .. pui capu pe un perete si bagi somn
|
nu...asta e un kit de instant f*ck pt femei....adaugi doar barbatul :D
|
9 Attachment(s)
tunarea rablelor (adica aveti grija la femeile machiate ca s-ar putea dimineata cand le vezi in trening si nemachiate sa vrei sa sari pe geam nu alta :D )
|
1 Attachment(s)
si inca una :lol:
|
AOLEU :)) m`am speriat cand am vazut...
|
oricum din toate pozele alea, cel mai bine arata madona fara machiaj, desi e mai mare decat mama... :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
LANTUL CU ZORZOANE SE INTOARCE ! intr-o noua formula
(vechea formula: https://www.4tuning.ro/forum/download.php?id=21125 ) |
Re:
Quote:
toti prietenii mei au sesizat talangile alea ale ei... e de ieri cred jurnalul ala, nu? |
super tare pozele cu femeile cu si fara machiaj :)
|
imi place noua varianta a lui esca :lol:
|
iar a aparut ieri cu niste talangi la gat, da' nu aveam camera, de acum urmaresc jurnalele ca nu mai tine
:twisted: :twisted: |
| All times are GMT +2. The time now is 05:05. |
- Copyright 2026 4Tuning