![]() |
Peugeot 205 Gti
2 Attachment(s)
Cu Un Motor De 1.9 Aspirat Care L-am Dat Jos Si L-am Inlocuit Cu Un 2,0 Turbo ,, :)) Prietenii Stiu Dc .. Mai Departe Nici Eu Nu Stiu ,,, See You On The Street
|
Re: Peugeot 205 Gti
felicitari mele adi....jos palaria;)
|
Re: Peugeot 205 Gti
acum avem 2 d`astia "mici" ...sa ne traiasca !
|
Re: Peugeot 205 Gti
felicitari... ma tot uit de 10 min la poza cu motoru parca nu vad bine :D
|
Re: Peugeot 205 Gti
Sa nu cumva sa uiti sa mentionezi si pe cei (cel)...care stii tu....
Mai ai mult de munca..dar ce a fost greu a trecut.....urmeaza v8...hihiih |
Re: Peugeot 205 Gti
1 Attachment(s)
. si acum ca ne-am ajuns sa nu uitam de unde am plecat .. ii MULTZUMESC prietenului meu MIHAY FLY care fara el nu as fi ajuns aici .. si care ma indrumat spre toate aceste imbunatatiri aduse masinii cu noul motor si care este singurul care ma ajutat cu adevarat la terminarea masinii
|
Re: Peugeot 205 Gti
Bun venit si .... sa auzim de victime (nu umane) !
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
M-am emotionat!!!!!...de ce nu povestesti Aditza si cum face micul leu turbo...pe mine ma speriat.Cu matzele puse aiurea...fara lambda...rupea asfaltul......am ramas profund impresionat.Cat despre victime...o sa fie cu sigurantza f multe...si f de renume.
Sa nu cumva sa ii montezi terminatia aia de toba care o ai in portbagaj...e nasoala...parerea mea. Dar mai ai ceva in portbagaj care trebuie montat.....hihihihihi....... Nu pot decat sa ma bucur sincer.....pt ca esti preten de-al meu..si mai nou...esti in Speedline. |
Re: Peugeot 205 Gti
1 Attachment(s)
AAA...am uitat sa zic....trebuie montat GPL-ul din portbagaj ca sta butelia degeaba...si pacat...ca e 17 mii l de gaz.Dar tot e bine ca e butelia mica,si nu incape mult.
|
Re: Peugeot 205 Gti
pai daca incarc butelia de GPL ajung pana in cta dar nu stiu daca ma mai intorc:P))
|
Re: Peugeot 205 Gti
EEE nu...felicitari Aditza pt cursa cu Caymanul......loool
|
Re: Peugeot 205 Gti
scor ceva:?: ;)
|
Re: Peugeot 205 Gti
1 1 si a castigat FLY:))))))
|
Re: Peugeot 205 Gti
nu stiu despre ce vorbesti..faza cu 1.1...cred ca ai incurcat rubrica.
Eu te felicitam pt cursa porsche cayman vs Bmw 330ci. |
Re: Peugeot 205 Gti
Si nu numai tu il feliciti pt acea cursa ;)
|
Re: Peugeot 205 Gti
am uitat sa va zic .. in aceeasi seara cand m-am dat eu cu pocheul .. s-a dat si mihay FLY si l-a ucis pe unul cu FIAT BARCHETA .. super tare .. numai campioni si pilotzi aici ...
|
Re: Peugeot 205 Gti
1 Attachment(s)
Felicitari ..AGZu'[cum ti-a zis pestele:))].
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
Si la raliuri se intampla greseli...si ce daca unii is mai cascadori decat altii?Asta e.....a fost un incident izolat....bine ca nu a fost epidemie.
|
Re: Peugeot 205 Gti
ce treaba ... m-ati luat in buze gata .... ce daca eu vroiam sa fac macadam asta e .. sa-i multzumesc lu dumnezeu ca nu am sarit in canal ;))
|
Re: Peugeot 205 Gti
ceva noutati.... poze... filme cu bestia???:?: ;)
|
Re: Peugeot 205 Gti
Inca se toarna pelicula.....o sa facem un foileton.hihhihii
Tot imi face invitatii dragalase sa vin sa ne dam.....ori esti bolnav. Ce sa fac eu cu cotetzul meu impotriva la 2.0t?.....esti nesimtit.Sau vrei doar sa vezi cate tir-uri imi dai?...... Cauta pe altcineva sa se dea cu tine...unu mai de soi...nu eu amarastean. |
Re: Peugeot 205 Gti
Ar trebuii sa incerce revansa cu skoda care ia dat-o la 330i...
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
Dap...o idee buna ar fi sa incerci cu Skoda 1.8 t care te-a zapacit cu 330i.
Sa iit iei revansa. |
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
Lool!!!...Skoda care rupe pe genunchi 330i...cel putin noua asa ni sa parut......tragea f bine....uimitor de bine.
|
Re: Peugeot 205 Gti
da ma facut skoda pt ca nu este un 330i -- este un 330 cabrio care este cu 400 de kg mai greu decat seria 3 normala ,,, asta este un avantaj pt ala cu skoda ,,, si nu uitatzi ca a fost 1 - la -1 l-am facut si eu 1 data ..
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
You're right my friend!!...e cea mia potrivita pt o cursa cu 205.
Si azi a fost ceva action......e 200 kompressor.......1.1 |
Re: Peugeot 205 Gti
4 Attachment(s)
Old times..amintiri mai vechi.......tii minte Aditza?...ahh...ce vremuri...hihihihihi
De fapt nu e chiar de demult...dar merge sa iii zicem ca si cum ar fi..parca a trecut o vesnicie de atunci....... |
Re: Peugeot 205 Gti
in privintza greutatzii masinii m-am inselat .. peugeotul are 1300de kg .... ieri mi-a aratat fly ca era o serie pansonata cu kg masinii .. nu-mi vine sa cred .. dar asta e
|
Re: Peugeot 205 Gti
deap!...chiar asa scria....1300kg...si 2100..aia crec ca era maxima admisa.
si impartirea pe punti 680 cu nu mai stiu cat...mau mult pe fatza |
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
PS:405u lu schili are in jur de 1600kg care este inca odata ca a ta... |
Re: Peugeot 205 Gti
Tu nu citesti biine?..*****ie pe masina 1300kg...nu vrei sa intelegi?...ori aia de la peugeot erau tampitzi sa puna 1300 la misto?......asa e poansonat pe masina.....
Adevarul e ca nu pare de peste 1000 kg......dar cica are. |
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
Asteptam sa o puna pe cantar... PS:AZG vino azi pe la service cu ea si mergem impreuna la cantar... |
Re: Peugeot 205 Gti
Am cautat si eu pe net...peste tot scrie ca are 875 kg...numai pe mainsa lui scrie 1300...poate e la misto
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
Cel mai simplu.....assa o sa si faca.....de fapt asa o sa facem toti....sa stim ce si cum
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:55. |
- Copyright 2026 4Tuning