![]() |
ce ziceti de un club mazda
nu credeti ca ar trebui sa infiintam un club ?
in fiecare oras mai mare,cu intalniri discutii.. |
Re: ce ziceti de un club mazda
n-ar fi rau :) buna idee ...sunt si posesor a unui model MAZDA...sustin initiativa
|
Re: ce ziceti de un club mazda
ma bucur ca a aparut aceasta initiativa,din pacate nu o mai am pe mazda-lina,era un 323 din 85 ft aratoasa,strang bani de mazdaspeed 3:)
|
Re: ce ziceti de un club mazda
...ia sa vedem ...e bine asa ? :), parerea mea ar fi sa facem si un schimb de ID-uri, ptr a putea tine contactul mai bine ...ce ziceti ? Don_X5m5 - Adi
|
Re: ce ziceti de un club mazda
sa dati id-urile pe privat k asa intra toti fraieri si le iau si cine stie cine va mai injura pe mes
|
Re: ce ziceti de un club mazda
deja membru.. :D
b 68 vld suntem chiar colegi de club ;) |
Re: ce ziceti de un club mazda
id ciprimierlut-yahoo.co.uk
|
Re: ce ziceti de un club mazda
salut ...eu sunt nou pe forum dar ma intereseaza foarte mult lucrurile legate de mazda:D asta pentru ca si eu sunt posesor a unei mazda ( 323 din 87 ) pare ea veche dupa spusele unor persoane dar eu ma mandresc cu ea.... am fost cu ea la mare si in austria nu am avut probleme si acu de ceva timp vrea sa incep sa fac tunning pe ea.
Ma primiti si pe mine in club ?:rolleyes2 |
Re: ce ziceti de un club mazda
salutari eu sunt din SATU MARE am si eu un MAZDA 626 coupe
ar fi o idee buna clubul.... |
Re: ce ziceti de un club mazda
cred ca ma voi inscrie si eu ... ca voi avea o mazda 626 din 96 ... :D
|
Re: ce ziceti de un club mazda
sal am si eu o mazda 6 ,si hai sa nu ramanem la stadiul de ,,vorbe,, cu fan clubul
|
Re: ce ziceti de un club mazda
Sal, este deja clubul intra pe clubmazda.ro :)
|
Re: ce ziceti de un club mazda
buna idee si eu am o mazda mx3 superba.,f multumit ce sa zic:).,.,
|
Re: ce ziceti de un club mazda
club mazda...a facut un pas in plus..are caracter si de Asociatie:
http://forum.clubmazda.ro/index.php?showforum=69 va puteti inscrie si beneficia de reduceri substantiale la dealeri (piese, manopera si alte avantaje) atentie: statul de membru forum clubmazda.ro si statul de membru al asociatiei nu este unul si acelasi lucru, cel din urma fiind contra unei taxe anuale si de inscriere. Pentru mai multe detalii vizitati linkul forumului Oricum va invit sa dati join si in club [eu personal momentan sunt doar membru al clubului nu si asociatiei] forum.clubmazda.ro in plus pe forum veti gasi orice informatii legate de modelel detinute, probleme,e tc , participa la intalnirile locale [iasi, bucuresti, timisoara etc] si nationale ps: sper ca nu am incalcat vreo regula a forumului...consider ca am fost conform topicului |
Re: ce ziceti de un club mazda
Quote:
|
Re: ce ziceti de un club mazda
da..si aici dai de mine :lol:
vorbesti ca sa nu taci :lol: numai prostii debitezi... de asociere domnu? ideea de asociatie mazda nu implica/nu afecteaza cu nimic calitatea de membru al forumului vrei sa te inscrii si in asociatie [caracter legal ..card de membru...reduceri la diversi parteneri] platesti o taxa anuala...nu? ramai doar membru de forum si nu te afecteaza cu nimic [eu sunt de vreo 2 luni membru al asociatiei cand m-am intalnit cu cei din bucale m-am inscris] ca si aici ..si orice forum trebuie sa respecti niste reguli...pe club mazda in cele 15 postari cat aveai ...nu le-ai respectat si cand ti s-a spus sa te conformezi ai sarit la gatul adminului si sa te iei de semnatura lui...frumos om..si comportament..drept si urmare ti s-au moderat "postarile" chiar e un club ff prietenos...nu se ia ban..warn din faze de doi lei...doar daca esti mai scandalagiu.. asa ca ..in calitate de membru vechi al CLUB MAZDA orice mazdar este invitat sa posteze acolo orice problema...sa ceara un sfat...sa vorbeasca diverse...intalniri...etc etc si este bine venit de asemenea nu fac reclama in detrimentul 4tunning...acesta este un forum fff mare si interesant...unde poti afla ..gasi informatii despre orice...insa vreti mai multe pareri ..dezbateri amanuntite despre o mazda...www.clubmazda.ro va asteapta si sunt sigur ca nu veti fi nemultumiti [doar daca incalcati reguli clasice si cand ti se atrage atentia sari cu batjocora] |
Re: ce ziceti de un club mazda
e bine ca esti de 2 luni eu sunt de 1an si 6-7 luni sti cumva mai bine ca mine cum era saitul si cum e acum in ce hal nu poti ajuta pe nimeni cu o schema ceva ca esti imediat .....,mai te ameninta si ca te da in judecata ca le iei clientii spunemi tu din cei vechi sau intreaba sa sti CITI MAI SUNT SAU CITI mai intra pe forum multi prefera pe cel din ungaria ca e liber ....cum era si in ro dar acum e mai rau decit pe timpul lui impuscatu. asa ca spor la treaba si vezi de treaba ta asta e admin[moderator] pe ce sait ai mai vazut :
Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata! © si daca vrei sa fi capitanul lor pune xenon in proiectoare la admin sau moderator sau daca nui convine ceva iti sterge ce ai postat sau CONTUL bafta! |
Re: ce ziceti de un club mazda
de 2 luni domnu sunt in asociatie..vechimea dupa cum o sa observi e de aproape 2 ani...si postarile vreo 1000 si ceva :P ..deci da..crede'ma ca stiu mai bine decat tine cum sta treaba pe forum...si nu am nici un privilegiu...doar ca atunci cand postezi niste tampenii nu am cum sa ma abtin :P
si multi..ff multi mai sunt....nu stiu de unde scoti tampeniile astea...dat in judecata...clienti furati? ai baut ceva? forumul nu are nici un caracter comercial si ce ai cu semnatura lui de tot o citezi asa? te mira? sau esti unul dintre aceia care merg cu proiectoarele de ceatza si pozitii doar ca da bine? |
Re: ce ziceti de un club mazda
bine intreabal pe mosu omul are 54 ani de ce nu mai intra ca lau sunat si spus cal da in judecata ? pe dodo pe costea ...... pe codrin de ce a vindut baza de date care o avea cu datele fraerilor sau de ce cind la-m intrebat mia sters contul OK o sa na duc la intilniri de acum incolo si de abia astept marti sal fac il leg direct pe putoiul ala . asa ca vezi de treaba ta si asa moderator :Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele!
Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata! © si daca vrei sa fi capitanul lor pune xenon in proiectoare lasa de dorit vezi tu asa ceva pe alt forum ? asta e raspuns sterge conturi si ce postezi intreabal sa vezi daca vb. prosti asta e un fraer care sa vz. moderator si admin BAFTA INTERESEAZATE SI PE URMA VB. |
Re: ce ziceti de un club mazda
Tati, esti mult prea frant si agramat ca sa poti activa pe orice fel de forum.
Ai venit tu de un an sa suferi aiurea pe clubmazda.ro cand tu habar nu ai sa vorbesti si sa scrii. Daca intr-adevar ai o mazda, nu o meriti. Te astept cu drag la intalniri sa te vad cum il tavalesti tu pe Codrin care este un adevarat moderator, se implica in asocieri benefice clubului si membrilor lui, e prezent la orice intalnire si primeste sfaturi, nu sufera de sefie si nici de jmecherie cum suferi tu. Din partea mea sper sa nu te mai vad postand pe clubmazda niciodata, iar prezenta ta la intalnire o astept cu interes. Scuze moderatorilor si membrilor acestui forum pe care-l citesc cu interes, dar cand un specimen ca acest personaj deschide gura pe un forum si vorbeste numai prostii nu ma pot abtine. |
Re: ce ziceti de un club mazda
bine arunci invit pe toti care vad discutia noastra de aici care nu-si are rostul sa intre pe forum sa vada [citeasca] cine e agramatul cine scrie prosti si sa urmareasca si cele postate[scrise] de voi doi . nu poate scrie cineva ceva ca imediat ai dati cu tifla chiar daca nu va pricepeti si nu aveti modelul respectiv . oricum rog si moderatorul acestui forum sa stearga discutia noastra de aici care nu-si are rostul , cit despre voi stati pe forum ce cautati aici? :D
|
Re: ce ziceti de un club mazda
id.meu pe club era: 323master al vostru tot carel aveti si aici asa ca invit pe toti sa vada cit despre...... de unde aveau BDT ,adrian...., nr. de telefoane ale : mosu[fetesti] dodo[hunedoara ] costea [buc.] sai sune si..... daca nu de la admin [moderator] asa ca lasane cu forumul vostru . internetul e mare va ofticati . nui nimic , o sa scriu pe fiecare sait ce fel de moderator si forum aveti . ,mai cautati ca mai gasiti si pe altele ex.: club 323. H .........
|
Re: ce ziceti de un club mazda
terminati cu discutiile astea inutile, daca unii posesori de mazda vor sa-si faca alt club/forum ... e la liber, internetul e mare... fiecare cu parerea lui pana la urma
|
Re: ce ziceti de un club mazda
Quote:
|
Re: ce ziceti de un club mazda
si eu sunt in clubmazda.ro
mai puteti face un clubmazda si aici:) eu ma bag in toate cluburile mazda ca sa aflu cat mai multe despre mazda |
Re: ce ziceti de un club mazda
Salut, mai sunteti pe aici?
M-ar interesa si pe mine, daca stiti cumva cam cat ar costa si unde as putea sa schimb sau sa inlocuiesc un soft top de la mazda mx5? multumesc frumos |
Re: ce ziceti de un club mazda
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:27. |
- Copyright 2026 4Tuning