![]() |
JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a
REGULI !!!!!!!!
- se pot pune masini intregi, din diferite unghiuri - se doresc a fi puse numai masini de serie, sau serie limitata, nu raritati exceptionale - se pot pune bucati de poza, bucati dintr-o masina semnificative insa, cum ar fi eleronul inclus in tabla de la Dacie, un far escamotabil, o priza de aer, oricum, ceva concludent cat de cat. Ce NU se pot pune: - poze cu masini foarte rare, unicate sau cateva exemplare - poze cu masini prototipuri nemediatizate - poze cu bucati de masina care nu zic nimic (de ex. poza cu calibra galbena, daca nu stiai poza, nu aveai de unde sa stii ca e calibra) - poza cu masini din unghiuri imposibile (de dedesubt) sau cu masini lovite de nerecunoscut - poza cu bucata de masina care nu este de serie. Daca esti 100 % sigur ca ai ghicit sa bagi poza iar daca nu bagi in 24 ore sa bage altcineva. TREBUIE MENTIONAT SI MODELUL, NU NUMAI MARCA MASINII !!!! In fiecare saptamana, cel care va detine cele mai multe raspunsuri corecte, va primi un sticker cu 4tuning !!!!!!!!!!!! |
1 Attachment(s)
Prima poza... :?:
|
Blazer/Trailblazer?
|
Pajero ? :oops:
|
E cumva un jeep? L :D L
Chrysler cumva? |
Ford Explorer nu? :D :D
|
Lincoln Navigator
PEACE :peace: |
E tot americana... Si sunt cateva in Bucuresti... Rivalul lui Navigator dar de la alta firma... Haideti ca este usor... Va deruteaza ca poza e din spate.
|
chevy escalade...
cumva :roll: :wink: :?: |
E Cadillac ala... dar hai, merge... Baga poza.
|
1 Attachment(s)
:wink:
|
fiat ritmo
|
ntz... :wink:
da' esti pe aproape... |
LANCIA DELTA... :wink:
|
Quote:
|
1 Attachment(s)
extra help :P :wink:
|
FIAT REGATA
PEACE :peace: |
Quote:
|
lancia thema
|
e lancia, dar nu e thema...
as aprecia daca mi-ati da numele complet al modelului... poza e oarecum specifica si se intuieste acest nume complet.. :wink: |
LANCIA DEDRA
PEACE :peace: |
Kappa?
|
hai ca nu e nici dedra, nici kappa, nici delta... a mai ramas un singur model... :shock:
|
Thesis.
|
LANCIA PRISMA
|
modelul este lancia... nu e delta, dedra, kappa, thesis, Y, elefantino blu/rosso, GT, stratos, fulvia, zagato, lybra, beta GP 5, Muse, Nea...
sa moara bibi bibone daca nu a mai ramas chiar un model... modelul de baza (nu asta postat) e destul de des intalnit in rom... numai ca nu e prea ingrijit... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :wink: |
LANCIA PRISMA
|
1 Attachment(s)
Quote:
alexutzu baga poza... |
1 Attachment(s)
asta
|
Cadilac CTS-V sau vectra! Aceeasi marie cu alta palarie!
|
DA, asta e, baga poza!!!!
PEACE :peace: |
1 Attachment(s)
Hai k bag eu....
PEACE :peace: |
1 Attachment(s)
OK!
|
Chayenne! Ghiceste-o pe a mea@
|
HYUNDAI
PEACE :peace: |
1 Attachment(s)
Ghici....
PEACE :peace: |
opel astra :wink: :?:
|
DAP, BAGA! :lol: :lol: :lol:
PEACE :peace: |
1 Attachment(s)
:wink:
|
Volvo p120 sau p130 :lol:
PEACE :peace: |
| All times are GMT +2. The time now is 16:04. |
- Copyright 2026 4Tuning