Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Se vinde VW Passat (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/31708-vinde-vw-passat.html)

_b52_ 24-01-07 11:34

Se vinde VW Passat
 
An fabricatie 2006 , 2000 cmc, Tdi , 140 CP , 29.000 km , Echipare Highline
CUTIE MANUALA 6+1;FARURI XENON, 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 10 AIRBAGURI; DUBLU CLIMATRONIC; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;
ESP.RADIO CD,SENZORI PLOAIE SI LUMINA,SCAUNE INCALZITE,PIELE,4 JANTE ALIAJ SI CAUCIUCURI DE IARNA,CARTE SERVICE
Atasez in zilele urmatoare si poze cu masina deoarece nu dispun de aparat foto :) Pretul este de 24.500 TVA inclus . Pentru mai multe detalii : [email protected] , numar de telefon : 0745.02.22.10

_b52_ 24-01-07 14:29

Re: Se vinde VW Passat
 
Dintr-un motiv sau altul , nu merge functia Edit , imi cer scuze , am uitat sa mentionez ca pretul este discutabil in limita bunului simt :)

_b52_ 25-01-07 17:17

Re: Se vinde VW Passat
 
Sus cu ea ^ ^

_b52_ 26-01-07 18:44

Re: Se vinde VW Passat
 
Sus cu ea ^ ^

Xel'Naga 27-01-07 12:34

Re: Se vinde VW Passat
 
pune fratele meu niste poze ... :oops:

ca daca omul nu vede , dor dupa vorbe e cam greu sa o dai :oops:

chiar sunt curios cum arata ?? :???:

_b52_ 27-01-07 12:36

Re: Se vinde VW Passat
 
Azi urmeaza sa ii fac niste poze , putina rabdare :P

_b52_ 28-01-07 16:31

Re: Se vinde VW Passat
 
9 Attachment(s)
Si pozele promise

_b52_ 29-01-07 18:37

Re: Se vinde VW Passat
 
Acum ca aveti si poze cu masina , sariti cu ofertele :)

_b52_ 31-01-07 11:00

Re: Se vinde VW Passat
 
Sus cu ea ^ ^

_b52_ 01-02-07 13:14

Re: Se vinde VW Passat
 
Sus cu ea ^ ^

_b52_ 02-02-07 21:52

Re: Se vinde VW Passat
 
Sus cu ea ^ ^

Xel'Naga 03-02-07 11:11

Re: Se vinde VW Passat
 
masina sa sti ca arata prea bine , am mai dat linkul la niste amici care vor sa ia auto si le-a placut :lol:

oricum si mie imi place avand in vedere ca am Micul Passat si Marele Golf = BORA :rolleyes2

_b52_ 03-02-07 18:50

Re: Se vinde VW Passat
 
Mersi , masina este an de fabricatie 2006 , deci cam arata impecabil , daca se hotarasc prietenii tai sa-mi dea un telefon , pretul dupa cum am zis este negociabil :)

Xel'Naga 04-02-07 00:41

Re: Se vinde VW Passat
 
Quote:

Originally Posted by _b52_ (Post 729388)
Mersi , masina este an de fabricatie 2006 , deci cam arata impecabil , daca se hotarasc prietenii tai sa-mi dea un telefon , pretul dupa cum am zis este negociabil :)

ok am inteles sefu ... daca am ceva te sun :oops:

_b52_ 05-02-07 10:50

Re: Se vinde VW Passat
 
Sus cu ea ^ ^

_b52_ 07-02-07 11:39

Re: Se vinde VW Passat
 
Sus cu ea ^ ^

_b52_ 08-02-07 14:42

Re: Se vinde VW Passat
 
Hai sus cu o super limuzina full option :)

_b52_ 09-02-07 14:50

Re: Se vinde VW Passat
 
Sus cu limuzinaaaa

_b52_ 13-02-07 09:43

Re: Se vinde VW Passat
 
Sus cu ea ^ ^

_b52_ 15-02-07 08:28

Re: Se vinde VW Passat
 
Sus cu ea ^ ^

_b52_ 16-02-07 11:15

Re: Se vinde VW Passat
 
Sus cu ea ^ ^

_b52_ 21-02-07 11:11

Re: Se vinde VW Passat
 
Inca valabila , sus cu ea ^ ^

_b52_ 26-02-07 09:14

Re: Se vinde VW Passat
 
Sus cu ea ^ ^ , anunt inca valabil

200SX 26-02-07 20:12

Re: Se vinde VW Passat
 
un up si de la mine

_b52_ 27-02-07 19:27

Re: Se vinde VW Passat
 
Mersi , up again ^ ^


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning