![]() |
Se vinde VW Passat
An fabricatie 2006 , 2000 cmc, Tdi , 140 CP , 29.000 km , Echipare Highline
CUTIE MANUALA 6+1;FARURI XENON, 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 10 AIRBAGURI; DUBLU CLIMATRONIC; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA; ESP.RADIO CD,SENZORI PLOAIE SI LUMINA,SCAUNE INCALZITE,PIELE,4 JANTE ALIAJ SI CAUCIUCURI DE IARNA,CARTE SERVICE Atasez in zilele urmatoare si poze cu masina deoarece nu dispun de aparat foto :) Pretul este de 24.500 TVA inclus . Pentru mai multe detalii : [email protected] , numar de telefon : 0745.02.22.10 |
Re: Se vinde VW Passat
Dintr-un motiv sau altul , nu merge functia Edit , imi cer scuze , am uitat sa mentionez ca pretul este discutabil in limita bunului simt :)
|
Re: Se vinde VW Passat
Sus cu ea ^ ^
|
Re: Se vinde VW Passat
Sus cu ea ^ ^
|
Re: Se vinde VW Passat
pune fratele meu niste poze ... :oops:
ca daca omul nu vede , dor dupa vorbe e cam greu sa o dai :oops: chiar sunt curios cum arata ?? :???: |
Re: Se vinde VW Passat
Azi urmeaza sa ii fac niste poze , putina rabdare :P
|
Re: Se vinde VW Passat
9 Attachment(s)
Si pozele promise
|
Re: Se vinde VW Passat
Acum ca aveti si poze cu masina , sariti cu ofertele :)
|
Re: Se vinde VW Passat
Sus cu ea ^ ^
|
Re: Se vinde VW Passat
Sus cu ea ^ ^
|
Re: Se vinde VW Passat
Sus cu ea ^ ^
|
Re: Se vinde VW Passat
masina sa sti ca arata prea bine , am mai dat linkul la niste amici care vor sa ia auto si le-a placut :lol:
oricum si mie imi place avand in vedere ca am Micul Passat si Marele Golf = BORA :rolleyes2 |
Re: Se vinde VW Passat
Mersi , masina este an de fabricatie 2006 , deci cam arata impecabil , daca se hotarasc prietenii tai sa-mi dea un telefon , pretul dupa cum am zis este negociabil :)
|
Re: Se vinde VW Passat
Quote:
|
Re: Se vinde VW Passat
Sus cu ea ^ ^
|
Re: Se vinde VW Passat
Sus cu ea ^ ^
|
Re: Se vinde VW Passat
Hai sus cu o super limuzina full option :)
|
Re: Se vinde VW Passat
Sus cu limuzinaaaa
|
Re: Se vinde VW Passat
Sus cu ea ^ ^
|
Re: Se vinde VW Passat
Sus cu ea ^ ^
|
Re: Se vinde VW Passat
Sus cu ea ^ ^
|
Re: Se vinde VW Passat
Inca valabila , sus cu ea ^ ^
|
Re: Se vinde VW Passat
Sus cu ea ^ ^ , anunt inca valabil
|
Re: Se vinde VW Passat
un up si de la mine
|
Re: Se vinde VW Passat
Mersi , up again ^ ^
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning