![]() |
Dezmembrez E30
Se dezmembreaza Urs Motor M10 , punte pe discuri , kit m-tech 1 si multe alte piese , postati intrebari , se vinde absolut orice !
|
Re: Dezmembrez E30
Quote:
multumesc |
Re: Dezmembrez E30
Singura problema care l-a avut motorul era ca nu statea la relantiu cand era rece ...in rest nu avea nici o problema ...
|
Re: Dezmembrez E30
Quote:
|
Re: Dezmembrez E30
Quote:
|
Re: Dezmembrez E30
trapa manuala si tapiteria e dezlipita si un pic jegoasa ...
|
Re: Dezmembrez E30
Eleron Mt1 ?
|
Re: Dezmembrez E30
eleronul nu mai este...
|
Re: Dezmembrez E30
Coupe/sedan? Niste poze cu interiorul m-ar interesa. Stima!
|
Re: Dezmembrez E30
1 Attachment(s)
masina e dezmembrata
asa arata interiorul , in spate nu am poza dar bancheta si cu spatarul nu aveau nici o problema |
Re: Dezmembrez E30
Bara spate e MT1? Pret? Poze?
|
Re: Dezmembrez E30
se da doar tot kitul fata spate si praguri
|
Re: Dezmembrez E30
mai intreb si eu odata: cat e debitmetrul?
|
Re: Dezmembrez E30
Ai pm
|
Re: Dezmembrez E30
asa arata interiorul , in spate nu am poza dar bancheta si cu spatarul nu aveau nici o problema[/QUOTE]
m-ar interesa daca bineinteles se poate o poza....caut un anumit model de tapiserie. multumesc |
Re: Dezmembrez E30
Maine pot face poze la mai multe chestii... ca ma duc la garaj unde le am ..
|
Re: Dezmembrez E30
Quote:
|
Re: Dezmembrez E30
4 usi 250e
|
Re: Dezmembrez E30
un pret pt scaune ?
|
Re: Dezmembrez E30
ai pm
|
Re: Dezmembrez E30
Quote:
|
Re: Dezmembrez E30
nu pot sa iti dau pm , asa ca dami u unul cu adresa de yahoo sau mail...
|
Re: Dezmembrez E30
nick-ul meu este identic cu id-ul de yahoo8)
|
Re: Dezmembrez E30
kitul mtech trimis
|
Re: Dezmembrez E30
Quote:
|
Re: Dezmembrez E30
nu am cand sa ajung la garaj ... sunt si acum la munca... dar in una din noptile astea o iau in fata blocului sau la tara si promit ca fac poze la tot !
|
Re: Dezmembrez E30
pret la scaune?
|
Re: Dezmembrez E30
ai pm
|
Re: Dezmembrez E30
salut ,ma intereseaza grupul diferential ce raport si carcasa e.....
ms |
Re: Dezmembrez E30
asta nu stiu sa iti zic , daca imi dai un pm si imi spui cum aflu...
|
Re: Dezmembrez E30
ursul a ajuns acasa , spuneti ce aveti nevoie si va servesc :)
|
Re: Dezmembrez E30
Quote:
|
Re: Dezmembrez E30
da mi un pret la scaune,nu stau pe mes ca nu st an tara ,da mi msj la nr 0762615741,mersi
|
Re: Dezmembrez E30
Salut ma intereseaza torpedoul cu tot cu inchidere si placa care acoprea calculatorul de sub bord + capacul de sub volan +un bord functional.eu am motor de 2.0 benzina + sonda de la kilometraj ( cea care vine in grup parca)
Multumesc |
Re: Dezmembrez E30
Bordul sau ceasurile ?
|
Re: Dezmembrez E30
5 Attachment(s)
hai la piese neamule
|
Re: Dezmembrez E30
Lista preturi piese E30(4 usi)
Din 85 Aripa Stg fata ...100 lei Capota fata ..50 lei ( nu e chiar ok ... ) Capota spate .150 lei Instalatie electrica ..150 lei Oglinda Heliomata , Stg .70 lei Suspensie Sport fata spate 350 lei Ornament exterior 4 usi(crom)(Nu le am pe toate , lipseste 1) 90 lei Aeroterma .150 lei Ochelari (st + dr) + nas 150 lei Brate stergatoare ...20 lei/perechea Stopuri M 250 lei Ceasuri pt.4 cilindri .150 lei Vas spalator parbriz + pompa ..50 lei Buton intrerupere lumini ..50 lei Buton ceata+proiectoare .50 lei Bara spate ( metal ) .100 lei Maneta stergator/maneta faza lunga ..40 lei buc Grup Stock . ..150 lei PRETURI FOARTE NEGOCIABILE , VREAU SA SCAP DE ELE !!! Plus alte piese ..din interior .exterior .motor .etc. |
Re: Dezmembrez E30
Salut ma interedeaza sonda de la grup
Pentru motor in 6( nu stiu daca conteaza) |
Re: Dezmembrez E30
Si scaunele daca mai sunt un pret
|
Re: Dezmembrez E30
ai pm !
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:04. |
- Copyright 2026 4Tuning