Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Dezmembrez E30 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/315060-dezmembrez-e30.html)

razvaneluu 18-04-12 22:33

Dezmembrez E30
 
Se dezmembreaza Urs Motor M10 , punte pe discuri , kit m-tech 1 si multe alte piese , postati intrebari , se vinde absolut orice !

Luciane12 19-04-12 07:17

Re: Dezmembrez E30
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 4987438)
Se dezmembreaza Urs Motor M10 , punte pe discuri , kit m-tech 1 si multe alte piese , postati intrebari , se vinde absolut orice !

sal, debitmetru pt. 1.8? ce stare si ce pret?
multumesc

razvaneluu 19-04-12 07:48

Re: Dezmembrez E30
 
Singura problema care l-a avut motorul era ca nu statea la relantiu cand era rece ...in rest nu avea nici o problema ...

Luciane12 19-04-12 08:07

Re: Dezmembrez E30
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 4987752)
Singura problema care l-a avut motorul era ca nu statea la relantiu cand era rece ...in rest nu avea nici o problema ...

se poate face o proba? pret? e umblat in el?

cammaro 19-04-12 08:57

Re: Dezmembrez E30
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 4987438)
Se dezmembreaza Urs Motor M10 , punte pe discuri , kit m-tech 1 si multe alte piese , postati intrebari , se vinde absolut orice !

tapiterie plafon cu trapa? pret...poza! sau cozminfolo id de mess.

razvaneluu 19-04-12 09:05

Re: Dezmembrez E30
 
trapa manuala si tapiteria e dezlipita si un pic jegoasa ...

GRIGO 19-04-12 19:11

Re: Dezmembrez E30
 
Eleron Mt1 ?

razvaneluu 19-04-12 19:12

Re: Dezmembrez E30
 
eleronul nu mai este...

jimmy_rph 19-04-12 20:06

Re: Dezmembrez E30
 
Coupe/sedan? Niste poze cu interiorul m-ar interesa. Stima!

razvaneluu 20-04-12 06:39

Re: Dezmembrez E30
 
1 Attachment(s)
masina e dezmembrata

asa arata interiorul , in spate nu am poza dar bancheta si cu spatarul nu aveau nici o problema

sfigmo 20-04-12 06:43

Re: Dezmembrez E30
 
Bara spate e MT1? Pret? Poze?

razvaneluu 20-04-12 06:44

Re: Dezmembrez E30
 
se da doar tot kitul fata spate si praguri

Luciane12 20-04-12 06:52

Re: Dezmembrez E30
 
mai intreb si eu odata: cat e debitmetrul?

razvaneluu 20-04-12 08:19

Re: Dezmembrez E30
 
Ai pm

mihaimmm 20-04-12 08:58

Re: Dezmembrez E30
 
asa arata interiorul , in spate nu am poza dar bancheta si cu spatarul nu aveau nici o problema[/QUOTE]

m-ar interesa daca bineinteles se poate o poza....caut un anumit model de tapiserie.
multumesc

razvaneluu 20-04-12 09:49

Re: Dezmembrez E30
 
Maine pot face poze la mai multe chestii... ca ma duc la garaj unde le am ..

sfigmo 20-04-12 15:08

Re: Dezmembrez E30
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 4989457)
se da doar tot kitul fata spate si praguri

2 sau 4 usi? Pret pentru tot kit-ul?

razvaneluu 20-04-12 17:16

Re: Dezmembrez E30
 
4 usi 250e

Vulturica2004 22-04-12 10:36

Re: Dezmembrez E30
 
un pret pt scaune ?

razvaneluu 22-04-12 10:46

Re: Dezmembrez E30
 
ai pm

caddy26alex 23-04-12 01:22

Re: Dezmembrez E30
 
Quote:

Originally Posted by Vulturica2004 (Post 4992402)
un pret pt scaune ?

idem:-)

razvaneluu 23-04-12 05:29

Re: Dezmembrez E30
 
nu pot sa iti dau pm , asa ca dami u unul cu adresa de yahoo sau mail...

caddy26alex 23-04-12 08:31

Re: Dezmembrez E30
 
nick-ul meu este identic cu id-ul de yahoo8)

razvaneluu 23-04-12 18:45

Re: Dezmembrez E30
 
kitul mtech trimis

mihaimmm 23-04-12 18:55

Re: Dezmembrez E30
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 4989638)
Maine pot face poze la mai multe chestii... ca ma duc la garaj unde le am ..

pozele promise ????

razvaneluu 23-04-12 18:56

Re: Dezmembrez E30
 
nu am cand sa ajung la garaj ... sunt si acum la munca... dar in una din noptile astea o iau in fata blocului sau la tara si promit ca fac poze la tot !

rares22 25-04-12 19:13

Re: Dezmembrez E30
 
pret la scaune?

razvaneluu 25-04-12 19:14

Re: Dezmembrez E30
 
ai pm

licurici_adi 26-04-12 23:14

Re: Dezmembrez E30
 
salut ,ma intereseaza grupul diferential ce raport si carcasa e.....
ms

razvaneluu 27-04-12 04:37

Re: Dezmembrez E30
 
asta nu stiu sa iti zic , daca imi dai un pm si imi spui cum aflu...

razvaneluu 27-04-12 21:40

Re: Dezmembrez E30
 
ursul a ajuns acasa , spuneti ce aveti nevoie si va servesc :)

sfigmo 28-04-12 15:16

Re: Dezmembrez E30
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 5000954)
ursul a ajuns acasa , spuneti ce aveti nevoie si va servesc :)

Exteriorul :)...

Luis_gal 28-04-12 17:44

Re: Dezmembrez E30
 
da mi un pret la scaune,nu stau pe mes ca nu st an tara ,da mi msj la nr 0762615741,mersi

karlos83 28-04-12 22:31

Re: Dezmembrez E30
 
Salut ma intereseaza torpedoul cu tot cu inchidere si placa care acoprea calculatorul de sub bord + capacul de sub volan +un bord functional.eu am motor de 2.0 benzina + sonda de la kilometraj ( cea care vine in grup parca)
Multumesc

razvaneluu 28-04-12 23:15

Re: Dezmembrez E30
 
Bordul sau ceasurile ?

razvaneluu 29-04-12 10:22

Re: Dezmembrez E30
 
5 Attachment(s)
hai la piese neamule

razvaneluu 01-05-12 06:52

Re: Dezmembrez E30
 
Lista preturi piese E30(4 usi)
Din ‘85

Aripa Stg fata………………………………………...100 lei
Capota fata……………………………………..50 lei ( nu e chiar ok ... )
Capota spate…………………………………….150 lei
Instalatie electrica………………………..150 lei
Oglinda Heliomata , Stg…………………………….70 lei
Suspensie Sport fata spate …………………350 lei
Ornament exterior 4 usi(crom)(Nu le am pe toate , lipseste 1)………90 lei
Aeroterma………………………………………….150 lei
Ochelari (st + dr) + nas ………………150 lei
Brate stergatoare………………………...20 lei/perechea
Stopuri M ………………………………250 lei
Ceasuri pt.4 cilindri………………………….150 lei
Vas spalator parbriz + pompa……..50 lei
Buton intrerupere lumini……………..50 lei
Buton ceata+proiectoare…………….50 lei
Bara spate ( metal )……………………………….100 lei
Maneta stergator/maneta faza lunga…..40 lei buc
Grup Stock…………………………….…..150 lei

PRETURI FOARTE NEGOCIABILE , VREAU SA SCAP DE ELE !!!


Plus alte piese…..din interior….exterior….motor….etc.

karlos83 01-05-12 09:03

Re: Dezmembrez E30
 
Salut ma interedeaza sonda de la grup
Pentru motor in 6( nu stiu daca conteaza)

karlos83 01-05-12 09:09

Re: Dezmembrez E30
 
Si scaunele daca mai sunt un pret

razvaneluu 01-05-12 19:49

Re: Dezmembrez E30
 
ai pm !


All times are GMT +2. The time now is 23:04.

- Copyright 2026 4Tuning