Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle || Nissan 240SX x7 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/31396-battle-nissan-240sx-x7.html)

Gabi 19-01-07 23:22

Battle || Nissan 240SX x7
 
8 Attachment(s)
1. Original;
2. Barum;
3. Cristi T;
4. L33L00;
5. Mishu-f;
6. Most_Wanted;
7. shantzu;
8. wlady.

L33L00 19-01-07 23:38

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
incep prin a ma vota pe mine :lol: ... bafta tuturor concurentilor ...

Yackone 19-01-07 23:43

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
vot shantzu...;)

Gabi 19-01-07 23:47

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 706031)
vot shantzu...;)

+ unu' de la mine.

Ace Axel 19-01-07 23:52

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
culmea culmilor... vot leeloo

EvLSant0S 19-01-07 23:54

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
tot shantzu , dear god, e nenorocire ce-i p`aci :)

NightDevil 19-01-07 23:59

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 706037)
+ unu' de la mine.

mai ia unu de la mine ka am auzit ka faci colectie..:D

c i k y 20-01-07 00:00

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
vot shantzu

Barum 20-01-07 00:04

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
Voted my truck :)) :D8)

vio[s] 20-01-07 00:08

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 706031)
vot shantzu...;)

Idem ;) .........

PointMaster 20-01-07 00:28

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
shantzu :)

xxdadixx 20-01-07 01:32

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
Leeloo te-ai complicat cu brus-ul de pe laterala, halal aerodinamica. Fara alea si fara eleron care la tine are sistem de prindere pe portbagaj :D , ar fi aratat mai bine. +1

TazAless 20-01-07 08:23

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
vot L33L00

patriotu90 20-01-07 08:32

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
vot L33L00 ...

HoricutzWSR 20-01-07 09:18

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
vot shantzu...jap drift all the way :)

shantzu 20-01-07 09:25

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
am vrut sa il votez pe L33LOO dar cand am vazut ca s-a votat singur ,m-am votat si eu :)

andrey2003 20-01-07 09:36

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
shantzu... frumoasa masina :)

wlady 20-01-07 10:35

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
Mi-am votat si eu masina :lol:

Lukian_XXX 20-01-07 10:36

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
shantzu
place mai mult......

Mishu-f 20-01-07 15:27

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
vot shantzu.... da roata pe fata care e doferita nu imi place

AdY9005 20-01-07 15:33

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
vot shantzu

tng 20-01-07 18:37

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
votez pe trilu lilu crocodilu

Gorby 20-01-07 21:43

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
vot shantzul :-)

69WRX 20-01-07 22:17

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
am vrut sa il votez pe shantzu si din greseala am votat pe alt cineva, se poate remedia greseala ? oricum...io ma asteptat la mai mult din partea voastra...

Japan_tuner 20-01-07 23:41

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
:shock: :D vot shantu all the way

Reme 21-01-07 11:51

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
shantzu powah...

BMWfan 21-01-07 16:58

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
shantzu,pt ca a facut ce i se potrivea masinii, drifter
leloo nu imi place kitul si mi se pare prea intunecata

RA_2fast4u 21-01-07 17:06

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
deci:

@Barum: amice ai cam gafat-o cu spoilerul acela spate.. mare greseala la roata spate nu imi dau seama cum de nu ai vazut-o! ai copiat janta cu tot cu cauciuc si nu ai mai avut bani sa pui si restul cauciucului care mai trebuia ca sa fie complet.. roata fata excesiv de mare, intra prea mult si prea ireal "sub" caroserie

@Cristi T cam kitch scrisul acela de pe ea.. a 2-a toba spate cea de pe dreapta e stramba. putine modificari

@L33L00: cred ca ai avut tu ceva greseli pe ea, sau ti-a fost lene sa faci ceva detalii ca ai intunecat-o in halu asta.. si cand ai intunecat-o i-ai dat si contrastul putin cam mare. janta spate mi se pare putin cam foaie si cred ca in original era in miscare(posibil sa ma insel). partea dreapta a spoilerului putin mai jos decat cea din stanga. per total e ok masina, sa mai zici ca nu ti-au facut bine banurile acelea si comentariile la adresa ta :) vezi ca ai luat-o si tu pe drumul cel bun bv

@Mishu-f: ai exagerat cu fumul. poate ca daca se vedeau putin mai clar modificarile la bara spate aveai mai multe voturi. janta fatza ireala si de calitate naspa... blur facut putin cam prea tare(daca masina scoate in halu ala fum fi sigur ca nu merge cu viteza mare si chiar daca ar merge blurul tot cam aiurea ramane). stopurile arata suspect. nu stiu ce ai vrut tu sa faci acolo.

@Most_Wanted: bara spate si prag luate de pe o poza cu rezolutie mai mica=> calitate naspa si la care se mai adauga si o culoare degeaba. jenti putin cam suspecte... ma asteptam la mai mult de la tine...

@shantzu: nu prea imi place ideea cu jantele diferite fata spate.. eleronul pare putin cam stramb.. per total nu prea ai greseli :)

@wlady: ce ai strambat saraca masina... brushuri aiurea si neinspirate, jenti strambe... :/


per total votul meu merge catre shantzu.... l-asi fi votat pe l33l00 da nu imi place ca e prea intunecata poza...

Barum 22-01-07 08:57

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
Quote:

Originally Posted by RA_2fast4u (Post 708331)
deci:

@Barum: amice ai cam gafat-o cu spoilerul acela spate.. mare greseala la roata spate nu imi dau seama cum de nu ai vazut-o! ai copiat janta cu tot cu cauciuc si nu ai mai avut bani sa pui si restul cauciucului care mai trebuia ca sa fie complet.. roata fata excesiv de mare, intra prea mult si prea ireal "sub" caroserie

yep stiu ca am dat-o in bara d e data asta :twisted: dar ce sa fac......chiar prea tare m-am grabit...si dak faceam altcv nu gatam si noah ....da mai bine nu participam ;)

Sphynx 22-01-07 14:03

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
Votat Shantzu! 8)

MARI_NSL 22-01-07 15:00

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
vot pentru l33loo .adevarata

pufy 22-01-07 23:18

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
and the vote goes to......tam ta ta tam....shantzu....
o lucrare f buna la care doar roata fata pare luminata putin altfel....

L33L00 23-01-07 07:11

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 707081)
votez pe trilu lilu crocodilu

10x to all .... 10x tng asta chiar mi-a placut :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Most_Wanted 23-01-07 21:31

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
L33eloo ..da la mine pt tine fara numere

dragos2900 24-01-07 15:46

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
votat Shantzu!

Gabi 27-01-07 12:43

Re: Battle || Nissan 240SX x7
 
Winner shantzu!

Closed!


All times are GMT +2. The time now is 22:28.

- Copyright 2026 4Tuning