![]() |
Battle || Nissan 240SX x7
8 Attachment(s)
1. Original;
2. Barum; 3. Cristi T; 4. L33L00; 5. Mishu-f; 6. Most_Wanted; 7. shantzu; 8. wlady. |
Re: Battle || Nissan 240SX x7
incep prin a ma vota pe mine :lol: ... bafta tuturor concurentilor ...
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
vot shantzu...;)
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
Quote:
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
culmea culmilor... vot leeloo
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
tot shantzu , dear god, e nenorocire ce-i p`aci :)
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
Quote:
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
vot shantzu
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
Voted my truck :)) :D8)
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
Quote:
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
shantzu :)
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
Leeloo te-ai complicat cu brus-ul de pe laterala, halal aerodinamica. Fara alea si fara eleron care la tine are sistem de prindere pe portbagaj :D , ar fi aratat mai bine. +1
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
vot L33L00
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
vot L33L00 ...
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
vot shantzu...jap drift all the way :)
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
am vrut sa il votez pe L33LOO dar cand am vazut ca s-a votat singur ,m-am votat si eu :)
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
shantzu... frumoasa masina :)
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
Mi-am votat si eu masina :lol:
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
shantzu
place mai mult...... |
Re: Battle || Nissan 240SX x7
vot shantzu.... da roata pe fata care e doferita nu imi place
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
vot shantzu
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
votez pe trilu lilu crocodilu
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
vot shantzul :-)
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
am vrut sa il votez pe shantzu si din greseala am votat pe alt cineva, se poate remedia greseala ? oricum...io ma asteptat la mai mult din partea voastra...
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
:shock: :D vot shantu all the way
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
shantzu powah...
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
shantzu,pt ca a facut ce i se potrivea masinii, drifter
leloo nu imi place kitul si mi se pare prea intunecata |
Re: Battle || Nissan 240SX x7
deci:
@Barum: amice ai cam gafat-o cu spoilerul acela spate.. mare greseala la roata spate nu imi dau seama cum de nu ai vazut-o! ai copiat janta cu tot cu cauciuc si nu ai mai avut bani sa pui si restul cauciucului care mai trebuia ca sa fie complet.. roata fata excesiv de mare, intra prea mult si prea ireal "sub" caroserie @Cristi T cam kitch scrisul acela de pe ea.. a 2-a toba spate cea de pe dreapta e stramba. putine modificari @L33L00: cred ca ai avut tu ceva greseli pe ea, sau ti-a fost lene sa faci ceva detalii ca ai intunecat-o in halu asta.. si cand ai intunecat-o i-ai dat si contrastul putin cam mare. janta spate mi se pare putin cam foaie si cred ca in original era in miscare(posibil sa ma insel). partea dreapta a spoilerului putin mai jos decat cea din stanga. per total e ok masina, sa mai zici ca nu ti-au facut bine banurile acelea si comentariile la adresa ta :) vezi ca ai luat-o si tu pe drumul cel bun bv @Mishu-f: ai exagerat cu fumul. poate ca daca se vedeau putin mai clar modificarile la bara spate aveai mai multe voturi. janta fatza ireala si de calitate naspa... blur facut putin cam prea tare(daca masina scoate in halu ala fum fi sigur ca nu merge cu viteza mare si chiar daca ar merge blurul tot cam aiurea ramane). stopurile arata suspect. nu stiu ce ai vrut tu sa faci acolo. @Most_Wanted: bara spate si prag luate de pe o poza cu rezolutie mai mica=> calitate naspa si la care se mai adauga si o culoare degeaba. jenti putin cam suspecte... ma asteptam la mai mult de la tine... @shantzu: nu prea imi place ideea cu jantele diferite fata spate.. eleronul pare putin cam stramb.. per total nu prea ai greseli :) @wlady: ce ai strambat saraca masina... brushuri aiurea si neinspirate, jenti strambe... :/ per total votul meu merge catre shantzu.... l-asi fi votat pe l33l00 da nu imi place ca e prea intunecata poza... |
Re: Battle || Nissan 240SX x7
Quote:
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
Votat Shantzu! 8)
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
vot pentru l33loo .adevarata
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
and the vote goes to......tam ta ta tam....shantzu....
o lucrare f buna la care doar roata fata pare luminata putin altfel.... |
Re: Battle || Nissan 240SX x7
Quote:
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
L33eloo ..da la mine pt tine fara numere
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
votat Shantzu!
|
Re: Battle || Nissan 240SX x7
Winner shantzu!
Closed! |
| All times are GMT +2. The time now is 22:28. |
- Copyright 2026 4Tuning