![]() |
Buburuza mea -Golf 3
10 Attachment(s)
Masinutza mea:
Golf 3 din 96 Cumparata de la niste mosnegi din germania prin 2008 cu 60.000km si carte de service. momentan are 95.000km Motor 1.6 benzina Culoare Visiniu sidefat. AC Jenti Aliaj Capota Foliata Grila fata si stalpi portiere foliate cu fibra de carbon Lumina interioara albastru Bord foliat cu fbra de carbon cu manere portiere Afisaj bord ( KM/h, Turatie, temp, rezervor) schimbate cu unele DIY Inchidere centralizata cheie DIY Faruri Angel Eyes, cu fundal negru si xenon 6000 pe scurta si halogen lunga Geamuri Foliate spate 100% negre si pe fata transparente pt UV. Sistem audio schimbat: radioul Pioneer si boxe fata spate+bord Volan schimbat Pe viitor: semnalizatoare cu proiectoare noi Triple cu leduri Capota vopsita cu aerograf Tapiterie interior schimbata |
Re: Buburuza mea -Golf 3
salut! faina jucarie :D . aerograful unde il faci?
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
ms
eu singur o sa mi-l fac. Duc capota la un vopsitor sa mi-o vospeasca neagra si desenul il fac eu dupa care ma duc sa mi-l lacuiasca tot vopsitorul. |
Re: Buburuza mea -Golf 3
Quote:
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
o sa va tin la curent oricum asta prin vara o sa se intample
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
Quote:
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
in ce sens sa repari.. e textil/piele, e rupta/ uzata/murdara... da mai multe detalii eventual un pm sa nu umplem topicul aici
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
Foarte frumoasa masinuta. Sa o stapanesti sanatos !
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
mersi
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
Imi pare rau de ce s-a intamplat.. nu imi venea sa cred cand am vazut in ziar : http://www.gazetabt.ro/accident-patr...vezi-foto.html
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
mda... asta e... de acuma sa vad daca o mai fac ca e cam distrusa, sa vad cum o scot la capat cu asigurarea, ca el a iesit vinovat ca nu s-a asigurat la schimbarea sensului de mers, eu nu aveam nici o vina, eu eram deja intr-o depasire regulamentara...
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
I se poate intampla oricui.. bine ca nu ai patit nimic grav. Masini se mai gasesc..
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
mai mult mie ciuda ca am bagat atata timp si bani in ea... masina era bibelou, o bataie sau un sunet naspa nu se auzea la gropi... Fix lunea trecuta am schimbat toata suspensia cu bucsaraia pe fata.... nou nout Monroe
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
Mare pacat.. dar odata ce a fost implicata intr-un accident nu mai este masina de dinainte indiferent de ce ai face.
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
Quote:
zi mersi ca avea ala casco si nu s-a complicat sa faca recurs ca ieseai vinovat fara drept de apel in urma expertizei si aveai de muncit toata viata sa repari masina omului! |
Re: Buburuza mea -Golf 3
ma mucea tu cine ai fi ma rog :))
ai fost acolo sa stii ce a fost? ce viteza poti avea cu un golf 1.6 benzina n treapta a treia ? Da na nu toti stiu fizica, centru de grutate, inaltime etc :)) Dca vrei poti rasturna un jeep in viraj si cu mana nu cu masina :)) Taca-ti fleanca, te ai trezit si tu acuma :))Si nu ma lua cu rahatule ca iti arat eu ce rahat pot fi :)) Si pun pariu ca rahatul ala de golf arata cu mult mai bine decat masina ta chiar daca ar fi din 2009 daca ai asa ceva A si pt informatia ta a facut si recurs, dar degeaba :) 2 legi a incalcat atunci, documenteaza te care-s ca sa nu faci si tu accident ca el :p |
Re: Buburuza mea -Golf 3
Quote:
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
Nu se cunoaste ca ai diplome de orice fel... Ca vb ca unu de la tara:)) veze ti comportamentul , ca nu esti tu nu stiu ce pe aici....
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
omule, de obicei nu stau sa dau lectii, dar daca tie ti se pare ca eu vorbesc ca la tara iti recomand cu caldura (si tie si celorlalti din hsd) un abecedar! peste vreo 3,4 ani, cand reusiti sa il intelegeti, puteti trece mai departe la carti precum Car hacks&mods for dummies, asta daca stiti limbi straine....
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
ma, nu stiu cine e nou pe aici si se leaga de toata lumea eu sau tu? eu zic sa o lasi mai moale cu jignirile ca nu esti tu mare zmeu pe aici... Din partea noastra poti sa si pleci ca nu prea contribui cu nimic.... si sa te duci pe un alt forum care sa te bage cineva in seama cu respect :))
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
Quote:
iar din ce am vazut nu mai fusese de mult timp activitate aici cata am facut eu in seara asta asa ca puteti sa imi multumiti, copii ;) |
Re: Buburuza mea -Golf 3
aici ai curaj, dar ia vino sa ne iei la impins vagoane si in realitate daca esti asa hater mare si tare, sau numai gura e de tine?
|
Re: Buburuza mea -Golf 3
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:06. |
- Copyright 2026 4Tuning