![]() |
Dezmembrez BMW E39 525TDS
dezmembrez BMW E39 525TDS, 220000 km, masina e complecta, porneste la prima cheie, preturi acceptabile. Masina are dubluclimatronic, cd player, scaune recaro din material textil cu incalzire, perdeluta electrica, trapa, abs, asc, cutie manuala, partbriz cu loc pentru senzor de ploaie, PDC, geamuri electrice, si multe altele,
pentru mai multe detalii sunati la tel: 0766731893 sau pe ym: [email protected] |
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
U P P ! ! !
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
Quote:
Salut, E Facelift sau non facelift? Un pret pt. faruri, capota si trager se poate? poate si niste poze.... Multumesc. |
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
salut, din pacate masina nu mai are capota, tregar si faruri.
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
upppp....negociabil
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
Un pret la motor,cutie si instalatie electrica... :D
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
nu mai am calculatorul si pompa de injectie la motor. cutia 150 euro! salut
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
upppp!!!
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
upppp!!!
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
1 Attachment(s)
Salut,
plasticu' din poza il mai ai? |
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
salut. nu il mai am!
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
1 Attachment(s)
Quote:
Salut, nici pe cel din spatele narilor? (vezi poza) |
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
nu nu, sorry:(
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
Quote:
Cu pompa de injectie cum sta? mai exista? daca da, se si dezmembreaza? m-ar interesa capul hidraulic daca e bun...ca al meu e obosit si porneste ca dracu de greu la cald... Cheers! |
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
ma intereseaza interiorul recaro daca-l mai ai????poate pui si o poza.
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
salut. mai am interiorul de e39http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...-11482696.html
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
nu este chiar ce cautam dar merge.....daca este functionala incalzirea si nu este rupt ofer 500 ron avand in vedere ca mai am de facut un drrum de 500 km dus intors pentru al ridica.multumesc o seara buna.astept un raspuns.
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
interiorul este ok, nu e rupt sau ros, incalzirea functionala...
imi pare rau ca te refuz dar am primit 100e pe scaunele fata |
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
care ar fi pretul final pentru tot interiorul
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
650 ron
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
130 euro si pana la sfarsitul saptamani i-l iau depinde cum gasesc un microbus sau o remorca.
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
??????????????????????????????????
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
Quote:
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
nu mai am pompa de apa.
geamuri - 70 lei/buc luneta spate - 150 lei macarale electrice - 100 lei/buc portbagaj - 130 lei stopuri nfl cu galben - 100 lei motor trapa electrica - 100 lei difuzoare+incinta - 50 lei/buc turbina - 400 lei modul dubluclimatronic - 150 lei compresor clima - 300 lei radiator clima - 150 lei ansamblu stergatoare + motoras - 200 lei punte spate - 350 ron grup 525 tds - 200 ron cutie viteze 525 tds 5+1 - 200 ron maner interior partea dreapta - 50 ron maner exterior partea dreapta - 80 ron trimuri interioare(complete) - 145 ron Cotiera neagra fixa - 65 ron Motoras geam fata - 85 ron Motoras trapa - 95 ron Manere interioare dreapta - 50 ron/buc Maner ext dreapta - 80 ron Unitate PDC NFL - 85 ron Galena PDC NFL - 45 ron Stop central - 45 ron Lampi stalpi spate - 55 ron Calculator ABS/ASC Airbag Sensor Senzor ploaie - 145 ron Panou Climatronic - 145 ron Comanda 2 geamuri + oglinzi - 45 ron Maneta semnalizare - 45 ron Maneta stergatoare - 45 ron Mecanism blocare capac rezervor - 55 ron Modul gm3 LOW - 115 ron Butoane 35 ron/buc Airbag pasager NFL - 105 ron Airbag laterale NFL - 95 ron Oglinda interioara - 45 ron Capac rezervor - 55 ron Locas inchidere usa(cel de pe stalp) - 35 ron/buc 0766731893, Alex |
| All times are GMT +2. The time now is 19:36. |
- Copyright 2026 4Tuning