Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Timisoara (https://forum.4tuning.ro/39-timisoara.html)
-   -   Dezmembrez BMW E39 525TDS (https://forum.4tuning.ro/39-timisoara/310535-dezmembrez-bmw-e39-525tds.html)

sirbennimiles 24-03-12 10:15

Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
dezmembrez BMW E39 525TDS, 220000 km, masina e complecta, porneste la prima cheie, preturi acceptabile. Masina are dubluclimatronic, cd player, scaune recaro din material textil cu incalzire, perdeluta electrica, trapa, abs, asc, cutie manuala, partbriz cu loc pentru senzor de ploaie, PDC, geamuri electrice, si multe altele,
pentru mai multe detalii sunati la
tel: 0766731893
sau pe
ym: [email protected]

sirbennimiles 04-04-12 21:39

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
U P P ! ! !

razva_civic 13-04-12 09:40

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
Quote:

Originally Posted by sirbennimiles (Post 4947554)
dezmembrez BMW E39 525TDS, 220000 km, masina e complecta, porneste la prima cheie, preturi acceptabile. Masina are dubluclimatronic, cd player, scaune recaro din material textil cu incalzire, perdeluta electrica, trapa, abs, asc, cutie manuala, partbriz cu loc pentru senzor de ploaie, PDC, geamuri electrice, si multe altele,
pentru mai multe detalii sunati la
tel: 0766731893
sau pe
ym: [email protected]


Salut,

E Facelift sau non facelift?
Un pret pt. faruri, capota si trager se poate? poate si niste poze....

Multumesc.

sirbennimiles 13-04-12 22:24

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
salut, din pacate masina nu mai are capota, tregar si faruri.

sirbennimiles 27-04-12 21:59

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
upppp....negociabil

subaru_alin 21-05-12 21:32

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
Un pret la motor,cutie si instalatie electrica... :D

sirbennimiles 22-05-12 08:45

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
nu mai am calculatorul si pompa de injectie la motor. cutia 150 euro! salut

sirbennimiles 07-06-12 16:42

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
upppp!!!

sirbennimiles 28-06-12 21:30

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
upppp!!!

razva_civic 27-07-12 08:28

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
1 Attachment(s)
Salut,


plasticu' din poza il mai ai?

sirbennimiles 27-07-12 10:21

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
salut. nu il mai am!

razva_civic 30-07-12 09:16

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by sirbennimiles (Post 5117366)
salut. nu il mai am!


Salut,


nici pe cel din spatele narilor? (vezi poza)

sirbennimiles 30-07-12 09:19

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
nu nu, sorry:(

razva_civic 30-07-12 09:25

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
Quote:

Originally Posted by sirbennimiles (Post 5120274)
nu nu, sorry:(

No problem. Asta e! :)

Cu pompa de injectie cum sta? mai exista? daca da, se si dezmembreaza? m-ar interesa capul hidraulic daca e bun...ca al meu e obosit si porneste ca dracu de greu la cald...


Cheers!

blobmw 29-10-12 13:50

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
ma intereseaza interiorul recaro daca-l mai ai????poate pui si o poza.

sirbennimiles 29-10-12 19:42

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
salut. mai am interiorul de e39http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...-11482696.html

blobmw 29-10-12 20:19

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
nu este chiar ce cautam dar merge.....daca este functionala incalzirea si nu este rupt ofer 500 ron avand in vedere ca mai am de facut un drrum de 500 km dus intors pentru al ridica.multumesc o seara buna.astept un raspuns.

sirbennimiles 29-10-12 20:22

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
interiorul este ok, nu e rupt sau ros, incalzirea functionala...

imi pare rau ca te refuz dar am primit 100e pe scaunele fata

blobmw 29-10-12 20:23

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
care ar fi pretul final pentru tot interiorul

sirbennimiles 29-10-12 20:24

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
650 ron

blobmw 29-10-12 20:33

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
130 euro si pana la sfarsitul saptamani i-l iau depinde cum gasesc un microbus sau o remorca.

blobmw 29-10-12 20:50

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
??????????????????????????????????

ady ufo 27-02-13 17:53

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
Quote:

Originally Posted by blobmw (Post 5227380)
??????????????????????????????????

se potriveste pompa de apa pentru 530d ,un pret estimativ

sirbennimiles 27-02-13 20:19

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
nu mai am pompa de apa.

geamuri - 70 lei/buc
luneta spate - 150 lei
macarale electrice - 100 lei/buc
portbagaj - 130 lei
stopuri nfl cu galben - 100 lei
motor trapa electrica - 100 lei
difuzoare+incinta - 50 lei/buc
turbina - 400 lei
modul dubluclimatronic - 150 lei
compresor clima - 300 lei
radiator clima - 150 lei

ansamblu stergatoare + motoras - 200 lei
punte spate - 350 ron
grup 525 tds - 200 ron
cutie viteze 525 tds 5+1 - 200 ron

maner interior partea dreapta - 50 ron

maner exterior partea dreapta - 80 ron

trimuri interioare(complete) - 145 ron

Cotiera neagra fixa - 65 ron

Motoras geam fata - 85 ron

Motoras trapa - 95 ron

Manere interioare dreapta - 50 ron/buc

Maner ext dreapta - 80 ron

Unitate PDC NFL - 85 ron

Galena PDC NFL - 45 ron

Stop central - 45 ron

Lampi stalpi spate - 55 ron

Calculator ABS/ASC

Airbag Sensor

Senzor ploaie - 145 ron

Panou Climatronic - 145 ron

Comanda 2 geamuri + oglinzi - 45 ron

Maneta semnalizare - 45 ron

Maneta stergatoare - 45 ron

Mecanism blocare capac rezervor - 55 ron

Modul gm3 LOW - 115 ron

Butoane 35 ron/buc

Airbag pasager NFL - 105 ron

Airbag laterale NFL - 95 ron

Oglinda interioara - 45 ron

Capac rezervor - 55 ron

Locas inchidere usa(cel de pe stalp) - 35 ron/buc



0766731893, Alex


All times are GMT +2. The time now is 19:36.

- Copyright 2026 4Tuning