![]() |
Imi vand Jantele( aproape noi)
5 Attachment(s)
Rial LeMans 7j , 4*100 , 15'' , aproape noi rulate ~2000 km cu tot cu inele de centrale si prezoane ..+ anvelope Matador MP41 Aquila 195/50/15(2 ca si noi 2 slicuri)...400 Euro.Sau 300 jantele separate.Au fost rulate ~2.000KM
Din luna aprilie pana in octombrie)Nu au fost lovite/ciobite/zgariate.Le vand pentru ca vreau sa imi iau altele mai mari. Mai jos am scris o oferta de pret primita de la o firma importatoare ( sa va faceti o idee cat ajunge 1 bucata 100eur) Nuanta:ArgintiuNumar de prezoane:4Distanta intre prezoane (mm):100Latimea jantei (inch):7,0Diametrul jantei (inch):15ET (offset) (mm):37Kit montare (MP):MP...anvelope recomandate 195/45R15 http://www.sigemo.ro/images/logo_rial_mic.gifpret (TVA inclus): 328.65 RON stoc: 4 bucati |
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
5 Attachment(s)
alte poze...
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Nobody....?:rolleyes2
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
nici azi ?:???: :???:
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Nimeni ? nimic?....pfff
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
300 Euro pentru niste jante aproape noi , nu mi se pare exagerat.Daca as fi cautat sa cumpar probabil gaseam cine stie ce panarame.Eventual schimb cu altele pe 16 + diferenta din partea mea.Jantele insa trebuie sa arate cel putin la fel cu ale mele (intretinute nezgariate, lovite ma refer).
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Vine vara si nu prea vreau sa le mai pun pe astea , as fii vrut ceva mai mare ...astept oferte:)
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Ce jante pe 16?am unele dar nu sunt 4x100 si au flanse
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Da , in principiu as vrea 16'' insa vreau doar cu prindere 4*100 nu prea sunt adeptul flanselor de adaptare.Up!!
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Nu prea am noroc la vanzari eu? sau nu sunt pe gusturile voastre?:P
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
e negociabil pretul?
iti dau 250 dak sunt in perfecta stare! |
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Inca de actualitate .........
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Dupa cum a fost facuta si oferta de sus , ramane pretul 250 eur
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
zece caractere pentru prima pagina ~!!
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
care este ultimul pret?
multumesc! |
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
250 euro.....
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Te-am intrebat care este ultimul pret.....Se pare ca nu vrei sa le vinzi!
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Ti'a raspuns prietenul meu Topser si anume 250 euro , iar daca te uitai si 2 posturi mai sus de unde ai scris prima oara ai fii observat deasemenea 250 EURO.
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Nu ma lua pe mine asha...de unde sa shtiu ca este prieten cu tine?shi pe mine ma intereseaza cu tot cu gume...ultimul pret!...in lei sa nu fie problema...deh fluctuatzia cursului!
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
1 Attachment(s)
10 mil cu 2 anvelope aproape noi si 2 slick .Toate 4 sunt aceleasi dimensiuni 195.50.15 Matador MP41
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Nu vrea nimeni ?....vine caldura si trebuie sa ne "impodobim" masinile...250 euro.
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Vreau jante mai mari!!! nu le vrea nimeni pe astea?
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
~~~~~ !!!!!! ~~~~ Valabil!
|
Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
Se poate inchide , au plecat la Bucuresti astazi.
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:34. |
- Copyright 2026 4Tuning