Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Imi vand Jantele( aproape noi) (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/31007-vand-jantele-aproape.html)

CT99WUW 14-01-07 20:11

Imi vand Jantele( aproape noi)
 
5 Attachment(s)
Rial LeMans 7j , 4*100 , 15'' , aproape noi rulate ~2000 km cu tot cu inele de centrale si prezoane ..+ anvelope Matador MP41 Aquila 195/50/15(2 ca si noi 2 slicuri)...400 Euro.Sau 300 jantele separate.Au fost rulate ~2.000KM
Din luna aprilie pana in octombrie)Nu au fost lovite/ciobite/zgariate.Le vand pentru ca vreau sa imi iau altele mai mari.
Mai jos am scris o oferta de pret primita de la o firma importatoare ( sa va faceti o idee cat ajunge 1 bucata 100eur)
Nuanta:ArgintiuNumar de prezoane:4Distanta intre prezoane (mm):100Latimea jantei (inch):7,0Diametrul jantei (inch):15ET (offset) (mm):37Kit montare (MP):MP...anvelope recomandate
195/45R15 http://www.sigemo.ro/images/logo_rial_mic.gifpret (TVA inclus):
328.65 RON

stoc: 4 bucati

CT99WUW 14-01-07 20:22

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
5 Attachment(s)
alte poze...

CT99WUW 15-01-07 18:15

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Nobody....?:rolleyes2

CT99WUW 16-01-07 18:58

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
nici azi ?:???: :???:

CT99WUW 19-01-07 07:08

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Nimeni ? nimic?....pfff

CT99WUW 21-01-07 19:30

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
300 Euro pentru niste jante aproape noi , nu mi se pare exagerat.Daca as fi cautat sa cumpar probabil gaseam cine stie ce panarame.Eventual schimb cu altele pe 16 + diferenta din partea mea.Jantele insa trebuie sa arate cel putin la fel cu ale mele (intretinute nezgariate, lovite ma refer).

CT99WUW 23-01-07 07:56

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Vine vara si nu prea vreau sa le mai pun pe astea , as fii vrut ceva mai mare ...astept oferte:)

alecsutu1 23-01-07 11:48

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Ce jante pe 16?am unele dar nu sunt 4x100 si au flanse

CT99WUW 24-01-07 07:05

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Da , in principiu as vrea 16'' insa vreau doar cu prindere 4*100 nu prea sunt adeptul flanselor de adaptare.Up!!

CT99WUW 25-01-07 19:40

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Nu prea am noroc la vanzari eu? sau nu sunt pe gusturile voastre?:P

NSL_Steffy 28-01-07 20:35

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
e negociabil pretul?
iti dau 250 dak sunt in perfecta stare!

CT99WUW 02-02-07 07:10

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Inca de actualitate .........

CT99WUW 02-02-07 19:08

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Dupa cum a fost facuta si oferta de sus , ramane pretul 250 eur

CT99WUW 05-02-07 14:05

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
zece caractere pentru prima pagina ~!!

dozeras 07-02-07 21:43

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
care este ultimul pret?
multumesc!

topser 08-02-07 10:55

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
250 euro.....

dozeras 10-02-07 20:30

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Te-am intrebat care este ultimul pret.....Se pare ca nu vrei sa le vinzi!

CT99WUW 11-02-07 09:11

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Ti'a raspuns prietenul meu Topser si anume 250 euro , iar daca te uitai si 2 posturi mai sus de unde ai scris prima oara ai fii observat deasemenea 250 EURO.

dozeras 11-02-07 13:39

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Nu ma lua pe mine asha...de unde sa shtiu ca este prieten cu tine?shi pe mine ma intereseaza cu tot cu gume...ultimul pret!...in lei sa nu fie problema...deh fluctuatzia cursului!

CT99WUW 11-02-07 20:29

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
1 Attachment(s)
10 mil cu 2 anvelope aproape noi si 2 slick .Toate 4 sunt aceleasi dimensiuni 195.50.15 Matador MP41

CT99WUW 16-02-07 11:33

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Nu vrea nimeni ?....vine caldura si trebuie sa ne "impodobim" masinile...250 euro.

CT99WUW 18-02-07 20:12

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Vreau jante mai mari!!! nu le vrea nimeni pe astea?

CT99WUW 22-02-07 07:59

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
~~~~~ !!!!!! ~~~~ Valabil!

CT99WUW 26-02-07 10:07

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Se poate inchide , au plecat la Bucuresti astazi.


All times are GMT +2. The time now is 17:34.

- Copyright 2026 4Tuning