![]() |
E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
11 Attachment(s)
Salutare asta e cel de al 2-lea urs al meu e de ceva timp la mine, masina e bucureseanca la origine mai bagabonata de fel au mai calarito si altii:lol:.
Ca detalii tehnice: -Pachet complet Mtechnic 1(fusta fata, fusta spate, eleron, pragurii, volan) -janate dezent r16 9j et 15 anvelope TOYO -articulatie noua schimbata in toamna ( 900 ron) -suspensie sport 60-40 TA-TECHNIX -proectoare noi (350 bucata) -servo directie -lsd 3,91 -bara intre amortizoare fata -scaune recaro -geamuri electrice - check control -radiator de 2.5 diesel+ electro ventilator -xenon faza scurta -crom line Bagabonata bucuresteanca a primit anu asta motor de 2,5 12voltii ea avea 2000 12 volti (de la dan ysr baiat de nota 10), jantele, distantiere de 20mm nemontate in poze, articulatie si suspensie nou era cam barcuta. Sa pus o fusta fata buna pe fata sau incadrat si proectoarele si cam atat ursu sta la garaj ca nu ii place la zapada . |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Salut, frumoasa masina...bafta cu ea.Ce model Dezent sunt jantele??. Sunt 12 valve , nu volti :P... salut
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Aha, scuze atunci cu voltii :P... oricum vin bine jantele, suspensia nu este reglabila nu?
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
ps La ursul alb ii pun fixa :lol: |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Bafta cu ambele :lol: cum o fi sa ai doua.:oops:
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Las' ca motoru ala e in mintile lui, ultima oara cand l-am vazut/auzit mergea ceas.
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Nu, n-am fost eu.De care seara vorbesti ?
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Dani, dar masina ta are un alt topic deschis...care e rostul sa mai deschizi inca unul la aceeasi masina:?:
Ma gandeam ca deschizi pentru ursul polar, acolo e de urmarit evolutia de la cum l-ai cumparat pana cum vrei sa-l faci:idea: Oricum, bafta cu amandoua:-) |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
SE VINDE 2000 E SAU SE DA LA SCHIMB CU MASINA MAI DE CRIZA
se incepe alt proect si sunt nevoie de banii |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Daca tot vinzi masina nu dai kitu ala de mtech1?
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Ahahahahahahaha.Bine , e foarte foarte rar si are copy protection.Pastreaza-l si eventual il vinzi peste 10 ani cu 5000 de euro.
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
:))))))))
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
poate are protectie anti-fraier si naaaa,nu merge copiat.
Pune l la vanzare cu 1000 de euro,nu te lua dupa fraierii astia.:lol: |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Stati asa ma , sa mi aduc popcornul si cu berea ! :lol:
PS : altul care isi prezinta masinile ca sa le vanda . Patetic ! |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Eu zic sa l lasati pe baiat in pace cu kitul lui,pana la noi lamuriri cand vine JimGod.
Sigur stie el vreo smecherie la kitu asta de iti scade consumu cu 3 litri. |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
Hai maaaaaaaaaa ce e asa de greu sa intelegi ca un m3 consuma 10% in oras ??? e acelasi lucru ca acel 2.8 benzina la drum lung cu 5,6 % !!! e chiar atat de greu sa crezi ?? de 700 de euro imi cumpar urs :D !!! si de 350 de euro pun kitul m tech din fibra "COPIAT" |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
OMFG. ROTFL. Priceless. :lol: +3 :peace::pistoles: |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
:lol::lol::lol: |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
Mai viseasa la ursul ala la 500 care sa porneasca si sa mai si meraga. Quote:
|
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
500 masina plus 350 motorul ...cum facem ? ca acel kit de m al tau este 700 de euro(pretul cerut de tine) !!! nu Visez la nici un urs.... imi cumpar si maine urs, nu vad rostul !! prefer sa am o masina tare sa merg zi d zi decat sa alerg un ursulet !!!(care momentan nu o am,insa in viitorul apropiat o voi avea ) |
Re: E30 325i m20b25 coupe 12/1985 Mtechnic 1
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:53. |
- Copyright 2026 4Tuning