![]() |
Machetele mele - Ferrari11
9 Attachment(s)
Salutare ,
Mi-am pregatit si eu machetutele mele , stranse in 10 ani . Vizionare placuta ! |
re: Machetele mele - Ferrari11
Astea sunt toate machetele strānse īn 10 ani ? :shock:
|
re: Machetele mele - Ferrari11
Quote:
|
re: Machetele mele - Ferrari11
Bine ai venit, poți pune o poză de grup dacă ai. :-)
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Bun venit, dar...
Quote:
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
7 Attachment(s)
[QU
OT E=DrifterGT;4888611]Bine ai venit, poți pune o poză de grup dacă ai. :-)[/QUOTE] Ford Expedition 98 Welly 1:32 Lexsus is 300 Kinsmart 1:36 |
Re: Machetele mele - Ferrari11
Aduni machete de la 1 an. Super !
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Pozele astea cu masini de merg in copac in iarna asta grea trebuia sa le pui maine!
Eu nu am inteles asta, cum le colectionai cand aveai un an??? |
Re: Machetele mele - Ferrari11
Quote:
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Quote:
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Quote:
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Ma baieti...inca il mai lasati pe copilu' asta sa mai posteze pe aici? Trimiteti-l la studiat regulamentul si sa revina apoi daca o fi cazul...
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Quote:
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Quote:
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Quote:
Ce e așa greu ? Tu nu făceai la fel ? |
Re: Machetele mele - Ferrari11
Quote:
Bafta la prezentat! |
Re: Machetele mele - Ferrari11
Quote:
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Propun sticky!
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Quote:
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
cam putine machete stranse in decurs de 10 ani, dar sincer mai bine nu spuneai de cat timp strangi; in alta ordine de idei bafta la prezentat.......si citeste de cateva ori regulamentu ca pana la urma sa-l si intelegi........
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Foloseste cu incredere butonul Post Reply!
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Quote:
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Mai am o multime de machete
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Unde???
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Pe alt raft.
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Bravo!
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Ce tot ai!
|
Re: Machetele mele - Ferrari11
Ce tot misto ai Alex!
Desi regret ce urmeaza sa fac (deh, am febra la muschii fetei de la ras) nu am de ales :( Topicul se inchide. Pe initiator il asteptam peste vreo zece ani (adica atunci cand va avea 20 de ani de colectionat la bord) sa ne incante cu machete (ca jucarii vedem peste tot) si cu posturi scrise cat de cat corect. |
| All times are GMT +2. The time now is 04:56. |
- Copyright 2026 4Tuning