Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - Ferrari11 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/304610-machetele-mele-ferrari11.html)

Ferrari11 19-02-12 15:58

Machetele mele - Ferrari11
 
9 Attachment(s)
Salutare ,

Mi-am pregatit si eu machetutele mele , stranse in 10 ani .

Vizionare placuta !

DrifterGT 19-02-12 16:02

re: Machetele mele - Ferrari11
 
Astea sunt toate machetele strānse īn 10 ani ? :shock:

Ferrari11 19-02-12 16:04

re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 4888603)
Astea sunt toate machetele strānse īn 10 ani ? :shock:

Mai am foarte multe ...sunt in jur de 1000 de buc...urmeaza sa le atasez ...multumesc !

DrifterGT 19-02-12 16:05

re: Machetele mele - Ferrari11
 
Bine ai venit, poți pune o poză de grup dacă ai. :-)

bmwh548 19-02-12 16:09

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Bun venit, dar...

Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888609)
Mai am foarte multe ...sunt in jur de 1000 de buc...urmeaza sa le atasez ...multumesc !

eu te rog sa nu o faci inainte sa citesti regulamentul sectiunii (daca ai nelamuriri le rezolvam pe privat). Daca vrei sa postezi toata colectia te rog sa faci cateva poze de grup si sa le postezi, iar de maine poti incepe sa prezinti 1-2 machete pe zi.

Ferrari11 19-02-12 16:29

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
7 Attachment(s)
[QU
OT E=DrifterGT;4888611]Bine ai venit, poți pune o poză de grup dacă ai. :-)[/QUOTE]

Ford Expedition 98 Welly 1:32

Lexsus is 300 Kinsmart 1:36

FED express 19-02-12 17:20

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Aduni machete de la 1 an. Super !

2010 19-02-12 17:42

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Pozele astea cu masini de merg in copac in iarna asta grea trebuia sa le pui maine!
Eu nu am inteles asta, cum le colectionai cand aveai un an???

Ferrari11 19-02-12 17:57

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4888789)
Pozele astea cu masini de merg in copac in iarna asta grea trebuia sa le pui maine!
Eu nu am inteles asta, cum le colectionai cand aveai un an???

De atunci le strang

2010 19-02-12 18:18

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888813)
De atunci le strang

Asta am inteles, dar cum??

Ferrari11 19-02-12 18:29

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4888850)
Asta am inteles, dar cum??

Sunt pasionat de masinii.

radu_bv 19-02-12 18:31

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Ma baieti...inca il mai lasati pe copilu' asta sa mai posteze pe aici? Trimiteti-l la studiat regulamentul si sa revina apoi daca o fi cazul...

steaua23 19-02-12 18:31

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888872)
Sunt pasionat de masinii.

Adica tu la 1 an mergeai, eventual plasai comenzi pe internet, cumparai din magazine, le stergeai de praf, le scoteai din cutie, le tineai in mana ? :rolleyes2

Ferrari11 19-02-12 18:31

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4888850)
Asta am inteles, dar cum??

Super tari masinile

DrifterGT 19-02-12 18:32

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4888877)
Adica tu la 1 an mergeai, eventual plasai comenzi pe internet, cumparai din magazine, le stergeai de praf, le scoteai din cutie, le tineai in mana ? :rolleyes2

Cānd mama era gravidă cu mine īn luna a 7-a, dădeam bid pe eBay la HW.

Ce e așa greu ? Tu nu făceai la fel ?

2010 19-02-12 18:34

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888872)
Sunt pasionat de masinii.

Am inteles, multumesc pentru raspuns!:lol:
Bafta la prezentat!

Ferrari11 19-02-12 18:42

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 4888881)
Cānd mama era gravidă cu mine īn luna a 7-a, dădeam bid pe eBay la HW.

Ce e așa greu ? Tu nu făceai la fel ?

O sa pun maine o poza de grup cu toate.

2010 19-02-12 18:46

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Propun sticky!

Ferrari11 19-02-12 18:48

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4888910)
Propun sticky!

Bine!

Ferrari11 20-02-12 12:11

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888918)
Bine!

Cum v-am zis am atasat inca 3 poze de grup cu cateva machete .

vasyxplod 20-02-12 12:37

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
cam putine machete stranse in decurs de 10 ani, dar sincer mai bine nu spuneai de cat timp strangi; in alta ordine de idei bafta la prezentat.......si citeste de cateva ori regulamentu ca pana la urma sa-l si intelegi........

2010 20-02-12 12:45

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Foloseste cu incredere butonul Post Reply!

Ferrari11 20-02-12 13:55

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by vasyxplod (Post 4889989)
cam putine machete stranse in decurs de 10 ani, dar sincer mai bine nu spuneai de cat timp strangi; in alta ordine de idei bafta la prezentat.......si citeste de cateva ori regulamentu ca pana la urma sa-l si intelegi........

Bine!

Ferrari11 20-02-12 15:16

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Mai am o multime de machete

2010 20-02-12 15:56

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Unde???

Ferrari11 20-02-12 16:28

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Pe alt raft.

2010 20-02-12 16:34

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Bravo!

DrifterGT 20-02-12 16:47

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888918)
Bine!

Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4890090)
Bine!

Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4890294)
Pe alt raft.

Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888872)
Sunt pasionat de masinii.

Quote:

Originally Posted by Ferrari11 (Post 4888879)
Super tari masinile

Se poate mai penibil de atāt ? :blink:

Ferrari11 20-02-12 17:11

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Ce tot ai!

bmwh548 20-02-12 17:24

Re: Machetele mele - Ferrari11
 
Ce tot misto ai Alex!

Desi regret ce urmeaza sa fac (deh, am febra la muschii fetei de la ras) nu am de ales :( Topicul se inchide. Pe initiator il asteptam peste vreo zece ani (adica atunci cand va avea 20 de ani de colectionat la bord) sa ne incante cu machete (ca jucarii vedem peste tot) si cu posturi scrise cat de cat corect.


All times are GMT +2. The time now is 04:56.

- Copyright 2026 4Tuning