![]() |
De toate pentru toti ...
Aici puteti discuta cam ce vreti voi ... de la upgrade-uri ... tuning ... provocari .....
|
Re: De toate pentru toti ...
Am observat ca nu multa lume a descoperit cum sa adere la Speedline Motorsport usergroup (membership) . E simplu . In partea de sus a paginii gasiti "User CP" - click - apoi in partea de jos a paginii "Group Memberships" . Acolo gasiti Speedline Motorsport in dreptul caruia bifati JOIN si cam asta e .
|
Re: De toate pentru toti ...
1 Attachment(s)
Se poate pune si foto aici? Eu pun una pana una alta...
|
Re: De toate pentru toti ...
Hehe ... frumos !
|
Re: De toate pentru toti ...
1 Attachment(s)
O poza sugestiva......de unde altundeva....din benzinarie :D
|
Re: De toate pentru toti ...
v-ati nimerit sa-mi bag picioarele :)
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Noul proprietar al COX-ului e mai rusinos se pare. Vad ca nu s-a prezentat pana acum. Oricum ... frumoasa poza. 2 bestii mici !
|
Re: De toate pentru toti ...
5-ul e frate cu COXu', sunt iesite din aceeasi mana, e tzipla masina si merge de rupe :D pt detalii o sa vb cu posesorul. Lucian, nu e vorba de rusinos :D ca daca eram nu-mi luam o masina cu care sa sar in ochi :P
Mai facem una alta pe la ea si dupa aia o aratam lumii nu ?...asa in fortza P.S. O sa iau idu' tau sa vb ceva pe mess e ok ? |
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Show me yours and I'll show you mine !
|
Re: De toate pentru toti ...
banuiesc ca te referi si tu la 5 :D Am sa vb cu proprietarul sa va dea detalii...oricum e pe vine in Speedline Brasov
|
Re: De toate pentru toti ...
daca tot se discuta de toate aici.....am si eu o intrebare: de unde se poate procura parasolar "speedline"?.........ma refer cine poate face si la ce pret....*****isul acela vectorizat imi da refuz si loc unde as putea face nu prea am ......am mai facut ceva de genu si mi se lua culoarea de pe folie.....
|
Re: De toate pentru toti ...
Fisierul cu vectorizarile il are si Freak iar cu partea de stickere poti vorbi cu Catalin. La un moment dat spunea ca are pe cineva. Cel care a pus colantele pe Megane .
|
Re: De toate pentru toti ...
pe cand uramatoarea intalnire baieti???:?: :idea: ;)
|
Re: De toate pentru toti ...
forumul de pe domeniul nostru deocamdata e in "reparatii" ...a trebuit sa il instalam iar de la 0 ...o sa mai dureze un pic si dam drumu` iar
|
Re: De toate pentru toti ...
Am vazut....Don't worry...mai e unu (asta ) :D
Yackone...intalnire pe mocirla asta ? |
Re: De toate pentru toti ...
da ce are mei pe mocirla?aaaa.....apropo.....pe forumul invizibil nu poate sa scrie oricine sau nu poate sa scrie nimeni?
|
Re: De toate pentru toti ...
pe ala se scriu secrete din copilarie, poze deochiate...d-astea :))
|
Re: De toate pentru toti ...
Poate scrie oricine il vede .. ;)
|
Re: De toate pentru toti ...
pai eu il vad dar nu pot sa postez.......*****iu ce am de scris,postez si nu apare dupa un refresh....
|
Re: De toate pentru toti ...
Ciudat. Mai are cineva problema asta ?
|
Re: De toate pentru toti ...
da.*****ie ca trebuie aprobarea unui moderator
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
de cand avem cel mai shmeker forum care il poate avea un club auto (:D :D :D) nu prea mai calca lumea pe aici :D
+ ca mai e si privat ! |
Re: De toate pentru toti ...
mai calca dar rar.......lafel si pe cel mai shmecher forum....:lol:
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
bine zis baieti mai sus !!!!!!!! pe cand urmatoarea intrunire speedline????????
|
Re: De toate pentru toti ...
Cand ne va permite vremea .
|
Re: De toate pentru toti ...
20 Attachment(s)
Oamenii de la Marea Neagra...
|
Re: De toate pentru toti ...
15 Attachment(s)
Si din nou tot noi...
|
Re: De toate pentru toti ...
Oamenii VESELI de la Marea Neagra. O fi bine asa ? Unii muncesc si altii se distreaza ?
|
Re: De toate pentru toti ...
miutza ...observi cat de bine imi sta intr`un r5gtt ? :D
ps : Luci ...imbinam utilul cu placutul la dragos la munca :D |
Re: De toate pentru toti ...
10 Attachment(s)
O sa zica lumea ca suntem de la circul de stat......mie mi-a fost rusine sa pun poze
Dar o sa pun....ce mrtii masii..... |
Re: De toate pentru toti ...
1 Attachment(s)
hai tati ..cum ai putu sa sari peste ea ? !
|
Re: De toate pentru toti ...
Off...soryy man...nu am observat......cam asta am facut noi du[a o zi de munca grea......niste poze demne de circ....
|
Re: De toate pentru toti ...
cele mai handicapate lepre de pe planeta suntetzi ma:_))))) .. mie i-mi place masina lu MIOPIA RACING :)) '' fly si dne'' :)) ale dreaq panarame ce suntetzi .. si miutza cu carcasa de la un TDI pe motor ..:)))
|
Re: De toate pentru toti ...
Nu uita domle ca apari si tu in poze...deci esti o lepra si tu.......
Auzi tu la el....... |
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:54. |
- Copyright 2026 4Tuning