Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

Lucian 03-01-07 17:12

De toate pentru toti ...
 
Aici puteti discuta cam ce vreti voi ... de la upgrade-uri ... tuning ... provocari .....

Lucian 05-01-07 08:34

Re: De toate pentru toti ...
 
Am observat ca nu multa lume a descoperit cum sa adere la Speedline Motorsport usergroup (membership) . E simplu . In partea de sus a paginii gasiti "User CP" - click - apoi in partea de jos a paginii "Group Memberships" . Acolo gasiti Speedline Motorsport in dreptul caruia bifati JOIN si cam asta e .

M Y U 05-01-07 20:11

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
Se poate pune si foto aici? Eu pun una pana una alta...

Lucian 05-01-07 21:06

Re: De toate pentru toti ...
 
Hehe ... frumos !

IL Capo 06-01-07 10:12

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
O poza sugestiva......de unde altundeva....din benzinarie :D

Bigu 06-01-07 10:14

Re: De toate pentru toti ...
 
v-ati nimerit sa-mi bag picioarele :)

M Y U 06-01-07 10:31

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by IL Capo (Post 687137)
O poza sugestiva......de unde altundeva....din benzinarie :D

Frumoasa foto...pune si tu 5u la www.spedline-motorsport.ro... sa il vedem...sau posesoru ei...

Lucian 06-01-07 10:50

Re: De toate pentru toti ...
 
Noul proprietar al COX-ului e mai rusinos se pare. Vad ca nu s-a prezentat pana acum. Oricum ... frumoasa poza. 2 bestii mici !

IL Capo 06-01-07 13:40

Re: De toate pentru toti ...
 
5-ul e frate cu COXu', sunt iesite din aceeasi mana, e tzipla masina si merge de rupe :D pt detalii o sa vb cu posesorul. Lucian, nu e vorba de rusinos :D ca daca eram nu-mi luam o masina cu care sa sar in ochi :P
Mai facem una alta pe la ea si dupa aia o aratam lumii nu ?...asa in fortza
P.S. O sa iau idu' tau sa vb ceva pe mess e ok ?

DnI 06-01-07 14:21

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by IL Capo (Post 687137)
O poza sugestiva......de unde altundeva....din benzinarie :D

prezint`o si pe forumul nostru te rog. si poza ceva la motor, ca ne mai uitam si noi unu la altu ce are ce nu are stii cum e ;)

Lucian 06-01-07 14:22

Re: De toate pentru toti ...
 
Show me yours and I'll show you mine !

IL Capo 06-01-07 14:24

Re: De toate pentru toti ...
 
banuiesc ca te referi si tu la 5 :D Am sa vb cu proprietarul sa va dea detalii...oricum e pe vine in Speedline Brasov

blondu_glf 2 07-01-07 04:21

Re: De toate pentru toti ...
 
daca tot se discuta de toate aici.....am si eu o intrebare: de unde se poate procura parasolar "speedline"?.........ma refer cine poate face si la ce pret....*****isul acela vectorizat imi da refuz si loc unde as putea face nu prea am ......am mai facut ceva de genu si mi se lua culoarea de pe folie.....

Lucian 07-01-07 12:07

Re: De toate pentru toti ...
 
Fisierul cu vectorizarile il are si Freak iar cu partea de stickere poti vorbi cu Catalin. La un moment dat spunea ca are pe cineva. Cel care a pus colantele pe Megane .

Yackone 08-01-07 01:29

Re: De toate pentru toti ...
 
pe cand uramatoarea intalnire baieti???:?: :idea: ;)

LKS 08-01-07 11:27

Re: De toate pentru toti ...
 
forumul de pe domeniul nostru deocamdata e in "reparatii" ...a trebuit sa il instalam iar de la 0 ...o sa mai dureze un pic si dam drumu` iar

IL Capo 08-01-07 17:04

Re: De toate pentru toti ...
 
Am vazut....Don't worry...mai e unu (asta ) :D
Yackone...intalnire pe mocirla asta ?

blondu_glf 2 09-01-07 00:10

Re: De toate pentru toti ...
 
da ce are mei pe mocirla?aaaa.....apropo.....pe forumul invizibil nu poate sa scrie oricine sau nu poate sa scrie nimeni?

IL Capo 09-01-07 00:29

Re: De toate pentru toti ...
 
pe ala se scriu secrete din copilarie, poze deochiate...d-astea :))

Lucian 09-01-07 00:38

Re: De toate pentru toti ...
 
Poate scrie oricine il vede .. ;)

blondu_glf 2 09-01-07 04:37

Re: De toate pentru toti ...
 
pai eu il vad dar nu pot sa postez.......*****iu ce am de scris,postez si nu apare dupa un refresh....

Lucian 09-01-07 08:28

Re: De toate pentru toti ...
 
Ciudat. Mai are cineva problema asta ?

LKS 09-01-07 14:13

Re: De toate pentru toti ...
 
da.*****ie ca trebuie aprobarea unui moderator

M Y U 09-01-07 19:55

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 690739)
da.*****ie ca trebuie aprobarea unui moderator

Exact asa zice si la mine.

Catalyn 14-01-07 09:56

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 690371)
Ciudat. Mai are cineva problema asta ?

si eu am intimpinat problema asta...o fii comisia de cenzura:lol:

LKS 22-01-07 00:54

Re: De toate pentru toti ...
 
de cand avem cel mai shmeker forum care il poate avea un club auto (:D :D :D) nu prea mai calca lumea pe aici :D

+ ca mai e si privat !

blondu_glf 2 22-01-07 01:04

Re: De toate pentru toti ...
 
mai calca dar rar.......lafel si pe cel mai shmecher forum....:lol:

LKS 22-01-07 01:21

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by blondu_glf 2 (Post 709136)
mai calca dar rar....

rar..da bine !

ct-98-dne 24-01-07 06:25

Re: De toate pentru toti ...
 
bine zis baieti mai sus !!!!!!!! pe cand urmatoarea intrunire speedline????????

Lucian 24-01-07 10:13

Re: De toate pentru toti ...
 
Cand ne va permite vremea .

M Y U 08-02-07 19:11

Re: De toate pentru toti ...
 
20 Attachment(s)
Oamenii de la Marea Neagra...

M Y U 08-02-07 19:17

Re: De toate pentru toti ...
 
15 Attachment(s)
Si din nou tot noi...

Lucian 08-02-07 19:22

Re: De toate pentru toti ...
 
Oamenii VESELI de la Marea Neagra. O fi bine asa ? Unii muncesc si altii se distreaza ?

LKS 08-02-07 19:23

Re: De toate pentru toti ...
 
miutza ...observi cat de bine imi sta intr`un r5gtt ? :D

ps : Luci ...imbinam utilul cu placutul la dragos la munca :D

mikafly 08-02-07 19:24

Re: De toate pentru toti ...
 
10 Attachment(s)
O sa zica lumea ca suntem de la circul de stat......mie mi-a fost rusine sa pun poze
Dar o sa pun....ce mrtii masii.....

LKS 08-02-07 19:25

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
hai tati ..cum ai putu sa sari peste ea ? !

mikafly 08-02-07 19:28

Re: De toate pentru toti ...
 
Off...soryy man...nu am observat......cam asta am facut noi du[a o zi de munca grea......niste poze demne de circ....

ady_gti 08-02-07 19:41

Re: De toate pentru toti ...
 
cele mai handicapate lepre de pe planeta suntetzi ma:_))))) .. mie i-mi place masina lu MIOPIA RACING :)) '' fly si dne'' :)) ale dreaq panarame ce suntetzi .. si miutza cu carcasa de la un TDI pe motor ..:)))

mikafly 08-02-07 19:46

Re: De toate pentru toti ...
 
Nu uita domle ca apari si tu in poze...deci esti o lepra si tu.......
Auzi tu la el.......

ct-98-dne 08-02-07 20:46

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by ady_gti (Post 738955)
cele mai handicapate lepre de pe planeta suntetzi ma:_))))) .. mie i-mi place masina lu MIOPIA RACING :)) '' fly si dne'' :)) ale dreaq panarame ce suntetzi .. si miutza cu carcasa de la un TDI pe motor ..:)))

si asta nu este nimik fiule ink nu a aparut myu cu ingineru pe mobra sa vezi atunci caderea constantinopolului


All times are GMT +2. The time now is 07:54.

- Copyright 2026 4Tuning