![]() |
STICKER BOMB
Am deschis threadul la sectiunea divertisment pentru ca sunt aproape sigur ca multe comentarii o sa starneasca rasul :-)
Ideea este urmatoarea: Ce parere aveti despre sticker bombing? Doresc sa stiu si eu ce v-a facut pe toti sa adoptati un stil pe care mult adulatii de pe stanceworks il folosesc atunci cand lovesc masinile, le zgarie etc si vor sa amane putin vopsitul? |
Re: STICKER BOMB
pai cum!?? eu sa nu fiu la moda?
|
Re: STICKER BOMB
Am vazut stikerbomb de la Matiz la dacie la trabant si tot asa ... Ai dreptate avem o mentalitate de turma ... ! acum sa nu mai folosesc stikerele ca vad stikerbomb in tot bucurestiul !?
|
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
Linia e foarte subtire intre ceva care arata bine si un pom de craciun!!
Riddle : ce te-a apucat ?:D vrei sa-ti faci aripa la balena da nu esti sigur :rolleyes2 ? |
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
1 Attachment(s)
Bombele astea cu abţibilduri sunt la fel ca lipitul altor zeci de abţibilduri pe geam, toate înghesuite într-un colţ care, de obicei, nu prea au legătura cu maşina sau cu fenomenul auto în general.
Exemplu: arc tg de 30, sudez balcoane, beau apă plată, iubesc poliţaii pe la spate, sor-mea e brunetă, am bandă de 5 mega la net etc. Da, ştiu, urâtorii o sa urască (?) https://img11.imageshack.us/img11/7607/pgv4h9ob.gif |
Re: STICKER BOMB
1 Attachment(s)
DE CE??/ E criza :lol: si nu exista bani de o vopsire ca la carte :((...ex: fostul bike al unui prieten!
|
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
1 Attachment(s)
mie mi se pare ca arata foarte bine..
:arrow: |
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
Am zis si mi-a si iesit.
|
Re: STICKER BOMB
Deci tu ti-ai luat masina ca si altii au, nu ca ar fi o necesitate nu ? 8) Smecherie..
|
Re: STICKER BOMB
Quote:
ca e bine ca e raw gusturile nu se discuta ... decat in cazurile extreme! |
Re: STICKER BOMB
1 Attachment(s)
un sticker-bomb dinasta as vrea si eu :)))))))))
|
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
2 Attachment(s)
eu zic ca daca nu se exagereaza cu suprafata pe care lipesti stikerele , arata chiar ok
|
Re: STICKER BOMB
de unde pot face si eu rost de stickere? :-)
vreau sa-mi "stickbomb-uiesc" bicicleta.. |
Re: STICKER BOMB
Si eu vreau sa-mi pun pe carcasa de la calculator :rolleyes2
|
Re: STICKER BOMB
E un trend interesant acesta cu stickerbomb, ideea ar fi ca scoate in evidenta anumite elemente / parti componente sau mascheaza unele defecte, in cazul altora este folosit doar pentru impactul vizual (da o nota de funky masinii), in orice caz cred ca este potrivit doar in corelatie cu o masina oldschool, retro, usor rat look sau stanced, pe o masina complet stock arata putin "nelalocul lui". Parere personala !
|
Re: STICKER BOMB
Quote:
CUMPAR STICKERE, de preferat sa aiba o mica legatura cu viata urbana (firme de skate/bmx, monster, DC , element etc..) :oops: |
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
Si cum anume le-ar face?
|
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
Ba nu e cam prea logic. Exista FIRME SPECIALIZATE, nu cineva.
|
Re: STICKER BOMB
Quote:
Sunt multi care imprima stikere si iesi mai bine cu ,,,[Colant] ... |
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
darius, din cate stiu iti trebuie imprimanta laser pentru autocolant.. dar nu bag mana in foc..
|
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
Quote:
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
mi-am cumparat astazi cartea sticker bomb 2 287 stickere. (100 ron)
o fac 50/50 cu un prieten si ne facem bicicletele asa. revin maine cu poze , eventual un filmulet. 8) |
Re: STICKER BOMB
De ce mi-am stickarit tot brodul? (elementele de plastic ma refer)
Pentru ca de fiecare data cand intru in masina , ma face sa zambesc, e o placere pentru mine sa vad culorile si figurinele acelea pe bord (sau in alt loc daca ar fi fost). Nu le-am pus ca si-a pus x sau y, le-am pus pentru mine si tot ce fac la masina fac pt. placerea mea. E adevarat ca ne inspiram din ce in ce mai mult din afara, am avut si abtipilde puse pe luneta , insa am observat ca se raspandise in toata tara si pe masini care nu aveau nici o legatura cu ele (aici mentalitate de turma , cand iti pui ceva pe masina ca are si vecinul , chiar daca nu are nici o treaba cu masina). Nu sustin , nu incurajez STICKER BOMB , nici nu`l urasc. Cine vrea sa-si puna , o face pentru el ...nu pt. cineva de pe forum sau altcineva. Acum tine de gusturi si de modificarile care sunt/vor urma , cat si de stilul abordat. asta`i parerea mea despre STICKER BOMB |
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
3 Attachment(s)
dupa aprox. 1h de munca, 140 de stickere :arrow: :twisted:
|
Re: STICKER BOMB
Quote:
|
Re: STICKER BOMB
2 Attachment(s)
mini-update :oops:
am curatat-o , si am mai pus un sticker peste ala mare si galben din spate ca nu-mi placea :( |
Re: STICKER BOMB
Quote:
Si asa mi-am consumat eu cele 140 de stickere : https://www.youtube.com/watch?v=EoCME...U8IrXZQTng8zwA :d |
Re: STICKER BOMB
Foarte tare,pe bune.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:42. |
- Copyright 2026 4Tuning