Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   SARBATORI FERICITE! (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/295528-sarbatori-fericite.html)

2010 23-12-11 16:52

SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatorile de iarna sa va aduca multe bucurii, surprize si indeplinirea tuturor dorintelor!

maximix 24-12-11 10:03

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite si tie Costi, si tuturor colectionarilor!!

FED express 24-12-11 10:35

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite prieteni ! Sper sa vi se indeplineasca toate dorintele.Sa fiti fericiti alaturi de cei dragi voua !

DrifterGT 24-12-11 17:29

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Crăciun Fericit! Și La Mulți Ani!

Shelby cobra 24-12-11 18:23

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Un Craciun fericit tuturor, sa vina Mosu' incarcat cu bunatati, iar anul nou sa va aduca multa sanatate si numai bucurii..........and, of course, muuuuulte machete !SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI!!!:-)

mini cooper 24-12-11 18:47

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Crăciun Fericit! Și La Mulți [B]Ani!

CIPONE 25-12-11 02:14

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Ete c a mai trecut un an pe langa mine, multe achizitii bune au fost, si mai multe vor sa vina, a fost bine!La multi ani dragilor prieteni colectionari, imi urez si va urez un an nou cu achizitii.;)

lusian 25-12-11 13:08

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Craciun Fericit, si machete cat mai frumoase si lipsite de praf:!:

aokimare 26-12-11 20:17

Re: SARBATORI FERICITE!
 
HAPPY HAPPY HAPPY

SA AVETI PARTE DE TOT CE E MAI BUN PE LUME.....!!!

2010 31-12-11 08:59

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sa aveti parte de tot ce aveti si mai vreti,
De tot ce nu aveti si va doriti,
De tot ce va lipseste si nu stiti.
Un an nou fericit !
Multi ani cu sanatate !

FED express 31-12-11 11:30

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La Multi Multi ani cu sanatate si putere de munca prieteni colectionari !
Sa curga banii si sa creasca colectiile !
Sper sa ne auzim cu bine si sanatosi in noul an.
Ma bucur ca sunt alaturi de aceasta comunitate frumoasa !
La Multi ani dragi prieteni !

alynex 31-12-11 13:27

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani colectionarilor!!!
Sa avem parte de toate masinutele,si mari si mici:lol:,de bune, ca de rele ne-am saturat, si multe "succesuri" in anul nou:lol:!
Sarbatori fericite alaturi de familie!!

strada 31-12-11 14:10

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Cam asa suna urarea dintre ani in toate limbile:

Antum Salimoun;Chestita Nova Godina;FELIÇ ANY NOU;Xin Nian Kuai Le;Sretna Nova Godina;Scastny Novy Rok;Godt Nytår;Gelukkig Nieuwjaar;Kiortame pivdluaritlo;Head uut aastat;Melkam Addis Amet Yihuneliwo;Onnellista Uutta Vuotta;Bonne Annee;Prosit Neujahr;Kenourios Chronos;Hauoli Makahiki Hou;L’Shannah Tovah;Naye Varsha Ki Shubhkamanyen;Sun Leen Fai Lok;Boldog Ooy Ayvet;Selamat Tahun Baru;Saleh now mobarak;Sanah Jadidah;Bliain nua fe mhaise dhuit;Felice anno nuovo;Akimashite Omedetto Gozaimasu;Hosa Varushadha Shubhashayagalu;Saehae Bock Mani ba deu sei yo;UN AN NOU FERICIT Newroz Pirozbe;Laimingu Naujuju Metu;Sabai dee pee mai;Srekjna Nova Godina;Godt Nyttår;Nupela yia i go long yu;Saleh now ra tabrik migouyam;Manigong Bagong Taon;Szczesliwego Nowego Roku;Feliz Ano Novo;Nave saal di mubarak;S Novim Godom;Nayou Saal Mubbarak Hoje;Subha auth awrudhak vewa;Feliz Ano Nuevo;Heri Za Mwaka Mpya;Inniya Puthaandu Nalvazhthukkal;Sawadee Pee Mai;Yeni Yiliniz Kutlu Olsun;Shchastlyvoho Novoho Roku;Naya Saal Mubbarak Ho.


Toate cele bune tuturor. :D

Shelby cobra 31-12-11 16:06

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani,dragii mei!Sa va aduca noul an numai impliniri pe toate planurile!!!

2010 24-12-12 19:35

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Craciun fericit la toata lumea!!!:drunk:

Zignum 24-12-12 19:57

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Craciun fericit!!! ^^

DanyFCS 24-12-12 22:11

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Craciun Fericit :!:

CIPONE 24-12-12 22:44

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4793893)
Ete c a mai trecut un an pe langa mine, multe achizitii bune au fost, si mai multe vor sa vina, a fost bine!La multi ani dragilor prieteni colectionari, imi urez si va urez un an nou cu achizitii.;)

Si inca unul a mai trecut intre timp, si au fost achizitii bune intradevar...si inca o data va urez si imi urez un an nou plin cu achizitii, la multi ani!;)

aokimare 25-12-12 10:46

Re: SARBATORI FERICITE!
 
OYEEEEEEEEEEEE....

ce cool ca a ramas acelasi topic....am vazut scrierile noastre mai vechi - si se pare ca devenim mai intelepti idata cu trecerea timpului...


Aokimare va doreste tuturor numai bucurii si fericire....

ma inclin si sper sa vina un an si mai barosan

bmwh548 25-12-12 11:54

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite tuturor!:-)

Shelby cobra 26-12-12 13:37

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite tuturor,sa va aduca anul nou tot ce va doriti!

neamtu07 27-12-12 23:29

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite!Multa sanatate,bucurie si multe inpliniri deasemenea.

Gica 31-12-12 18:22

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani si un an nou cat mai bun

DrifterGT 31-12-12 18:49

Re: SARBATORI FERICITE!
 
1 Attachment(s)
Attachment 2648111

La mulți ani cu veselie, sănătate pe vecie, casă plină de bucate, dragoste pe saturate, bani la greu, noroc cu carul, ce doriți și sus paharul! :caffine:


Florin Alex 31-12-12 18:53

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite atat voua cat si celor dragi ! La Multi Ani ! si sa ne auzim cu bine in noul an ce vine !

2010 31-12-12 19:16

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani cu sanatate, Domnul sa va dea de toate, poate un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc!

bmwh548 31-12-12 19:26

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Ti-ai gresit meseria, trebuia sa te faci poet :-P

La multi ani tuturor, distractie placuta! Un an nou cat mai bun pe toate planurile!

maximix 31-12-12 20:10

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani !!!

radu_rs 01-01-13 13:26

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani colegi de hobby! Anul 2013 sa va aduca machetele dorite de voi! :-P

2010 04-05-13 17:18

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Pastele ne daruieste veselie, Pastele ne ofera fericire. Pastele ne aduce nemarginita binecuvantare a Domnului, Pastele ne copleseste cu o proaspata iubire ... Un Paste fericit si cele mai sincere urari de bine !

paulg 04-05-13 18:27

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite la toti colectionarii de machete si la cat mai multe si frumoase machete achizitionate!

Reme 04-05-13 21:51

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Un Paste Fericit alaturi de cei dragi, plin de caldura, bucurii si fericire!

AdyShoR123 05-05-13 09:46

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Paște fericit și un an cât mai bogat!

2010 24-12-13 13:33

Re: SARBATORI FERICITE!
 
„Sărbători fericite alături de cei dragi. Să aveţi parte de multă căldură în suflet şi în casă, bucurie în inimă şi multă sănătate şi putere de muncă. La mulţi ani!”

Reme 24-12-13 17:39

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani cu Sanatate! Craciun fericit alaturi de cei dragi si de cele drage in miniatura! Mos Cracila sper sa va aduca noutati foarte interesante!

maximix 24-12-13 19:24

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Craciun fericit tuturor !!! Sa aveti in suflete caldura familiei si bucuria sarbatorilor..

paulg 31-12-13 11:06

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani 2014!:caffine:

18MAI 31-12-13 14:23

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani domnilor !
Anul 2014 sa va aduca SANATATE si MACHETE MULTE !

2010 31-12-13 18:04

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani, sanatate si tot ce va doriti mai bun!!!

Zignum 31-12-13 19:36

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani! Multa sanatate, bafta si cele mai frumoase machete sa va ajunga in vitrine. :drunk:


All times are GMT +2. The time now is 23:06.

- Copyright 2026 4Tuning