![]() |
SARBATORI FERICITE!
Sarbatorile de iarna sa va aduca multe bucurii, surprize si indeplinirea tuturor dorintelor!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Sarbatori fericite si tie Costi, si tuturor colectionarilor!!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Sarbatori fericite prieteni ! Sper sa vi se indeplineasca toate dorintele.Sa fiti fericiti alaturi de cei dragi voua !
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Crăciun Fericit! Și La Mulți Ani!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Un Craciun fericit tuturor, sa vina Mosu' incarcat cu bunatati, iar anul nou sa va aduca multa sanatate si numai bucurii..........and, of course, muuuuulte machete !SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI!!!:-)
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Crăciun Fericit! Și La Mulți [B]Ani!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Ete c a mai trecut un an pe langa mine, multe achizitii bune au fost, si mai multe vor sa vina, a fost bine!La multi ani dragilor prieteni colectionari, imi urez si va urez un an nou cu achizitii.;)
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Craciun Fericit, si machete cat mai frumoase si lipsite de praf:!:
|
Re: SARBATORI FERICITE!
HAPPY HAPPY HAPPY
SA AVETI PARTE DE TOT CE E MAI BUN PE LUME.....!!! |
Re: SARBATORI FERICITE!
Sa aveti parte de tot ce aveti si mai vreti,
De tot ce nu aveti si va doriti, De tot ce va lipseste si nu stiti. Un an nou fericit ! Multi ani cu sanatate ! |
Re: SARBATORI FERICITE!
La Multi Multi ani cu sanatate si putere de munca prieteni colectionari !
Sa curga banii si sa creasca colectiile ! Sper sa ne auzim cu bine si sanatosi in noul an. Ma bucur ca sunt alaturi de aceasta comunitate frumoasa ! La Multi ani dragi prieteni ! |
Re: SARBATORI FERICITE!
La multi ani colectionarilor!!!
Sa avem parte de toate masinutele,si mari si mici:lol:,de bune, ca de rele ne-am saturat, si multe "succesuri" in anul nou:lol:! Sarbatori fericite alaturi de familie!! |
Re: SARBATORI FERICITE!
Cam asa suna urarea dintre ani in toate limbile:
Antum Salimoun;Chestita Nova Godina;FELIÇ ANY NOU;Xin Nian Kuai Le;Sretna Nova Godina;Scastny Novy Rok;Godt Nytår;Gelukkig Nieuwjaar;Kiortame pivdluaritlo;Head uut aastat;Melkam Addis Amet Yihuneliwo;Onnellista Uutta Vuotta;Bonne Annee;Prosit Neujahr;Kenourios Chronos;Hauoli Makahiki Hou;L’Shannah Tovah;Naye Varsha Ki Shubhkamanyen;Sun Leen Fai Lok;Boldog Ooy Ayvet;Selamat Tahun Baru;Saleh now mobarak;Sanah Jadidah;Bliain nua fe mhaise dhuit;Felice anno nuovo;Akimashite Omedetto Gozaimasu;Hosa Varushadha Shubhashayagalu;Saehae Bock Mani ba deu sei yo;UN AN NOU FERICIT Newroz Pirozbe;Laimingu Naujuju Metu;Sabai dee pee mai;Srekjna Nova Godina;Godt Nyttår;Nupela yia i go long yu;Saleh now ra tabrik migouyam;Manigong Bagong Taon;Szczesliwego Nowego Roku;Feliz Ano Novo;Nave saal di mubarak;S Novim Godom;Nayou Saal Mubbarak Hoje;Subha auth awrudhak vewa;Feliz Ano Nuevo;Heri Za Mwaka Mpya;Inniya Puthaandu Nalvazhthukkal;Sawadee Pee Mai;Yeni Yiliniz Kutlu Olsun;Shchastlyvoho Novoho Roku;Naya Saal Mubbarak Ho. Toate cele bune tuturor. :D |
Re: SARBATORI FERICITE!
La multi ani,dragii mei!Sa va aduca noul an numai impliniri pe toate planurile!!!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Craciun fericit la toata lumea!!!:drunk:
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Craciun fericit!!! ^^
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Craciun Fericit :!:
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Quote:
|
Re: SARBATORI FERICITE!
OYEEEEEEEEEEEE....
ce cool ca a ramas acelasi topic....am vazut scrierile noastre mai vechi - si se pare ca devenim mai intelepti idata cu trecerea timpului... Aokimare va doreste tuturor numai bucurii si fericire.... ma inclin si sper sa vina un an si mai barosan |
Re: SARBATORI FERICITE!
Sarbatori fericite tuturor!:-)
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Sarbatori fericite tuturor,sa va aduca anul nou tot ce va doriti!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Sarbatori fericite!Multa sanatate,bucurie si multe inpliniri deasemenea.
|
Re: SARBATORI FERICITE!
La multi ani si un an nou cat mai bun
|
Re: SARBATORI FERICITE!
1 Attachment(s)
Attachment 2648111 La mulți ani cu veselie, sănătate pe vecie, casă plină de bucate, dragoste pe saturate, bani la greu, noroc cu carul, ce doriți și sus paharul! :caffine: |
Re: SARBATORI FERICITE!
Sarbatori fericite atat voua cat si celor dragi ! La Multi Ani ! si sa ne auzim cu bine in noul an ce vine !
|
Re: SARBATORI FERICITE!
La multi ani cu sanatate, Domnul sa va dea de toate, poate un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Ti-ai gresit meseria, trebuia sa te faci poet :-P
La multi ani tuturor, distractie placuta! Un an nou cat mai bun pe toate planurile! |
Re: SARBATORI FERICITE!
La multi ani !!!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
La multi ani colegi de hobby! Anul 2013 sa va aduca machetele dorite de voi! :-P
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Pastele ne daruieste veselie, Pastele ne ofera fericire. Pastele ne aduce nemarginita binecuvantare a Domnului, Pastele ne copleseste cu o proaspata iubire ... Un Paste fericit si cele mai sincere urari de bine !
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Sarbatori fericite la toti colectionarii de machete si la cat mai multe si frumoase machete achizitionate!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Un Paste Fericit alaturi de cei dragi, plin de caldura, bucurii si fericire!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Paște fericit și un an cât mai bogat!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
„Sărbători fericite alături de cei dragi. Să aveţi parte de multă căldură în suflet şi în casă, bucurie în inimă şi multă sănătate şi putere de muncă. La mulţi ani!”
|
Re: SARBATORI FERICITE!
La multi ani cu Sanatate! Craciun fericit alaturi de cei dragi si de cele drage in miniatura! Mos Cracila sper sa va aduca noutati foarte interesante!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
Craciun fericit tuturor !!! Sa aveti in suflete caldura familiei si bucuria sarbatorilor..
|
Re: SARBATORI FERICITE!
La multi ani 2014!:caffine:
|
Re: SARBATORI FERICITE!
La multi ani domnilor !
Anul 2014 sa va aduca SANATATE si MACHETE MULTE ! |
Re: SARBATORI FERICITE!
La multi ani, sanatate si tot ce va doriti mai bun!!!
|
Re: SARBATORI FERICITE!
La multi ani! Multa sanatate, bafta si cele mai frumoase machete sa va ajunga in vitrine. :drunk:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:06. |
- Copyright 2026 4Tuning