Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   DEZMEMBREZ E36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/292711-dezmembrez-e36.html)

scubydoo2006 05-12-11 19:36

DEZMEMBREZ E36
 
4 Attachment(s)
Attachment 2252134

Attachment 2252136

Attachment 2252138

Attachment 2252140

DEZMEMBREZ BMW 316 ,MOTOR PE CUREA
TEL 0725091711 SAU 0740119679

Alex4u 05-12-11 19:51

Re: DEZMEMBREZ E36
 
pret cotiera

scubydoo2006 05-12-11 20:15

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Quote:

Originally Posted by Alex4u (Post 4760910)
pret cotiera

ai pm

B 58 MAL 05-12-11 21:03

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Quote:

Originally Posted by scubydoo2006 (Post 4760954)
ai pm

pret proiectoare si starea lor ?

scubydoo2006 06-12-11 08:54

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Quote:

Originally Posted by B 58 MAL (Post 4761049)
pret proiectoare si starea lor ?

ai pm

virusz 09-12-11 16:20

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Imi faci te rog un pret la bara fata completa inclusiv proiectoare.

habiby 09-12-11 21:21

Re: DEZMEMBREZ E36
 
cotiera ma e? un pret te rog

scubydoo2006 09-12-11 21:49

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Quote:

Originally Posted by habiby (Post 4769301)
cotiera ma e? un pret te rog

sal este 250ron sau mai am una din material la 200ron

habiby 10-12-11 13:24

Re: DEZMEMBREZ E36
 
o poza cu cea de material daca nu te deranjeaza :) mersi stima

scubydoo2006 10-12-11 21:25

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Quote:

Originally Posted by habiby (Post 4770250)
o poza cu cea de material daca nu te deranjeaza :) mersi stima

revin si cu poza

DEVIL's Style 14-12-11 07:20

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Geamurile fata [ macaralele si mocheta le mai ai? daca la la ce pret?

Caseta de directie in ce stare e?

scubydoo2006 14-12-11 10:01

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Quote:

Originally Posted by DEVIL's Style (Post 4776906)
Geamurile fata [ macaralele si mocheta le mai ai? daca la la ce pret?

Caseta de directie in ce stare e?

geamurile fata tocmai sau dat
mochete am destule la 100ron
caseta directie ok la 200ron

DEVIL's Style 14-12-11 10:59

Re: DEZMEMBREZ E36
 
negru , albastru inchis , niste poze ai? sunt interesat si de o grila de facelift daca ai asa ceva.

habiby 14-12-11 15:18

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Quote:

Originally Posted by habiby (Post 4770250)
o poza cu cea de material daca nu te deranjeaza :) mersi stima

inca astept poza de la tine merci

scubydoo2006 14-12-11 18:15

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Quote:

Originally Posted by DEVIL's Style (Post 4777207)
negru , albastru inchis , niste poze ai? sunt interesat si de o grila de facelift daca ai asa ceva.

am pe gri inchis spre negru si gri deschis ,poze inca nu am nu stiu cand iti pot face......

scubydoo2006 14-12-11 18:46

Re: DEZMEMBREZ E36
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by habiby (Post 4777558)
inca astept poza de la tine merci

Attachment 2262387

Attachment 2262388

scubydoo2006 10-07-12 21:39

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Quote:

Originally Posted by scubydoo2006 (Post 4760878)
Attachment 2252134

Attachment 2252136

Attachment 2252138

Attachment 2252140

DEZMEMBREZ BMW 316 ,MOTOR PE CUREA
TEL 0725091711 SAU 0740119679

uppppppppppp

scubydoo2006 22-07-12 21:37

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Quote:

Originally Posted by scubydoo2006 (Post 4760878)
Attachment 2252134

Attachment 2252136

Attachment 2252138

Attachment 2252140

DEZMEMBREZ BMW 316 ,MOTOR PE CUREA
TEL 0725091711 SAU 0740119679

upppppppppppppppp

florineluspr 22-07-12 22:34

Re: DEZMEMBREZ E36
 
calul de la cotiera il mai ai??suportul de prindere..vreau numai suportul!

scubydoo2006 23-07-12 14:19

Re: DEZMEMBREZ E36
 
Quote:

Originally Posted by florineluspr (Post 5111740)
calul de la cotiera il mai ai??suportul de prindere..vreau numai suportul!

cat oferi?


All times are GMT +2. The time now is 23:25.

- Copyright 2026 4Tuning