![]() |
LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
9 Attachment(s)
LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti "LEW Big Bang" este un Bentley Continental GT pe care tunerul german LEW Design l-a modificat facandu-l sa semene cu un Bugatti. |
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Super tare....si la un pret.... foarte mic fata de concurentul ei Bugatti
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
OMG...super tari jentile alea...morrrrr....si felu in care arata, pacat de pretu ala asa mic...daca era mai scumpa imi luam si eu una :P
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
super tare masina , chiar e un pretz fffffff mik fatza de bugatti dar performantele nu sunt aceleasi :( dar e super tare .....
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
botul zici ca e un cur ce naiba..prostie..spatele si jentile imi plac
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Super tare...e foarte marfa facuta...si niste jante...un look sportiv...un motor puternic...un interior luxos.
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
frumos jantele imi plac mult poate dak ii dadea o alta grila in fata...dar oricum arata superr!!!;)
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
nush ce sa zic
una e bugatti si una e bentley,parca nu prea se potrivesc |
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
e o bijuterie :grin: ..... acum stiu ce imi doresc sa imi aduca mosu
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
arata bine....grila din fatza nu se potriveste :(
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Faina combinatia de marci...stopurile parca sunt de la Scaglietti. Cui nu-i place sa nu-si ia:-P
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
parca e o salata de boef...multe idei faine pe ea...dar ca ansamblu e urata! parerea mea...
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
un mare kitch...nu e departe de daciile cu faruri de golf 4:lol: faruri de q7, masca de veyron, spate gen ferarri, jenti de slr :pissed:
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Nu mi place de loc .... ca a facut combinatia asta... bot de buagatti ... spate de ferarri 599 (parca) e aiurea rau ... zici ca i dacie cu bot de bmw ... :|
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
doar 2 lucruri imi plac la masina asta......motorul si jantele. in rest mi se pare prea excentrica.....si pretzul ala.....giiizzz :D
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Este super marfa masina !!!Jantele sunt criminale!!!
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
mi-ar placea sa imi iau si eu una din astea ,mai ales la asa motor si design imi place fff mult !!!
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
asta da masinutza ...nu cu nike pe spate si splash ....smechera rau :D
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
si jantele sa nu mai vorbim
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
o mare tiganeala! personalitate zero!
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Da...o masina englezeasca, cu un aer ceva mai sport..
Partea tehnika e ok.. Dar look-ul exterior e compus dinrt-o asociere de piese "de pe la altii". |
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
nu imi place,e modificat(zic eu)aiurea.
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
super tari jentile si grila fata
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Arata bine dar nu sunt de acord cu ideea de a transforma un Bentley in Bugatti sau orice altceva in altceva...
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
o corcitura....nu-i alba dar nici neagra... e gri...dar tot vw ramane;)
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
suuuuper combinatia!!!! IA priviti spate shi stopuri F612 Scgalietti, botul parca e de Audi Q7(cu faruri de A6)shi grila de Bugatti(aici aveti dreptate)....damn....vedeti ce inseamna protectia....FOLOSITI PREZERVATIVUL!!!!!!
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Sau....ma rog...faruri de Q7(n-am citit la inceput acol....viata.....) dar in orice caz....in nashpa rau!!!!
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
kitch la nivel mare, mai dai si o caruta de bani pe el ! si toti cadeti in fund dupa ea, dar daca vedeti o Dacie cu faruri de Golf va apuca greata! ce looseri !
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Un Bentley cu bot de Bugatti e ca o Skoda cu emblema de VW ca sa ramanem in acelasi concern, sau daca ar fi sa coboram mai jos pe scara pretului, ca o Dacie cu semne de Renault... Se pare ca si bogatii au manelistii lor...
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
botul nu`i frumos delok...in rest...respect...:D
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Intr-adevar super tare! De la primul la ultmu` detaliu ! :twisted:
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
un kitch scump...in afara de jante si de spate..nu-mi place..
fatza ma lasa rece...faruri de SUV , bot de bugatti , combinatia "perfecta" |
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
din fatza parca e veyron-ul!
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Parca-i din IDM, sau mai rau din Dragonu Rosu (europa) :)
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Super jante. Stie cineva ce model sunt?
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Oribil!!! Bleah!
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
oribil , bataie de joc...
|
Re: LEW Big Bang - Bentley Continental GT cu aer de Bugatti
Nu e chiar cea mai frumoasa masina dar................ca performante si ca pret..e Super:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:34. |
- Copyright 2026 4Tuning