Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Suburbia RacingClub (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/29150-suburbia-racingclub.html)

-Caz- 14-12-06 23:08

Suburbia RacingClub
 
Acelasi Caz... aceeasi membri... uniti sub un alt nume "Suburbia RacingClub"(cred k s-a inteles de ce am schimbat numele :) )

Am sa incep prin a mentiona primul lucru sti****t in "contract" si anume :
"Suburbia RacingClub este un club de impatimiti ai cailor putere si ai tuningului auto-moto. Clubul nostru NU INCURAJEAZA LA CUSE ILEGALE SAU ALTE LUCRURI CE POT CAUZA INCALCAREA REGULILOR DE CIRCULATIE SAU EVENIMENTE RUTIERE NEPLACUTE!"
si ca o mica anexa "Nu incurajam fitzele, respectam pasiunea!"

Rebel_Boy 15-12-06 11:49

Re: Suburbia RacingClub
 
Sa cresteti mari omule :)

Gabriel_xenon 15-12-06 18:59

Re: Suburbia RacingClub
 
Go Go -caz- :)

B-13-FFA 16-12-06 00:26

Re: Suburbia RacingClub
 
fratilor frumos.....masini frumoase.....multa actiune....baieti super de treaba.......sper sa ne mai intalnim :D

-Caz- 16-12-06 02:14

Re: Suburbia RacingClub
 
Vom fi prezenti printre voi ... mai ales vinerea !
mi`a placut mult cum a iesit... nu am mai stat ca unii dintre noi lucreaza sambata!... in fine... io m`am intors inca o data pe la 1:00 ... i`am dat`o la o calibra si am plecat :D ! (sincer nu am prea vrut sa o alerg k era piatra cubica... dar nu m`am putut abtzine)
si inca ceva... m`am dat (pe bune) cu un mosh (cam55-60ani) cu un s400 cdi pe 2km... mi-a dat lectie! ne`am salutat si ne`am vazut de drum... super tare!

Slim29 16-12-06 11:19

Re: Suburbia RacingClub
 
caz asta seara ne tineti companie???? tot la 9 tot akolo

-Caz- 16-12-06 13:15

Re: Suburbia RacingClub
 
nu cred taty... e seara de alcool si "bagabontzeala" :D... dar sa nu te surprinda dak apare vre`unu din "suburbie"!

Rebel_Boy 16-12-06 13:38

Re: Suburbia RacingClub
 
Quote:

Originally Posted by -Caz- (Post 663132)
nu cred taty... e seara de alcool si "bagabontzeala" :D... dar sa nu te surprinda dak apare vre`unu din "suburbie"!

Ca bine zici :drunk: :lalala: :caffine: :woowoo:

Slim29 16-12-06 17:28

Re: Suburbia RacingClub
 
doamne fereste de ce sa ma surprinda chiar sunteti bine veniti! :* pup ma bag putin la somn ca am c-am luat-o pe ulei

-Caz- 17-12-06 04:15

Re: Suburbia RacingClub
 
OK... tocmai a avut loc o mini petrecere Suburbia ! incepand de astazi... petrecerile Suburbia se vor tzine lantz !

Sambata viitoare va avea loc inaugurarea "oficiala" a clubului "Suburbia RacingClub" deschidere ce va avea loc in clubul "Unison" din Buftea ! ( surprize, streaptease, filmuletze... curse... prezentari ... totul pe videoproiector si multe altele)

cei interesati sa ma contacteze la YD de mess xcazusx si vor primi toate informatiile necesare! (ai invitatzie???... all included)(nu facem rabat de la nimeni... nu conteaza clubul de racing... conteaza sa iti placa distractia)(nu dau nr de tel k nu e frumos aici in "public"... dar la cerere nu e pb)



am promis o prezentare a masinilor si a membrilor... daca nu lansam site`ul in cateva zile... vetzi primi toate informatiile aici pe topic !


Multumesc !

Gabriel_xenon 17-12-06 10:30

Re: Suburbia RacingClub
 
caz manule...de site se ocupa je ... deci va fi in picioare cat de repde :)

-Caz- 18-12-06 15:52

Re: Suburbia RacingClub
 
imi cer scuze daca omit pe cineva... dar sper sa nu se intample ... :D

membrii fondatori :
Caz (Hyundai coupe 140cp , dacia 1310 120cp-din primavara sper)
Alex Vis (Seat Leon FR TDI 150cp , Ford Escort 75cp)
Daniel Vis (Ford Focus 20v TDCI 150cp)

membrii :
Ionutz (BMW 320i 150cp)
Cristy Cap (Ford Focus 1.6 16v 105cp)
Liviu (Seat Leon FR TDI 190cp+):twisted:
Fanexxx (Dacia Nova Gti 75cp)
Laurentiu (Audi A4 1.9 tdi 130cp+ )
Aditza (Dacia Nova Gti 75cp)
Mugur (Ford Focus JeansEdition 1.6 TDCI 137cp)
Gaby xenon (Dacia Nova Gti 75cp)
Mihai (Renault Megane 2 1.6 16v 110cp)


imediat dupa ce "recrutam" noi membrii , acestia vor fi anuntzatzi

Speram ca doi prieteni ai clubului sa "adere" in viitorul apropiat... fiecare avand peste 220cp :twisted:

-Caz- 18-12-06 15:57

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a4c974fef.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a4cc101c0.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a4cd5e3f9.jpg

-Caz- 18-12-06 15:58

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a4ceaad36.jpg

-Caz- 18-12-06 15:59

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a4d00dffd.jpg

-Caz- 18-12-06 16:03

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a5214a639.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a51f5847a.jpg

https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a51e12dea.jpg

-Caz- 18-12-06 16:05

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a51cb5081.jpg

https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a5493ae39.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a54a37f03.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a54b00c08.jpg

-Caz- 18-12-06 16:08

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a54d0cb18.jpg

https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a56be94f6.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a56b08956.jpg

-Caz- 18-12-06 16:10

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a56a18b6e.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a56929e99.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a56858f13.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a589737f5.jpg

-Caz- 18-12-06 16:11

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a58a3e311.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a58b2177a.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a58bdca92.jpg

-Caz- 18-12-06 16:12

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a58cd79fc.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a5a8c3e31.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a5a800777.jpg

-Caz- 18-12-06 16:13

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a5a727da5.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a5a581c5d.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a5a47b3ae.jpg

-Caz- 18-12-06 16:14

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a5bd79f6f.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a5be46a92.jpg
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...6a5bf156c1.jpg

alexblondul 18-12-06 18:57

Re: Suburbia RacingClub
 
nice pic ... suburbia rulssss

Rebel_Boy 18-12-06 20:19

Re: Suburbia RacingClub
 
Caz sa sti k nu se supara nimeni daca puneai pozele umpik mai mici... ;) .. oricum nice cars si nice ce faceti cu ele ;) ... vineri sper sa iasa pe putin cat data trecuta :)
Bafta multa baieti ...

Slim29 18-12-06 20:38

Re: Suburbia RacingClub
 
omfg dc drq am lipsit yo vineri ..

-Caz- 18-12-06 22:35

Re: Suburbia RacingClub
 
multumesc Blondule

Ce sa fac mai Rebelule... mi`a fost mare lene sa le micsorez :D


P.S. Un nou membru !
Vladutz (BMW 318i)

59AFA 18-12-06 22:46

Re: Suburbia RacingClub
 
frumoase masini :D am avut ocazia vineri sa le si vedem la treaba...

baieti , vinerea asta mai facem o paranghelie ? :-P

-Caz- 18-12-06 22:50

Re: Suburbia RacingClub
 
nu stiu sigur... nu promit ... baietzii se pregatesc de showul de sambata!

dar poate fac tot posibilul sa venim 2-3
:twisted:

EvLSant0S 18-12-06 22:54

Re: Suburbia RacingClub
 
dupa .. peste 1500 de poze modificate si peste 5000 poze .. facute.. fara sa le prelucrez.. cred ca-mi permit sa-ti recomand urmatoarele ..


: - gaseste noaptea .. cand ai de gand sa mai faci poze, un stalp care sa aibe un bec deasupra ...
lasa aparatul pe jos .. sau pe un pachet de tigari .. da sa fie nemiscat.. sau pe un trepied daca ai .. da-i sa-ti faca poza dupa 2 secunde dupa ce-ai apasat pe buton .. si pune-i un timp de expunere de 4-5 secunde , te orientezi ,adevarat, nu e greu , o sa reusesti , nu mai folosi blitzul noaptea, ca nu-ti iese nimic ,eu unu nu inteleg nimic din pozele astea.. ;)

daca mai sare unu la cearta dupa postu asta ii transmit dp acum ./. !
e doar un sfat..
incearca , o sa-ti placa ;)
salut

-Caz- 18-12-06 23:02

Re: Suburbia RacingClub
 
nu vreau circ pe topicu asta ... asha k nu o sa sara nimeni la cearta !
ok... pe viitor asha o sa fac... pozele sunt puse k sa se vada de ce masini este vorba si cum arata...
cat de cat se intzelege ce e in poza :P
(am facut faza cu masina sub un bec... mda... cred k trebuie sa schimb aparatu cu care am facut pozele... dar e destul de bun)

numai bine !

Sarris 18-12-06 23:06

Re: Suburbia RacingClub
 
Super masini.Multa bafta si pedala la fund.

-Caz- 18-12-06 23:10

Re: Suburbia RacingClub
 
multumesc , Sarris si multa bafta si tzie!

alexblondul 18-12-06 23:15

Re: Suburbia RacingClub
 
fara pedale la fund .... pedale la podea ... dar mia putin ca ne intalnim la udriste sa predam carnetele :))

-Caz- 18-12-06 23:18

Re: Suburbia RacingClub
 
cam ai dreptate Blondule... abia mi`am "recuperat" permisul de 2 luni :)

-Caz- 18-12-06 23:36

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...7177049223.jpg

o noua poza cu jeans edition

Gabriel_xenon 19-12-06 07:51

Re: Suburbia RacingClub
 
go go caz ... vineri daq dai pacolo s imi zici cazule k vin si io ;))

59AFA 19-12-06 09:30

Re: Suburbia RacingClub
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 666545)
dupa .. peste 1500 de poze modificate si peste 5000 poze .. facute.. fara sa le prelucrez.. cred ca-mi permit sa-ti recomand urmatoarele ..


: - gaseste noaptea .. cand ai de gand sa mai faci poze, un stalp care sa aibe un bec deasupra ...
lasa aparatul pe jos .. sau pe un pachet de tigari .. da sa fie nemiscat.. sau pe un trepied daca ai .. da-i sa-ti faca poza dupa 2 secunde dupa ce-ai apasat pe buton .. si pune-i un timp de expunere de 4-5 secunde , te orientezi ,adevarat, nu e greu , o sa reusesti , nu mai folosi blitzul noaptea, ca nu-ti iese nimic ,eu unu nu inteleg nimic din pozele astea.. ;)

daca mai sare unu la cearta dupa postu asta ii transmit dp acum ./. !
e doar un sfat..
incearca , o sa-ti placa ;)
salut


deci asta e secretul tau :lol:
sa traiesti 1000 de ani

EvLSant0S 19-12-06 10:29

Re: Suburbia RacingClub
 
Quote:

Originally Posted by -Caz- (Post 666568)
nu vreau circ pe topicu asta ... asha k nu o sa sara nimeni la cearta !
ok... pe viitor asha o sa fac... pozele sunt puse k sa se vada de ce masini este vorba si cum arata...
cat de cat se intzelege ce e in poza :P
(am facut faza cu masina sub un bec... mda... cred k trebuie sa schimb aparatu cu care am facut pozele... dar e destul de bun)

numai bine !

multa bafta , asteptam poze frumoase cu masinile din club , oricum ,felicitari , atzi inceput cu dreptul :) fatza de altii ... :P

-Caz- 19-12-06 10:51

Re: Suburbia RacingClub
 
multumesc omule... sa ne`auzim de bine !



:!: New member on list !

Tzica (peugeot 307cc)

poze cu noii membrii si cu cei carora nu am apucat sa le fac .... in cateva zile ... AICI !


All times are GMT +2. The time now is 01:04.

- Copyright 2026 4Tuning