![]() |
Bmw E36 Laguna Seca
10 Attachment(s)
Pun si eu cateva poze cu noua mea masina,asa cum era odata...
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
5 Attachment(s)
Acum cateva poze cand au inceput modificarile....
-Motor 2.0 24v,M52 -Interior de piele Recaro -Volan MOMO Corse -bara fata M bara spate M -Proiectoare,ploapa luneta,ploapa faruri -Traseu evacoare 2.5.....etc. |
Re: Bmw E36 Laguna Seca
2 Attachment(s)
Dupa vopsit!
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
17 Attachment(s)
Dupa ansamblat...in prima faza a fost echipata cu niste jante BBS RC..
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
6 Attachment(s)
Am schimbat jantele cu niste jante Rondel Aluet...
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
1 Attachment(s)
Belea !
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Quote:
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Frumoasa "pisi" a ta.Sa ai grija d ea si km kt mai multi ;)
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Şmecheră culoarea,jantele...dar totuşi de ce nu ai păstrat RC-urile să le fi vopsit interiorul laguna seca şi buza polish?
Baftă in continuare cu mîtza arată intr-un mare fel !:dance: |
Re: Bmw E36 Laguna Seca
De ce pragurile sunt montate invers???? :?:
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Quote:
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
wows, lsb e culoarea mea favorita la bmw ( indiferent de model). Ar trebui sa iti lasi bbsurile alea , si sa i faci un polish neaparat la faruri si stopuri ( o sa se vada diferenta :) ). In rest big up, asteptam niste poze profi:)
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Quote:
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Jantele le-am schimbat ca le-am facut praf....am sudat 2 pe fata si am preferat sa le dau.....pragurile nu sunt montate invers,asa sunt ele daca va uitati mai bine o sa observati ca sunt pana sus in babdou....multumesc mult pt aprecieri!
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Quote:
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Quote:
intrebare ce diamentru au tipsurile ptr toba?ms |
Re: Bmw E36 Laguna Seca
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Quote:
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
o masina frumoasa....
mai laso cativa cm :D sa arate mai bine :D !!! |
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Quote:
ca o gluma....inseamna ca restul masinilor le au invers?! invers ...ne invers....e frumoasa... |
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Quote:
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Quote:
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
salut frumusica pisica auzi unde ai vopsito si cat tea costat ca mar interesa si pe mn ms.......nice work
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
1 Attachment(s)
Se vede clar in poze ca nu sunt praguri M oem. Sunt puse corect, pragurile urca pe lateralu masinii (partea din spate),pana la bandou.
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Quote:
Belea culoarea ! |
Re: Bmw E36 Laguna Seca
cu sau fara praguri aftermarket ...e belea pisica, vorba lu mareeanu , umpic mai jos botu ar ”coafa-o” muuult mai bine, bafta cu ea si pe viitor cand te da banii afara din casa punei praguri de Iem sa nu i:lol:ti mai sara lumea in cap :)))
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Quote:
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Quote:
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
5 Attachment(s)
Cateva poze noi cu jante noi si eleron!
|
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Eu as fi lasat grila neagra si jantele vechi ! Oricum, vopseaua e belea !
Voie buna ! |
Re: Bmw E36 Laguna Seca
Sa vandut se poate inchide!
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:00. |
- Copyright 2026 4Tuning