![]() |
GeigerCars Hummer H2 X-Mas
6 Attachment(s)
GeigerCars Hummer H2 X-Mas Cu ocazia sarbatorilor de iarna, cei de la GeigerCars, au pregatit un Hummer H2 special pentru Mos Craciun. |
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
da, asa ar trebui sa mergem toti la munte.
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
Tre sa fi nebun sa ti pui in masina "shemineu" oricum ... marpa :) merge de o cina romantica ....sau de ..... :)
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
buna idee ..chiar imi place serios :)
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
Dak nu da zapada ce ne facem? Ne multumim doar cu Craciunitza?
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
eu ma multumesc cu craciunitza daca e
dar ar fi misto sa fie si zapada |
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
E o masina pt. extremisti...pt. cei care vor sa iasa in evidenta...chiar prea mult.
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
al dreq mosh...cnd sa-mi puna cadou in sac...a zis k mai bn il pastreaza.....
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
km mare sacu lu mosu k sa inkpa una din asta,oriqm ideea in sine e fff reusita !!!
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
ar trebuii mos craciun sa se simta ff norocos cu o asa masina:)...dar si cu o asa craciunitza!!!:)
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
lasatzi craciunitza , cu asa masina ai 5-6 craciunitze :D :D :evil:
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
prea tare,are imaginatzie cel care a facut asta nu gluma.......V-AM SPUS K EU SUNT MOS CRACIUN :)
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
face si cafea???
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
am primit pozele astea pe mail-ul de la serviciu....frumos Hummer-ul dar prea impopotonat...mai putin gagicutza...ea e bine acolo.:)
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
Hopa... se pare ca Moshul a trecut de la sania trasa de reni la Hummer H2... al draqu Mosh' ,s-a modernizat ;)
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
E super tare ideea. "Sania" cea noua a mosului trebuie asociata cu o craciunitza faina si ete ce dragut iti poti petrece sarbatorile...
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
imi place DOAR de mos-cracila!
in rest...parca e de desene mamate... |
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
super tare ideea. editzie limitata de craciun :lol: cu o masina deasta orice si-ar dori sa fie Mos Craciun :lol:
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
Anu asta moshu vine mai devreme se pare
|
Re: GeigerCars Hummer H2 X-Mas
Eu as vrea Craciunita ca Hammarul ilfac eu cumva dal naibi!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:28. |
- Copyright 2026 4Tuning