Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   O Vind La Licitatie (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/28888-vind-licitatie.html)

johnny59 11-12-06 10:32

O Vind La Licitatie
 
10 Attachment(s)
MERCURY COUGAR XR7,an1988 motor 8V,5000cm,RAR2008,Proprietar.Are clima,pilot automat,geamuri oglinzi scaune reglabile electric,spatarele si perna se pot umfla-dezumfla pt o pozitie comoda,,inchidere,servo directie,volan reglabil,cod blocare-Deblocare pe usa sofer,Casetofon stereo cu statie si 6 difuzoare,totul original.Cutie automata cu kit de reparatie absolut nou..PRETUL DE INCEPUT E FOARTE MIC 2300 euro.CINE OFERA MAI MULT? OFERTA E VALABILA pina MIERCURI SEARA 13 decembrie.tel 0742700106.SAU O dau direct celui care ofera 3000 euro.

zeffacec 11-12-06 11:17

Re: O Vind La Licitatie
 
de ce o vinzi ma nene?

zeffacec 11-12-06 11:29

Re: O Vind La Licitatie
 
are cumva cutia de viteze blocata?

johnny59 11-12-06 12:36

Re: O Vind La Licitatie
 
Cutia s-a rezolvat,era in garantie. O vand pentru ca nu mai vreau o masina sport ,vreau o limuzina,s-a marit familia!

alex MG ZR 160 11-12-06 15:04

Re: O Vind La Licitatie
 
kiar vb serios de pret??

johnny59 11-12-06 16:25

Re: O Vind La Licitatie
 
DA vorbesc foarte serios.Pina miercuri asta e oferta

doru_wrc 11-12-06 16:47

Re: O Vind La Licitatie
 
ai dato????????

johnny59 11-12-06 19:09

Re: O Vind La Licitatie
 
nu.VAD ca lumea pe aici doar se preface ca iubeste o masina deosebita,nu vorbesc neaparat de a mea,pentru ca atunci cind i se ofera ceva aproape gratis,gasesc tot felul de motive.

DolusD 11-12-06 20:01

Re: O Vind La Licitatie
 
super tare masina , cam mic pretzu , e chiar misto ! bafta la vanzare !

bogdan_3.25ix 11-12-06 20:39

Re: O Vind La Licitatie
 
Super tare masina!Bafta la vanzare !

johnny59 12-12-06 09:02

Re: O Vind La Licitatie
 
mai e doar o zi la pretul asta,dupa care pretul este cel real pt ca nu mai am timp sa plec sa aduc alta de afara!!!;)

johnny59 12-12-06 09:54

Re: O Vind La Licitatie
 
pe comanda.Mie mi-au adus piesele pt cutie cei de la AL PADRINO COMERCIAL SRL, Bucuresti,dar daca ai un card de credit poti face comanda direct.am toate adresele.

zeffacec 12-12-06 09:56

Re: O Vind La Licitatie
 
cam ce consum are? putere?

johnny59 12-12-06 10:06

Re: O Vind La Licitatie
 
consumul actual este 15% dar pus motorul la un tester electronic,se poate optimiza la parametrii nominali si consumul va scadea cu2-3 litrii.DAR CIND CUMPERI AVION< NU INTREBI CIT CONSUMA,SE PRESUPUNE CA AI BANI SI DE COMBUSTIBIL

CarGoVroom 12-12-06 10:46

Re: O Vind La Licitatie
 
Quote:

Originally Posted by johnny59 (Post 656453)
Cutia s-a rezolvat,era in garantie

de ce scrie la anunt cutie automata cu "kit reparatie"?
ce inseamna?

johnny59 12-12-06 13:27

Re: O Vind La Licitatie
 
inseamna ca tot ce e in cutie e nou.asa vine,cu denumirea de kit reparatie,care cuprinde filtru ,o-ringuri noi,semeringuri si garnituri.cutia e in garantie nici rodajul de 1500km nu-l are facut

johnny59 12-12-06 17:35

Re: O Vind La Licitatie
 
1 Attachment(s)
stie cineva vreun site cu iubitori de masini americane?aici nu sint decit iubitori de discutii.!scuze ,nu vreau sa ofensez pe nimeni:-P

szambi77 12-12-06 18:30

Re: O Vind La Licitatie
 
nu ofensezi pe nimeni ! stai linstit ! ca doara trebuia sa specifici ce site cauti, nu ? ca altfel poate lumea iti indica un site unde se vand masini la licitatie sau lowrider-uri sau poate si mai rau.... hot-rod -uri....... si poate nu aceste sit-uri le cauti :) :) :)

UP pt. stapan ca stie ce vrea de la viata si e serios tun :)

johnny59 12-12-06 19:58

Re: O Vind La Licitatie
 
dupa umila mea parere masina nu e departe de nici una din categorii.Masina arata mult mai cool in realitate.cred ca trebuia un filmulet in loc de poze.Cei care o vad in realitate o admira sincer.in tirguri se stringe lumea buluc.din pacate doar sa o admire.

johnny59 13-12-06 13:21

Re: O Vind La Licitatie
 
chiar nimeni nu vrea un MOTOR?

johnny59 13-12-06 21:18

Re: O Vind La Licitatie
 
mai sint 2 ore si gata oferta,grabiti-va


All times are GMT +2. The time now is 06:57.

- Copyright 2026 4Tuning