![]() |
Machete in lucru - dog99
9 Attachment(s)
incepem cu cateva machete terminate;)
|
re: Machete in lucru - dog99
6 Attachment(s)
bun,acum mai este in lucru dacia de dubai :D un break in 3 culori(culorile frantei) si 2 cabriolete :-)
|
Re: Machete in lucru - dog99
omg!!! sunt super micutele :) ai gusturi bune
bafta in continuare si voiam sa te intreb de unde ai breakul? |
Re: Machete in lucru - dog99
trabantul e de la deagostini??? dacia break de unde e ?
LE: nazdravane machetele;)) |
Re: Machete in lucru - dog99
foarte tare
|
Re: Machete in lucru - dog99
Sper sa nu se supere dog ca am raspuns in locul lui ........dacia brek e de pe ebay;)
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
superrrr tareeee.
bravo inca un "diliman" ca mine care s-a apucat de deagostini |
Re: Machete in lucru - dog99
1 Attachment(s)
a iesit de la vopsit :-)
|
Re: Machete in lucru - dog99
Cum pot desface suruburile acelea dreptunghiulare de la dacie?
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
Cauta in piata la tine seturi de surubelnite pentru telefoane.O sa gasesti surubelnita ce-ti trebuie. |
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
da' remorca, remorca de unde e? Dacia de Dubai cu ce e facuta asa?
|
Re: Machete in lucru - dog99
10 Attachment(s)
Quote:
curatata vopseaua,slefuita cu 2000 si polish. ceva poze. inca nu e gata,proiectoarele au fost mutate sub bara fata. iar la cealalta am schimbat scaunele cu unele mai dragute si am adaugat ceva detali pe la fetele de usi la volan schimbatoe etc. |
Re: Machete in lucru - dog99
10 Attachment(s)
schimbat jantele de pe dacie cu buza mica buza mare si trase un pic anvelopele:-).
iar la break repozitionat proiectoarele. |
Re: Machete in lucru - dog99
Incearca sa faci pozele mai clare, e pacat sa nu se vada bine rezultatul.
|
Re: Machete in lucru - dog99
Frumusele. :cool::cool::cool:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Na ca mi-ai luat-o inainte cu 1300-le cu alta culoare...ce e drept ala maro e si singurul care-mi place....e si chestia ca-mi place foarte clean....
Trabant cabrio am vazut cred scos direct cabrio, vazusem in Piatra Neamt la o librarie, pe cutie scria top gear....tot 1:43 era parca. Am vrut sa merg sa il iau daca e trabant dar mi-am luat o Volga... . Imi place mult Break-ul albastru care sincer e super beton cum l-ai aranjat...sper ca neclaritatea e de vina la poza respectiva:rolleyes2... |
Re: Machete in lucru - dog99
Daca scria Topgear nu e Trabant, probabil e cabrio-ul folosit de James May pentru proba de masino-barca (nu mai tin minte ce model era exact).
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Foarte reusite :shock:
|
Re: Machete in lucru - dog99
frumos dar foarte migalos, cred :D
|
Re: Machete in lucru - dog99
Salut!A iesit bine breck-ul dar prinderea la remorca este prea mare incearca sa o modifici pentru ca este foarte groasa.
Dacia maro a iesit foarte bine dau bine si jantele alea pe ea. Bafta dog in continuare! |
Re: Machete in lucru - dog99
6 Attachment(s)
noutati.
|
Re: Machete in lucru - dog99
ffffff tare!!
imi poti spune din ce faci proiectoarele? |
Re: Machete in lucru - dog99
hai cu dacia de dubai ca sunt curios cum va iesi la final
|
Re: Machete in lucru - dog99
Arata tare bine vitrina aia..
|
Re: Machete in lucru - dog99
ti-ai tras parc auto sau esti dealer dacia,glumesc,imi place ce faci dar nu as avea rabdare,caut si su o macheta cu golf 3 in 2 usi si nu gasesc pe niciunde.bafta in continuare
|
Re: Machete in lucru - dog99
1 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
se lucreaza intens :D |
Re: Machete in lucru - dog99
3 Attachment(s)
se lucreaza
|
Re: Machete in lucru - dog99
Se vede cine pune suflet in crearea unor machete unice ;);) Foarte frumoase bafta in continuare ;):) :twisted:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Arata extraordinar de bine ambele in combinatie cu jantele acealea bling-bling! Gordina este "traforata" de tine sau este veritabila? Spor la treaba!
|
Re: Machete in lucru - dog99
9 Attachment(s)
Quote:
Quote:
in lucru |
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:46. |
- Copyright 2026 4Tuning