Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   neste modificari... mai am... (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/28360-neste-modificari.html)

sergiu27 03-12-06 00:38

neste modificari... mai am...
 
7 Attachment(s)
pareri ?
[email protected]

CT99WUW 03-12-06 07:52

Re: neste modificari... mai am...
 
:shock: :shock: :shock: :shock: Scoate scrisul ala cu NitrousXpress...te faci de ras....bagi gpl si apoi pacalesti copii prin cartier ca ai NoS...ce naiba...iar in portbagajul ala mai fa si tu putina ordine , zici ca e pe munte , plin de braduleti (parfumati).
In ceea ce priveste modificarile....chiar nu le vad...daca ai pus dual exahust system e modificata? sau te referi la boxele alea aruncate pe acolo.

DACIA-Wrc 03-12-06 10:19

Re: neste modificari... mai am...
 
aia nu-i duala, cred ca-i catalizatoru
boxele din usa
alea din spate
si mp3-u sau mp4-le
alte modificari n-am facut sa-i fi facut, sau i-ai facut?
vrei sa vezi modificari facute la o masina? contacteaza-ma pe mess si-ti arat modificari facute la un cielo

topser 03-12-06 12:52

Re: neste modificari... mai am...
 
aoleooo mai fa si tu curat pe acolo frate..in afara de stickere si braduleti mai ai ceva modificat ?

DACIA-Wrc 03-12-06 13:52

Re: neste modificari... mai am...
 
abea acuma am observat neon din porbagaj :)
de-ai avea o asemenea butelie de nos...ai fi cel mai bestial de prin europa :P

aganon_2002 04-12-06 23:20

Re: neste modificari... mai am...
 
...si ziceam ca a mea nu e aranjata... M-am mai linistit.
Chiar asa poate reusesti sa arunci toti braduletii aia din portbagaj si sa pui unu...da' bun.
Pe langa ca e grea ca naiba usa de la Cielo ai mai arucat acolo pe ea inca 2 boxe...

DACIA-Wrc 05-12-06 08:59

Re: neste modificari... mai am...
 
apoi n-am poze acu cu interioru de azi o sa=mi fac sa vedeti un interior si un porbagaj cam cum ar fi frumos sa arate

Rama_Jupanu 17-12-06 17:38

Re: neste modificari... mai am...
 
Pareri? ce pareri? Ce mi se pare tare e stickeru de pe butelia de gpl in rest...PRAF. Cate difuzoare ai in masina aia? Cate 2 pe usa, cred ca vro 2 pe haion sau cum s-o chema ala si una in portbagaj. deci in total 7? cred ca ai vrut sa faci un sistem audio 6.1. am dreptate?

SHOGUN-A8 24-12-06 01:35

Re: neste modificari... mai am...
 
Quote:

Originally Posted by Rama_Jupanu (Post 664656)
Pareri? ce pareri? Ce mi se pare tare e stickeru de pe butelia de gpl in rest...PRAF. Cate difuzoare ai in masina aia? Cate 2 pe usa, cred ca vro 2 pe haion sau cum s-o chema ala si una in portbagaj. deci in total 7? cred ca ai vrut sa faci un sistem audio 6.1. am dreptate?

Portbagajul chiar ca e panarama...si boxele la fel...dar tu prietene rama..nu prea stii sa calculezi :???:

Rama_Jupanu 24-12-06 18:40

Re: neste modificari... mai am...
 
Dar cate sunt mah ?

BGD_NNE 25-12-06 20:43

Re: neste modificari... mai am...
 
salut ! bai tata eu usnt nou aici si poate un ar trebui sa vb , dar portbagaj mai modificat ca al tau jur ca nu am vazut :D . Serios acum incearca sa cautzi un look mai stilat fara suparare

frozzen 25-12-06 20:47

Re: neste modificari... mai am...
 
fara suparare...da modificari nu inseamna sa iti pui instalatie GPL cu sigla NOX...am si eu cielo da nu mi-as pune gaz nici sa ma bati!!

MaTzA 27-12-06 01:08

Re: neste modificari... mai am...
 
ma rog... nu inteleg de ce ai pus atatea beoxe in masina... cu un HU alpine si dif-uri din targ cred ca se aude bestial... diful care vine in partea de stanga jos a usii(privind din fata) vine in dreptul scaunului ... rezultatul fiind egal cu 0 2 ai transportat muraturi sau un porc si a curs sange care a dus la "inmiresmarea" portbagajului?? ca nu gasesc o explicatie pt odorizantele alea... stickerul nu NX lasa-l...faci impresie si ai priza la gagici... ;) 3 stickerul de pe spoiler spate...muta-l pe usa jos ;) da mai bine... iar pt sub..recomand sa faci o incinta custom...ca sa se integreze cat de cat in ansamblu si sa nu sta chiar asa in drum ;) bafta si succes la "tunnat" ;)

SHOGUN-A8 27-12-06 08:19

Re: neste modificari... mai am...
 
Quote:

Originally Posted by Rama_Jupanu (Post 673717)
Dar cate sunt mah ?

Pai daca ai spus ca are cate doua in fiecare usa...:rolleyes2

maru 05-01-07 02:16

Re: neste modificari... mai am...
 
toba e frumusica da"ce cari frate cu ea de ai atatia braduti acolo?borhot?:lol:

Rama_Jupanu 05-01-07 11:57

Re: neste modificari... mai am...
 
Pai nu te mai lua de mine ca nu stiu sa calculez usile din spate nu au boxe asa ca shhh deci am calculat bine


All times are GMT +2. The time now is 17:25.

- Copyright 2026 4Tuning