Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   FEMEI + MASINI = FILMARE ! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/2835-femei-masini-filmare.html)

ZoliaT 06-12-04 02:10

FEMEI + MASINI = FILMARE !
 
Cativa membri NSL au dat o mana de ajutor la realizarea videoclipului \"Facem show\" apartinand trupei \"PROFETII STRAZII\"

Acum daca stam sa ne gandim ca la fatza locului erau prezent HAI-ul, CRY-ul ,PITBULL-ul si multi altii va dati seama ce show a iesit.

Trebuie sa precizam cerinta regizorului \"cine face piruete ?\". Baietii si-au dat silinta si cred ca i-au satisfacut curiozitatea ... adaugand la praful de jos si fum iesit din cauciucuri. Restul atmosferei o sa o vedeti in poze si film. Vizionare placuta si nu uitati :

NU AI FOST ACOLO ? NU-I NIMIC ... CA DE OBICEI, A FOST 4TUNING PENTRU TINE

ZoliaT_2 06-12-04 02:13

1 Attachment(s)
filmul :

ZoliaT 06-12-04 02:15

9 Attachment(s)
poze :

ZoliaT 06-12-04 02:19

6 Attachment(s)
poze din film :

catalin rs4 06-12-04 02:40

fain filmul vali :D ar trebui mai des filme din astea... 8) bmw power rulz!!! :D

Gabi 06-12-04 02:44

Fain, fain :wink: chiar daca mai dau 48 eurocenti pentru el :lol:

PS: unde s-a filmat si... daca veneau baietii cu caschete, ce se putea intampla ?:P

catalin rs4 06-12-04 02:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Fain, fain :wink: chiar daca mai dau 48 eurocenti pentru el :lol:

PS: unde s-a filmat si... daca veneau baietii cu caschete, ce se putea intampla ?:P

baietii cu caschete :lol: :lol: :lol: .....LOOL SUPER TARE GABI :peace:

ZoliaT 06-12-04 02:57

cateva precizari :
- in urma filmarilor nu au rezultat nici un fel de victime.
- sapca HAI-ului a scapat doar cu putin praf pe ea
- portiera CRY-ului functiona dupa acea tranta
- cainele nu a intrat in contact cu masina
- praful de pe localnici a iesit la prima spalare
- pe baietii cu caschete nu i-am vazut deci nu pot spune nimic la adresa lor 8)

EvLSant0S 06-12-04 13:08

foarte frumos , congratz NSL

CT-87-ADY 06-12-04 13:52

si video`clipu` knd il vedem? sau melodia knd o auzim? :P

ffocus 06-12-04 13:53

nice :wink:

Gabi_323i 06-12-04 14:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
si video`clipu` knd il vedem? sau melodia knd o auzim? :P

ce videoclip? filmarea de la intalnire? daca te uiti un pic mai atent este sus intr-unul dintre primele posturi :evil: :evil: :evil:
inceteaza sa postezi doar de dragul de a posta sau pt simplu motiv ca nu ai ce face acasa :x

CT-87-ADY 06-12-04 14:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 31 FXN\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
si video`clipu` knd il vedem? sau melodia knd o auzim? :P

ce videoclip? filmarea de la intalnire? daca te uiti un pic mai atent este sus intr-unul dintre primele posturi :evil: :evil: :evil:
inceteaza sa postezi doar de dragul de a posta sau pt simplu motiv ca nu ai ce face acasa :x

Cred k ai intzles greshit:
:x :x :x eu vb. de videoclipul PROPRIU`ZIS! Ma intzelegi?
K am vazut si eu filmuletzu` ala k doar nu`s chior... :evil:
:blahblah:

darkager 06-12-04 14:15

Super :shock: :shock: ....tineti-o tot asa...

ZoliaT 06-12-04 14:19

melodia am inteles ca o gasiti pe dc++

videoclipul va mai dura pana sa fie gata .. depinde de producatori cat de repede se misca

CT-87-ADY 06-12-04 14:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZoliaT\"
melodia am inteles ca o gasiti pe dc++

videoclipul va mai dura pana sa fie gata .. depinde de producatori cat de repede se misca

vezi.. tzi`am zis eu k ai intzles greshit si ai mai sarit si repede cu gura...
:chillpill

bobbyadr 06-12-04 14:29

EU NU INTELEG CE ESTE ASA DE LAUDAT,NU AM VAZUT NIMIK SPECTACULOS,LA NOI IN ORAS TOTI TIGANII POSESORI DE MASINI TRACTIUNE SPATE FAC ASA CEVA(UZEAZA MASINA)

CRED CA ERA MAI INTERESANT SA POZATI FETELE SI ATAT :lol:

Gabi_323i 06-12-04 14:30

scuze, ideea e ca in ultimele ore am dat doar peste mesaje aiurea scrise de tine

MC Mate 06-12-04 16:28

Montarea videoclipului sper k o sa fie gata pana la sfarsitul saptamanii,iar pe tv o sa apare sper cat de repede se poate (depinde de cat de repede se va semna contractul cu casa de discuri).Tin sa multumesc inca odata tuturor celor kare au participat la aceasta filmare si baietilor de la 4tuning.Bafta

RoSonic 06-12-04 16:35

Daca sariti cu o lada de bere (da pe bune nu doar din vorbe), incerc sa fac rost de el, in momentul in care ajunge la posturile muzicale de la noi... (deci cam cu vreo 2 zile inainte de a fi dat pe post) :lol:

LKS 06-12-04 17:30

2 lazi de bere pentru RoSonic ...pe datorieeeeeeee[/b]

tng 06-12-04 20:51

Bine ca s-a gandit cineva si la treaba asta !!
:peace:

alexutzu 06-12-04 21:27

cai care au fost acolo au avut mai multe de vazut....
oricum super marfa filmu` asa ca cei care au scris mai sus si fac pe ei degeaba sa se abtina!!!!!!!!!
\"piruetele\" vorba producatorului :D :D au fost foarte meserias facute, mai ales CRY, cu un topping de praf si fum la greu

!!!!!!!!INTR-O CONCLUZIE: NO SPEED LIMIT RULES!!!!!!!!


ptr melodie eu zic ca tre` contactat ALEXMAXX sau cum ii zice

PAREREA MEA PROPRIE SI PERSONALA

mpa 06-12-04 21:32

Si PCR a fost acolo!!!!

MC Mate 06-12-04 21:37

Pt melodie ma puteti contacta si pe mine.Dar pt videoclip eu zic k fac rost de el sapt viitoare deoarece ,,Profetii\"\" sunt tovarasi mei.Dar nu il voi pune decat cu aprobarea lor.Bafta

zetemte 07-12-04 00:10

Bravo! Felicitari!

Asteptam si clipul! :D

shadow 07-12-04 00:58

WOW!!!
Frumoasa surpriza Vali!!!
Si super marfa filmul!!!
Dar cand am vazut cum a trantit portiera eram pe jos de ras, mai ales ca se auzeau si sunetele de pe fundal!!!!

bmw the touch 07-12-04 05:53

pt bobyadr Nu te inteleg.Oare tiganii tai fac cercuri tot pe bituri de RAP sau pe maneua lui Adrian Avortonu Minune .Apropo nu chiar toate masinile cu tractiune spate fac cercuri.BY CRY

Ali G 07-12-04 10:39

Super tare filmarea! Am fost acolo si pot spune ca a iesit super tare si cred ca nu s-a pierdut nimik interesant totul este in fiml :lol: mai greu cu fetele da merge :D
Nimeni nu se astepta sa iasa asa bine :!:

bobbyadr 07-12-04 11:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bmw the touch\"
pt bobyadr Nu te inteleg.Oare tiganii tai fac cercuri tot pe bituri de RAP sau pe maneua lui Adrian Avortonu Minune .Apropo nu chiar toate masinile cu tractiune spate fac cercuri.BY CRY

replica mea se poate si traduce pentru cei mici :lol:
primul lucru care il inveti este acesta cu care va laudati voi,fapt normal la varsta voastra,deaceea comparatia mea cu tiganii care stiu sa faca numai \"piruiete\"ca sa folosesc un termen care a mai aparut la alt destept pe aici :lol:
in concluzie daca vreti sa dovediti ceva,pentru voi mai mult,va recomand deplasarea pe un traseu montan,la Brasov de exemplu si filmati acolo o urcare(Brasov-Poiana).
si bineinteles veti avea mai multe de invatat decat stricatul masinii,stricat care de ce sa nu recunostem ca are farmecul sau,dar nu cred,repet ca este un lucru asa de LAUDAT

EvLSant0S 07-12-04 12:00

bine asta e doar parerea ta proprie si personala.. nu multi sunt de acord cu tine..

alexutzu 07-12-04 12:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:

Originally Posted by \"bmw the touch\"
pt bobyadr Nu te inteleg.Oare tiganii tai fac cercuri tot pe bituri de RAP sau pe maneua lui Adrian Avortonu Minune .Apropo nu chiar toate masinile cu tractiune spate fac cercuri.BY CRY

replica mea se poate si traduce pentru cei mici :lol:
primul lucru care il inveti este acesta cu care va laudati voi,fapt normal la varsta voastra,deaceea comparatia mea cu tiganii care stiu sa faca numai \"piruiete\"ca sa folosesc un termen care a mai aparut la alt destept pe aici :lol:
in concluzie daca vreti sa dovediti ceva,pentru voi mai mult,va recomand deplasarea pe un traseu montan,la Brasov de exemplu si filmati acolo o urcare(Brasov-Poiana).
si bineinteles veti avea mai multe de invatat decat stricatul masinii,stricat care de ce sa nu recunostem ca are farmecul sau,dar nu cred,repet ca este un lucru asa de LAUDAT



replica aia cu PIRUETELE, tu baiete nu ai de unde sa sti la ce ne-am referit, daca erai acolo cu noi probabil cand citeai replica pe net radeai si tu impreuna cu noi, dar daca tu nu sti sau nu citesti in totalitate cu atentie nu te mai baga ca musca in lapte iar cel care a scris mai sus are ceva ani grei, eu am vazut scris \"BY CRY\" iar cry e unu` dintre veterani, asa ca mai abtinete de la comentarii care nu isi au rostul aici

NSL_Doru 07-12-04 13:10

BRAVO !!!
 
No Speed Limit la inaltime ca de fiecare data ! Felicitari baieti ! Bravo ! Succes si trupei cu noul videoclip !

P.S.:Oare nu mai exista topic pe acest forum astfel incat sa nu mai scoateti atatea intrigi si barfe ? Ce rost isi au toate aceste certuri si posturi total aiurea ??? :evil:

bobbyadr 07-12-04 13:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:

Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:

Originally Posted by \"bmw the touch\"
pt bobyadr Nu te inteleg.Oare tiganii tai fac cercuri tot pe bituri de RAP sau pe maneua lui Adrian Avortonu Minune .Apropo nu chiar toate masinile cu tractiune spate fac cercuri.BY CRY

replica mea se poate si traduce pentru cei mici :lol:
primul lucru care il inveti este acesta cu care va laudati voi,fapt normal la varsta voastra,deaceea comparatia mea cu tiganii care stiu sa faca numai \"piruiete\"ca sa folosesc un termen care a mai aparut la alt destept pe aici :lol:
in concluzie daca vreti sa dovediti ceva,pentru voi mai mult,va recomand deplasarea pe un traseu montan,la Brasov de exemplu si filmati acolo o urcare(Brasov-Poiana).
si bineinteles veti avea mai multe de invatat decat stricatul masinii,stricat care de ce sa nu recunostem ca are farmecul sau,dar nu cred,repet ca este un lucru asa de LAUDAT



replica aia cu PIRUETELE, tu baiete nu ai de unde sa sti la ce ne-am referit, daca erai acolo cu noi probabil cand citeai replica pe net radeai si tu impreuna cu noi, dar daca tu nu sti sau nu citesti in totalitate cu atentie nu te mai baga ca musca in lapte iar cel care a scris mai sus are ceva ani grei, eu am vazut scris \"BY CRY\" iar cry e unu` dintre veterani, asa ca mai abtinete de la comentarii care nu isi au rostul aici


DACA BAIETII DE ACOLO SUNT \"VETERANI\"E CLAR M-AM LAMURIT DE TOT,chiar este o realizare de laudat

si cu asta am terminat,ca nu am cu cine...

alexutzu 07-12-04 14:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:

Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:

Originally Posted by \"bmw the touch\"
pt bobyadr Nu te inteleg.Oare tiganii tai fac cercuri tot pe bituri de RAP sau pe maneua lui Adrian Avortonu Minune .Apropo nu chiar toate masinile cu tractiune spate fac cercuri.BY CRY

replica mea se poate si traduce pentru cei mici :lol:
primul lucru care il inveti este acesta cu care va laudati voi,fapt normal la varsta voastra,deaceea comparatia mea cu tiganii care stiu sa faca numai \"piruiete\"ca sa folosesc un termen care a mai aparut la alt destept pe aici :lol:
in concluzie daca vreti sa dovediti ceva,pentru voi mai mult,va recomand deplasarea pe un traseu montan,la Brasov de exemplu si filmati acolo o urcare(Brasov-Poiana).
si bineinteles veti avea mai multe de invatat decat stricatul masinii,stricat care de ce sa nu recunostem ca are farmecul sau,dar nu cred,repet ca este un lucru asa de LAUDAT



replica aia cu PIRUETELE, tu baiete nu ai de unde sa sti la ce ne-am referit, daca erai acolo cu noi probabil cand citeai replica pe net radeai si tu impreuna cu noi, dar daca tu nu sti sau nu citesti in totalitate cu atentie nu te mai baga ca musca in lapte iar cel care a scris mai sus are ceva ani grei, eu am vazut scris \"BY CRY\" iar cry e unu` dintre veterani, asa ca mai abtinete de la comentarii care nu isi au rostul aici


DACA BAIETII DE ACOLO SUNT \"VETERANI\"E CLAR M-AM LAMURIT DE TOT,chiar este o realizare de laudat

si cu asta am terminat,ca nu am cu cine...


FOARTE BINE CA AI TERMINAT CA DEJA NE PLICTISISEM DE TINE ASA CA MAI BINE DU-TE TU PRIN BRASOV PE MUNTI SI LASA-NE PE NOI SA FIM ASA CUM SUNTEM (cei mai tari , bineinteles....)

Bogdan_16v 07-12-04 17:00

Daca as fi fost moderator, stergeam toate tampeniile si inchideam topicul!
In plus de asta, fiecare cu parerea lui, nu inteleg de ce se ataca in halul asta lumea.
Mai mult, fiecare are dreptate in felul lui. \"Piruetele\" sunt frumoase cand le privesti, insa rostul lor e mai mult de show, nu de indemanare. Iar dintre cei prezenti la filmare, foarte putini erau veteranii, din ce stiu eu.
Plus ca putina modestie nu strica niciodata...

steph 07-12-04 18:06

da ce figuri aveau fetitzele alea 2 in cap ...

MC Mate 07-12-04 18:21

Figuri si tarate aveau in cap.Dak erai prezent la filmare te strambai de ras,mai ales la fazele cu usa lui CRY si sapca lui HAI care a ajuns prin praf din prostia uneia din ele :)).

ZerO_CooL 07-12-04 18:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bobbyadr\"
EU NU INTELEG CE ESTE ASA DE LAUDAT,NU AM VAZUT NIMIK SPECTACULOS,LA NOI IN ORAS TOTI TIGANII POSESORI DE MASINI TRACTIUNE SPATE FAC ASA CEVA(UZEAZA MASINA)

CRED CA ERA MAI INTERESANT SA POZATI FETELE SI ATAT :lol:

Daca asta e parerea ta, eu cred ca nu ai ce cauta pe acest forum.

LKS 07-12-04 19:02

Bai ..nush ..va agitatzi atat de tare ...adevaru e ca filmu e nice ...dar nu va agitatzi tata ca doar nu e 2F2F ...ce naiba nishte \"piruete\" nishte fete ....un caine :D ....shi cam atat


All times are GMT +2. The time now is 07:27.

- Copyright 2026 4Tuning