![]() |
FEMEI + MASINI = FILMARE !
Cativa membri NSL au dat o mana de ajutor la realizarea videoclipului \"Facem show\" apartinand trupei \"PROFETII STRAZII\"
Acum daca stam sa ne gandim ca la fatza locului erau prezent HAI-ul, CRY-ul ,PITBULL-ul si multi altii va dati seama ce show a iesit. Trebuie sa precizam cerinta regizorului \"cine face piruete ?\". Baietii si-au dat silinta si cred ca i-au satisfacut curiozitatea ... adaugand la praful de jos si fum iesit din cauciucuri. Restul atmosferei o sa o vedeti in poze si film. Vizionare placuta si nu uitati : NU AI FOST ACOLO ? NU-I NIMIC ... CA DE OBICEI, A FOST 4TUNING PENTRU TINE |
1 Attachment(s)
filmul :
|
9 Attachment(s)
poze :
|
6 Attachment(s)
poze din film :
|
fain filmul vali :D ar trebui mai des filme din astea... 8) bmw power rulz!!! :D
|
Fain, fain :wink: chiar daca mai dau 48 eurocenti pentru el :lol:
PS: unde s-a filmat si... daca veneau baietii cu caschete, ce se putea intampla ?:P |
Re:
Quote:
|
cateva precizari :
- in urma filmarilor nu au rezultat nici un fel de victime. - sapca HAI-ului a scapat doar cu putin praf pe ea - portiera CRY-ului functiona dupa acea tranta - cainele nu a intrat in contact cu masina - praful de pe localnici a iesit la prima spalare - pe baietii cu caschete nu i-am vazut deci nu pot spune nimic la adresa lor 8) |
foarte frumos , congratz NSL
|
si video`clipu` knd il vedem? sau melodia knd o auzim? :P
|
nice :wink:
|
Re:
Quote:
inceteaza sa postezi doar de dragul de a posta sau pt simplu motiv ca nu ai ce face acasa :x |
Re:
Quote:
:x :x :x eu vb. de videoclipul PROPRIU`ZIS! Ma intzelegi? K am vazut si eu filmuletzu` ala k doar nu`s chior... :evil: :blahblah: |
Super :shock: :shock: ....tineti-o tot asa...
|
melodia am inteles ca o gasiti pe dc++
videoclipul va mai dura pana sa fie gata .. depinde de producatori cat de repede se misca |
Re:
Quote:
:chillpill |
EU NU INTELEG CE ESTE ASA DE LAUDAT,NU AM VAZUT NIMIK SPECTACULOS,LA NOI IN ORAS TOTI TIGANII POSESORI DE MASINI TRACTIUNE SPATE FAC ASA CEVA(UZEAZA MASINA)
CRED CA ERA MAI INTERESANT SA POZATI FETELE SI ATAT :lol: |
scuze, ideea e ca in ultimele ore am dat doar peste mesaje aiurea scrise de tine
|
Montarea videoclipului sper k o sa fie gata pana la sfarsitul saptamanii,iar pe tv o sa apare sper cat de repede se poate (depinde de cat de repede se va semna contractul cu casa de discuri).Tin sa multumesc inca odata tuturor celor kare au participat la aceasta filmare si baietilor de la 4tuning.Bafta
|
Daca sariti cu o lada de bere (da pe bune nu doar din vorbe), incerc sa fac rost de el, in momentul in care ajunge la posturile muzicale de la noi... (deci cam cu vreo 2 zile inainte de a fi dat pe post) :lol:
|
2 lazi de bere pentru RoSonic ...pe datorieeeeeeee[/b]
|
Bine ca s-a gandit cineva si la treaba asta !!
:peace: |
cai care au fost acolo au avut mai multe de vazut....
oricum super marfa filmu` asa ca cei care au scris mai sus si fac pe ei degeaba sa se abtina!!!!!!!!! \"piruetele\" vorba producatorului :D :D au fost foarte meserias facute, mai ales CRY, cu un topping de praf si fum la greu !!!!!!!!INTR-O CONCLUZIE: NO SPEED LIMIT RULES!!!!!!!! ptr melodie eu zic ca tre` contactat ALEXMAXX sau cum ii zice PAREREA MEA PROPRIE SI PERSONALA |
Si PCR a fost acolo!!!!
|
Pt melodie ma puteti contacta si pe mine.Dar pt videoclip eu zic k fac rost de el sapt viitoare deoarece ,,Profetii\"\" sunt tovarasi mei.Dar nu il voi pune decat cu aprobarea lor.Bafta
|
Bravo! Felicitari!
Asteptam si clipul! :D |
WOW!!!
Frumoasa surpriza Vali!!! Si super marfa filmul!!! Dar cand am vazut cum a trantit portiera eram pe jos de ras, mai ales ca se auzeau si sunetele de pe fundal!!!! |
pt bobyadr Nu te inteleg.Oare tiganii tai fac cercuri tot pe bituri de RAP sau pe maneua lui Adrian Avortonu Minune .Apropo nu chiar toate masinile cu tractiune spate fac cercuri.BY CRY
|
Super tare filmarea! Am fost acolo si pot spune ca a iesit super tare si cred ca nu s-a pierdut nimik interesant totul este in fiml :lol: mai greu cu fetele da merge :D
Nimeni nu se astepta sa iasa asa bine :!: |
Re:
Quote:
primul lucru care il inveti este acesta cu care va laudati voi,fapt normal la varsta voastra,deaceea comparatia mea cu tiganii care stiu sa faca numai \"piruiete\"ca sa folosesc un termen care a mai aparut la alt destept pe aici :lol: in concluzie daca vreti sa dovediti ceva,pentru voi mai mult,va recomand deplasarea pe un traseu montan,la Brasov de exemplu si filmati acolo o urcare(Brasov-Poiana). si bineinteles veti avea mai multe de invatat decat stricatul masinii,stricat care de ce sa nu recunostem ca are farmecul sau,dar nu cred,repet ca este un lucru asa de LAUDAT |
bine asta e doar parerea ta proprie si personala.. nu multi sunt de acord cu tine..
|
Re:
Quote:
replica aia cu PIRUETELE, tu baiete nu ai de unde sa sti la ce ne-am referit, daca erai acolo cu noi probabil cand citeai replica pe net radeai si tu impreuna cu noi, dar daca tu nu sti sau nu citesti in totalitate cu atentie nu te mai baga ca musca in lapte iar cel care a scris mai sus are ceva ani grei, eu am vazut scris \"BY CRY\" iar cry e unu` dintre veterani, asa ca mai abtinete de la comentarii care nu isi au rostul aici |
BRAVO !!!
No Speed Limit la inaltime ca de fiecare data ! Felicitari baieti ! Bravo ! Succes si trupei cu noul videoclip !
P.S.:Oare nu mai exista topic pe acest forum astfel incat sa nu mai scoateti atatea intrigi si barfe ? Ce rost isi au toate aceste certuri si posturi total aiurea ??? :evil: |
Re:
Quote:
DACA BAIETII DE ACOLO SUNT \"VETERANI\"E CLAR M-AM LAMURIT DE TOT,chiar este o realizare de laudat si cu asta am terminat,ca nu am cu cine... |
Re:
Quote:
FOARTE BINE CA AI TERMINAT CA DEJA NE PLICTISISEM DE TINE ASA CA MAI BINE DU-TE TU PRIN BRASOV PE MUNTI SI LASA-NE PE NOI SA FIM ASA CUM SUNTEM (cei mai tari , bineinteles....) |
Daca as fi fost moderator, stergeam toate tampeniile si inchideam topicul!
In plus de asta, fiecare cu parerea lui, nu inteleg de ce se ataca in halul asta lumea. Mai mult, fiecare are dreptate in felul lui. \"Piruetele\" sunt frumoase cand le privesti, insa rostul lor e mai mult de show, nu de indemanare. Iar dintre cei prezenti la filmare, foarte putini erau veteranii, din ce stiu eu. Plus ca putina modestie nu strica niciodata... |
da ce figuri aveau fetitzele alea 2 in cap ...
|
Figuri si tarate aveau in cap.Dak erai prezent la filmare te strambai de ras,mai ales la fazele cu usa lui CRY si sapca lui HAI care a ajuns prin praf din prostia uneia din ele :)).
|
Re:
Quote:
|
Bai ..nush ..va agitatzi atat de tare ...adevaru e ca filmu e nice ...dar nu va agitatzi tata ca doar nu e 2F2F ...ce naiba nishte \"piruete\" nishte fete ....un caine :D ....shi cam atat
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:27. |
- Copyright 2026 4Tuning