Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E46 316i (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/283371-bmw-e46-316i.html)

stylemann86 16-10-11 22:17

BMW E46 316i
 
10 Attachment(s)
Vand Bmw 316i, 1895cm3, 124.200km. Primul proprietar in CIV,Folie auto Llumar omologata,suspenise sport noua reglabila pe inaltime,Jante 17',Faruri cu lupa+angel-eyes+xenon, Stopuri Led fumurii,Capota bad-boy,Cd-player Pioneer, Pilot automat, Comenzi volan, geamuri electrice fata, ABS, DSC, Climatronic. Masina a fost cumparata la 82.000km din germania. Toate modificarile aduse masinii au fost facute de mine, a fost folosita mai mult ca masina de weekend! Masina merge si arata perfect, km sunt reali, accept orice test autorizat/reprezentanta (sau schimb cu masina mai ieftina plus diferenta doar daca ma avantajeaza, preferabil diesel cu consum mic) Tel: 0764853058. Pret:6999euro.

stylemann86 18-10-11 21:37

Re: Bmw e46 316i
 
upp!!

stylemann86 21-10-11 10:14

Re: BMW E46 316i
 
upp!!

stylemann86 24-10-11 00:50

Re: BMW E46 316i
 
upp!!!

stylemann86 26-10-11 22:19

Re: BMW E46 316i
 
Valabil!!

stylemann86 30-10-11 09:18

Re: BMW E46 316i
 
7900 negociabil sau schimb cu auto clasa mica preferabil diesel.

stylemann86 05-11-11 14:47

Re: BMW E46 316i
 
6800 negociabil sau variante cu masini cu consum mic, clasa mica

stylemann86 07-11-11 17:42

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!

stylemann86 09-11-11 14:23

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!

stylemann86 11-11-11 20:07

Re: BMW E46 316i
 
uppp!

kidu2006 12-11-11 00:54

Re: BMW E46 316i
 
cand ajungi la 4000maxim atunci poate ai sanse s`o dai ;)

stylemann86 13-11-11 07:33

Re: BMW E46 316i
 
Cumpara-ti tu e46 cu 4mii inmatriculat. Fiecare stie ce vinde. Nu inteleg care e problema ta cu cat cer eu pe masina???!!

kidu2006 13-11-11 13:31

Re: BMW E46 316i
 
Quote:

Originally Posted by stylemann86 (Post 4710389)
Cumpara-ti tu e46 cu 4mii inmatriculat. Fiecare stie ce vinde. Nu inteleg care e problema ta cu cat cer eu pe masina???!!

N-am nicio problema,scuze daca te-ai enervat,dar pretul este cam mare daia o sa stai mult cu ea.Succes la vanzare

stylemann86 15-11-11 15:28

Re: BMW E46 316i
 
Upp.. Itp nou valabil 2013. 6700 negociabil sau schimb cu masina clasa mica!

kathalin 15-11-11 16:37

Re: BMW E46 316i
 
Quote:

Originally Posted by stylemann86 (Post 4716203)
Upp.. Itp nou valabil 2013. 6700 negociabil sau schimb cu masina clasa mica!

Nu interpreta gresit, kidu2006 poate a facut referire la faptul ca niciodata nu o sa iei banii aia pe masina si maxim 5000 in ideea de a te ajuta sa o vinzi.

stylemann86 16-11-11 13:07

Re: BMW E46 316i
 
Mersi de "ajutor" si de informatii, dar la banii aia e unul stok, eu am investit in ea peste 2500 de euro. Recunosc ca nu se scoate investia din tuning dar nici nu pot sa o vand cu pretul unuia stok. Si nu ma grabesc sa o dau, masina arata bine, merge perfect..

kathalin 17-11-11 18:20

Re: BMW E46 316i
 
Quote:

Originally Posted by stylemann86 (Post 4718135)
Mersi de "ajutor" si de informatii, dar la banii aia e unul stok, eu am investit in ea peste 2500 de euro. Recunosc ca nu se scoate investia din tuning dar nici nu pot sa o vand cu pretul unuia stok. Si nu ma grabesc sa o dau, masina arata bine, merge perfect..

Eu nu am nimic cu tine , dar si al tau este foarte stock, in afara de bad-boy care e 50 euro si vopsitu capotei, plafonului, porbagajului si stopuri led ,este chel, nu ai nici macar geamuri electrice spate,etc.....

stylemann86 18-11-11 08:43

Re: BMW E46 316i
 
Quote:

Originally Posted by kathalin (Post 4721334)
Eu nu am nimic cu tine , dar si al tau este foarte stock, in afara de bad-boy care e 50 euro si vopsitu capotei, plafonului, porbagajului si stopuri led ,este chel, nu ai nici macar geamuri electrice spate,etc.....

Mai daca esti tu atat de destept fa un calcul la urmatoarele: jante 17, suspensie sport reglabila, faruri cu lupa plus angel-eyes care nu vin stok, nari schimbate, stopuri pe led, vopsitul, folia Llumar, aripi umflate si capota bad-boy care tin sa te anunt ca nu ti-o face nimeni cu 50 de euro cat ai zis, poate carpacii de cartier pe care ii cunosti tu da si le dai o bere la manopera. Ah am uitat sa trec si sistemul audio Mp3 pioneer + statie si subwoofer Crunch 400w rms care este montat pe masina. In fine nu trebuie sa ma justific eu tie.
Si te rog sa te abtii de la aprecieri pentru ca nu de asta am deschis thread-ul, daca era la rubrica "masina mea" puteai sa comentezi cat vroiai. Aici se vinde o masina, DACA bineinteles te intereseaza, pui intrebari, ti se va raspunde, daca nu vezi-ti de treaba ta. Si la urma urmei fiecare stie ce vinde.

kathalin 18-11-11 10:09

Re: BMW E46 316i
 
Quote:

Originally Posted by stylemann86 (Post 4722563)
Mai daca esti tu atat de destept fa un calcul la urmatoarele: jante 17, suspensie sport reglabila, faruri cu lupa plus angel-eyes care nu vin stok, nari schimbate, stopuri pe led, vopsitul, folia Llumar, aripi umflate si capota bad-boy care tin sa te anunt ca nu ti-o face nimeni cu 50 de euro cat ai zis, poate carpacii de cartier pe care ii cunosti tu da si le dai o bere la manopera. Ah am uitat sa trec si sistemul audio Mp3 pioneer + statie si subwoofer Crunch 400w rms care este montat pe masina. In fine nu trebuie sa ma justific eu tie.
Si te rog sa te abtii de la aprecieri pentru ca nu de asta am deschis thread-ul, daca era la rubrica "masina mea" puteai sa comentezi cat vroiai. Aici se vinde o masina, DACA bineinteles te intereseaza, pui intrebari, ti se va raspunde, daca nu vezi-ti de treaba ta. Si la urma urmei fiecare stie ce vinde.

Datorita rugaminti tale nu voi mai posta, in schimb daca esti curios iti trimit pe pm calculul elementelor adaugate de tine, si vezi ca vorbesc in cunostiinta de cauza vis a vis de pretul real al masinii pentru ca si eu am avut un e46 net superior .Se vede ca ai bagat ceva banii, dar niciodata nu o sa scoti banii!!!
P.S.Sper sa nu fie cu suparare, e doar o discutie legata de masina, nu o lua personal!

stylemann86 21-11-11 12:28

Re: BMW E46 316i
 
E parerea ta, poti sa imi trimiti pm, chiar sunt curios ce calcul ai facut tu.
Uppp!!!

stylemann86 27-11-11 15:34

Re: BMW E46 316i
 
Uppp!! 6500 negociabil.

stylemann86 30-11-11 18:57

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!

robert_bobik 06-12-11 10:02

Re: BMW E46 316i
 
6500???e46 din semnatura+ce?????pana la6500?

stylemann86 06-12-11 20:25

Re: BMW E46 316i
 
Pret nou.. 6200 negociabil!! Sau schimburi cu masina clasa mica..

stylemann86 11-12-11 22:35

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!

stylemann86 19-12-11 20:59

Re: BMW E46 316i
 
Upp! 6000 euro.

stylemann86 29-12-11 23:14

Re: BMW E46 316i
 
5800 euro sau schimb cu auto cu motor mic..

stylemann86 02-01-12 16:21

Re: BMW E46 316i
 
Pret nou 5500 euro..

stylemann86 05-01-12 15:52

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!

stylemann86 07-01-12 19:35

Re: BMW E46 316i
 
upp!!!

stylemann86 10-01-12 01:32

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!

stylemann86 18-01-12 00:33

Re: BMW E46 316i
 
5300 euro fix ultimul pret! Masina a fost inmatriculata dupa 1 ian 2007, cumparatorul nu mai plateste nici o taxa..

stylemann86 22-01-12 00:17

Re: BMW E46 316i
 
upp!!!

stylemann86 25-01-12 12:33

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!

stylemann86 05-02-12 22:22

Re: BMW E46 316i
 
upp!!!

stylemann86 07-02-12 10:00

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!

stylemann86 13-02-12 09:00

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!!

stylemann86 15-02-12 15:37

Re: BMW E46 316i
 
UPPP!!

stylemann86 22-02-12 12:59

Re: BMW E46 316i
 
uppp!!

stylemann86 08-03-12 09:16

Re: BMW E46 316i
 
5200 euro --->upp


All times are GMT +2. The time now is 00:08.

- Copyright 2026 4Tuning