![]() |
caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
cumpar pisicutza 320.pe toate pe care le-am gasit pe net erau numai cazaturi.asa k mai am aici o speranta.
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=28311 intra aici poate iti place numai ca e 316 :-)
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
mrs dar nu imi place masina.oricum dak mai gasesti ceva lasa un pm
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
am eu un bmw de vanzare
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
ce bmw?poate poti pune niste poze
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
up up up up
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
nimeni nu are nimic de vanzar??
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
up up up up
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
Frate lasa te pagubas! Eu am cautat la fel pisicutza( imi plac f mult)....am vazut vreo 10-15 masini si proprietari .....am ajuns la o concluzie ......dai 5-6000 ca sa scapi pe unu sau altu de jafu din fata blocului. La noi E36 nu gasesti in stare buna, nealergat,ingrijit ,nelovit ......
Daca totusi gasesti una buna ,fii sigur ca cere mai mult pe ea sau poate prin Ardeal pe la vreun nene.Sau poate vrei tu sa iei un E36 si sa bagi bani in el ,modifici etc.... Multa bafta cu cautarea! Poate ai mai mult noroc! |
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
6 Attachment(s)
De asta ce zici?
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
Uite aici o pisicuta buna ... https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...a_xx56531.html
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
coupe iti place ?
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
am eu una
cu kit de m3 pe dansa call me:0740142791 an95 |
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
Quote:
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
1 Attachment(s)
uite aici una coupe 97 1.8is....;)
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
Quote:
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
Quote:
|
Re: caut sa cumpar o pisicutza 320 ( de preferat dar merge si 318) URGENT
pai eu am dat 6600 e pe ea si am mai bagat aproaape 1000.....daca imi iau 7300 o vand;)full piele,dublu climatronic,an 97....
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:25. |
- Copyright 2026 4Tuning