Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vind BBS RS 4X100 (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/280816-vind-bbs-rs-4x100.html)

giany_TM 01-10-11 18:36

Vind BBS RS 4X100
 
1 Attachment(s)
BBS RS MODULARE 15 599 EURO.

FUYO 01-10-11 21:23

Re: Vind BBS RS 4X100
 
de 15? latimea (J) ?

giany_TM 02-10-11 14:19

Re: Vind BBS RS 4X100
 
1 Attachment(s)
Mai multe modele pe stoc si o lista cu preturi.
15X7-RIMS=599 E.
15X7/8 RIMS =625E.
15X8 RIMS=649E.
16X8 RIMS=699E.
16X8/9RIMS=749E.

17X7,5 RIMS=649E.
17X8,5 RIMS=699E.
17X8,5/10 RIMS=749E.
18X8 RIMS=599E.
18X8/9RIMS=649E.

nutzuXXL 02-10-11 20:26

Re: Vind BBS RS 4X100
 
asa din poze nu par bbs rs originale ci replici... macar sunt modulare pe bune sau doar au look de modulare ? ar fi bine de precizat

giany_TM 02-10-11 21:19

Re: Vind BBS RS 4X100
 
Din cite se stie BBS nu mai au in productie de mult unele din modele .....asa cum si ROTA face multe modele dupa branduri recunoscute ,pot fi copiate ,insa sunt de calitate si la jumatate de pret .

vinnie1 03-10-11 06:56

Re: Vind BBS RS 4X100
 
salut! ma intereseaza din poza modelu pe negru R15 la ce pret le ai si ce J ms mult

giany_TM 03-10-11 18:16

Re: Vind BBS RS 4X100
 
J -UL la janta pleaca de la 7si ajunge si la 9j in functie de cum doresti ,la fel si pretul urca in functie de latime diametrul jantei ...undeva la 590 euro cele pe 15 cu 7,5 j.

BlueSky 04-10-11 22:33

Re: Vind BBS RS 4X100
 
Quote:

Originally Posted by giany_TM (Post 4617982)
BBS RS MODULARE 15 599 EURO.

salut man , ma intereseaza daca se potrivesc pe golf 3 .
Imi poti spune un pret final pentru un transport la Craiova si cam in cat timp sunt la mine . Plata se face prin ramburs ?

FUYO 05-10-11 00:08

Re: Vind BBS RS 4X100
 
pret pt 4 bucati de 9x16, BBS RS (randul 2, modelul 3)? ms

giany_TM 05-10-11 00:34

Re: Vind BBS RS 4X100
 
1 Attachment(s)
Se poate si toate 4 la 9j pe 16 ,et15 ,borduri polisate pret .....725 euro.

giany_TM 05-10-11 00:48

Re: Vind BBS RS 4X100
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by BlueSky (Post 4624939)
salut man , ma intereseaza daca se potrivesc pe golf 3 .
Imi poti spune un pret final pentru un transport la Craiova si cam in cat timp sunt la mine . Plata se face prin ramburs ?

Trebuie sa imi zici dimensiunea intre prezoane ,nu miai zis dimensiunile
Preturile sunt pe lista plus 50 euro transport oriunde in RO ,plata se face prin transfer bancar....e foarte sigur asa si sunt asigurati si banii in felul acesta.

BlueSky 05-10-11 09:25

Re: Vind BBS RS 4X100
 
titlul anuntului este BBS RS 4x100 , deci despre 4x100 vorbim .
Transfer bancar ,adica eu sa iti pun banii in avans in cont ?sigur pentru cine? ce siguranta mai am eu ca primesc jantele de la tine sau banii ?

giany_TM 05-10-11 13:51

Re: Vind BBS RS 4X100
 
Omule stai linistit in privinta banilor s-au a produsului nu e nici un fel de stres ,primesti exact ce trebuie si din cite vinzari am eu aici nu sa intimplat absolut niciodata vreo problema ,cum ar fi daca eu as cumpara fiecare produs ce se comanda din RO si la un moment dat omul sa se suceasca si sa ramin eu cu ele ..acum faci cum crezi si daca faci cumparaturi de pe ebay ...sau orice alt site ,prima data trebuie sa ai banii pe un card s-au cont ,altfel nu poti cumpara nimic.Am deja f multe colete trimise in RO si toata lumea e multumita.o zi buna sa ai.

iviTe 05-10-11 15:55

Re: Vind BBS RS 4X100
 
spune`mi te rog 4x100 pe 15" 9J(10J) cu 8J sau 7,5J un pret ptr un set si daca sunt modulare cum arata ...

BlueSky 05-10-11 16:18

Re: Vind BBS RS 4X100
 
Quote:

Originally Posted by giany_TM (Post 4625959)
Omule stai linistit in privinta banilor s-au a produsului nu e nici un fel de stres ,primesti exact ce trebuie si din cite vinzari am eu aici nu sa intimplat absolut niciodata vreo problema ,cum ar fi daca eu as cumpara fiecare produs ce se comanda din RO si la un moment dat omul sa se suceasca si sa ramin eu cu ele ..acum faci cum crezi si daca faci cumparaturi de pe ebay ...sau orice alt site ,prima data trebuie sa ai banii pe un card s-au cont ,altfel nu poti cumpara nimic.Am deja f multe colete trimise in RO si toata lumea e multumita.o zi buna sa ai.

nu stiu cum merge acolo, dar e alta mancare de peste ma gandesc ,in ziua de azi nimeni nu iti inspira incredere ,mai ales ca tu esti la atatia km , ti-am dat banii si nu mai aud de tine .Poti trimite jantele la ceva cunoscut de-al tau in tara ,care sa mi le trimita mie ,altfel ,sa am incredere in cineva pe care nu-l cunosc cu banii in avans imi pare mai mult decat cea mai proasta investitie,nu vad cine s-ar risca sa trimita asa banii unui necunoscut .

giany_TM 05-10-11 18:43

Re: Vind BBS RS 4X100
 
Nu se pune asa problema ....plus ca de acea am si zis si cind faci 1 comanda de pe ebay ,treb sa ai deja banii pe card s-au un cont altyfel nu pleaca coletul ...,poti intra la sectiunea vinzari la HONDA si ai sa vezi ce fedbak am acolo la vinzari plus ca zic eu sunt destul de cunoscut in comunitatea asta ....ce sa zic nu cred ca sar merita sa fac asta cu tine s-au altcineva eu fiind unul din cei care trimit multe piese de aici catre RO nu vreu sa imi stric reputatia pntr 5 sute s-au cat o fi ...acum tu decizi ce si cum.


All times are GMT +2. The time now is 01:04.

- Copyright 2026 4Tuning